Za odvolání ředitele ZŠ Komenského a kantorky dějepisu


Nepřihlášený uživatel

/ #66 Re: Kdo podepisuje tuto petici, vyvolává víc nenávisti, než kdejaký islámista...

2015-10-25 17:35

#51: EN - Kdo podepisuje tuto petici, vyvolává víc nenávisti, než kdejaký islámista... 

 Kde jste dámo s nima žila?Kolik Vám bylo let? Já jsem mezi nima žila 12 let a můžu Vám napsat,že něco hnusnějšího jako jejich chování jsem nezažila.Málem mě ubili syna k smrti ležel půl roku v koma a za to je mám mít ráda?Zničili nám dvě auta,zabili mě psa a kocoura mi umlátili před mýma očima,jejich výkaly jsme měli před vchodovými dveřmi,denně jsme byli napadání jak slovně tak i fyzicky....za to je mám mít ráda? U nich jsem byla jenom špinavá děvka a hrozili mě že mě podříznou celou rodinu a že napíchnou naše hlavy na kůl jako ozdobu.Za to je mám mít ráda? Vy jste se snad zbláznila jako že nikomu nic zlýho nepřeju,tak Vám bych přála aby udělali Vašemu dítěti to co udělali mému synovi,aby jste poznala strach a bezmocnost,aby jste měla strach o život svého dítěte a přemýšlela jestli se z koma probudí nebo ne a jestli bude na vozíčku nebo ne.Pak by jste psala jinak.A cpát dětem do hlavy isámskou ideologii to už je taky silný kafe.