zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky


Nepřihlášený uživatel

/ #65 Re: Re: Re:

2015-11-01 13:56

#60: hudry - Re: Re:  

Právě, jde o to že pokud vystoupíme veřejně proti islámu, náboženství jako takovému, ihned budeme obviněni, že se dopouštíme porušení ústavy, porušení listiny lidských práv a svobod a tím okamžikem sami vytvoříme důvod, proč se touto otázkou vůbec parlament nebude zabývat. Já jsem také přesvědčen, že islám není náboženství, že jde  o ideologii a to zločinnou,  srovnatelnou s nacistickou ideologií, a možná ji islám značně převyšuje. Ovšem, pokud bychom postupovali  tímto způsbem obávám se, že bychom jen ztráceli čas, protože, by muselo dojít ke změně ústavy, a dokážete si představit v parlamentu, že by takové řešení prošlo? Já bohužel ne. Proto se snažím o schůdnější cestu, s přibližně stejným efektem. Navíc s důsledky dlouhodobého odrazování možné imigrace. Domnívám, se že tato snaha bude schůdnější a nikde není psáno, že se po určitém čase, může takovým způsobem schválený zákon rozšířít. Já trošku také věřím, že se zvednou i další státy,  a že všichni přívrženci imigrantů, budou po určité době, po zásluze "odměněni. " Podívejte, nejsem politik, jsem obyčený člověk, který má strach o budoucnost, a proto jsem se rozhodl nahlas a veřejně říct svůj názor s tím, že říkám jasně a zřetelně -  UŽ DOST.

  Bc. Vladimír Holiš, autor petice