Za odvolání ředitele ZŠ Komenského a kantorky dějepisu

EN

/ #51 Kdo podepisuje tuto petici, vyvolává víc nenávisti, než kdejaký islámista...

2015-10-24 22:25

Vy, co tu píšete komentáře typu: ukamenovat a nevím co...PROBERTE SE!! Vy tu sami vyvoláváte mnohem víc násilí a zloby, než kdejaký radikální islámista! Proč by se měl pan ředitel odvolávat? Paní Růžičková, na kterou házíte všechnu špínu pouze na 5 minut navštívila hodinu, protože byla požádána, aby předvedla hábit. Zbytek hodiny probíhal s dějepisářkou! Jestli si děti zkusily modlení, myslím si, že k tomu nikdo nucen nebyl. Jste jen zaslepení a věříte všemu, kdo něco někam napíše, ale jak to bylo ve skutečnosti, o to se už nestaráte. Nezdá se Vám to primitivní? Rodiče se dávají svým dětem za příklad, ale jste si jistí, že je to správně? Fakt děláte všechno dobře a nejlíp? Někteří rodiče kouří, dítě to vidí a buď začne taky, nebo ne..to je na dítěti, jaký k tomu má vztah - chci tím hlavně říct, že pokud si děti zkouší modlení, nemusí se z nich hned stát islámisté. Já osobně jsem s muslimy trávila velkou část dětství a mám s nimi dobré zkušenosti, přesto jsem ateistka. Nikdo z nich mě do ničeho nikdy nenutil, ani nic necpal. Do života mi to dalo poznání jiné víry, zvyků a hlavně tolerance. Celý svět se rozvíjí a způsoby výuky konečně taky. Většina lidí má dnes přístup ke spoustě informacím, o kterých se nám dříve mohlo jen zdát, bohužel to někteří zneužívají a ti "neobjektivní" jim věří. Myslím, že sami potřebujete takovou hodinu navštívit, abyste vůbec věděli, kdo je muslim, kdo islámista a kdo radikální islámista :-) Taky bych ráda dodala, že na to nemám vyhraněný názor, zda je tu mít, či ne - každopádně se tato situace musí řešit a tím, že tady budete jen nadávat a věřit všemu, co se objeví na internetu "špatného" - toho moc nevyřešíte. Třeba i díky tomu, že se tato situace a toto náboženství vysvětlí dětem, může přijít na řešení, aby všechny zúčastněné strany byly WIN - WIN. Od dětí se můžeme spoustu věcí naučit!