Zrušení omezení denní doby lovu


Nepřihlášený uživatel

/ #289

2015-12-18 14:56

Doba lovu by měla být přizpůsobena dnešní době. I na Slovensku jsou dál než u nás ale je to v lidech.Pokud bude MRS oponovat že není možná dostatečná kontrola tak ať se naberou další členové rybářské stráže.Určitě je dost členů kteří by rádi pomohli.Spíše ať se kontroluje pořádek u vody ,používání podběráků a né vytahovat ryby i když je menší bez podběráků.Potom jsou ryby poraněny .Používání povinně podložek pod ryby nebude docházet k podření a poškození ryb.Zákaz lovu na srkačky pouze únikový systém Pokud se skačka utrhne je to pro rybu jistá smrt.Místo pro chytání musí být označeno světlem né však použitím svíčky,petrolejky atd.
Další míra kapra ,souhlasím s mírou 70 cm ale i počet by měl být upraven třeba na 40 kusů a poté by se musela koupit další povolenka.A cena povolenek by měla být jiná u chyť a pusť než u povolenka s rybou.Další věci jako možnost používat bivak atd.Je to můj názor ale nevím jest li se něco změní pořád tam jsou členové z dob dávno minulé kteří rozhodují o těchto věcech a hodně členů kteří vykonávají kontroly využívají svoji moc a možnost ukázat že já jsem ten který ti ukáže co ti dovolím a jsou tací kterým jde jen o to že mají odznak a nic je nezajímá a jen se chlubí že já jsem rybářská stráž.
Přeji všem krásné vánoce a ať nám ryby berou i v roce 2016
Eduard