Americkou armádu na našem území nechceme!

okamurovec putinovec islámofob

/ #4347 Re: Re: ad amerika strhne sochu svobody usa svobodna země neni

2016-02-07 20:00

#4345: - Re: ad amerika strhne sochu svobody usa svobodna země neni 

 jako ateista stebou začinam souhlasit myslim že konvertuju na křestanstvi začinam věřit vice křestanum než jinym o tom zjeveni vim už pul roku bible je o pravdě kterou se snažijou jini zničit kvuly novému světovému řádu a až to začne budu na vaši straně  tohle je plan usa a ízraele na vyvolani 3 světové války  albert pike to předpověděl v roce 1871 plan na 3 světové války aby pomohlo nastoleni nového světového řádu  zjeveni 13 janovo drave šelmy vladnou zemi to jsem četl věřim tomu a zlo bude poraženo řika se že ma přijit falešnej mesiaš nejsem si ale jistej jestly to neni obama on je totiž muslim narozeny v keni  a abu bakr bagdady je agent izraele viděl jsem ho na fotce johnem mc cainem ani valka proti terorizmu neexistuje 11 zaři bila předem planovana demolice world trade center vlastnily žide zemřelo tam 3000 lidi ale žadnej žid to neni nahoda muslimové a žide toho maji hodně společneho navic al kaida taliban a islámský stát jsou sunitšti muslimové islám je vic než dost radikalni stači si přečist korán historii islámu životopis proroka mohameda  válka s terorem bila plan davida rockefelera aby mohla amerika davat lidem rfid čip a ta šelma ho označila a mužeš kupovat a prodavat  věřim že je porazime smrti se ani nebojim klidně zemřu někde ve válce tak jako hrdinove za 2 světove ktere nejvice respektuju vlada a zradci to odnesou jsem zvědavej jakej osud bude myt naš českej narod  sleduju českou nezavislou televizi a svobodne radio tam řikali že v tomhle roce bychom měly přijmout 120000 imigrantu doufam že to nevyjde kvuly sobotkovy kterej nechce postavit plod a řika že nam nic nehrozi