Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Marek Malý

/ #63 Můj názor

2015-10-20 08:38

Zdá se (a to i s ohledem na velmi citelný nedostatek zveřejněných (média, komentáře) konkrétních příkladů selhání pana Bálka, která by zapadala do těch obecnějších zdůvodnění/obvinění na zaměstnanecké petici - viz např. FB "Ústecký kraj DNES"  ), že pan Bálek dojel skutečně zejména na nedostatek benevolence k "prohřeškům a lajdáctví" některých zaměstnanců ZOO. Pro dotažení celé věci až k petici "nespokojených zaměstnanců" resp. odvolání pana Bálka, byla nejspíše klíčová aktivizační role proti-Bálkovské propagandy, o kterou se postaral tým Hanzlík, Nohavičková a Černá. Svou roli zde zřejmě sehrála i aktuální situace na magistrátě ( osobně podezírám puč-odborníky ve vedení města  ze spoluúčasti na zorganizování tohoto "ZOO-puče" ) a patrně i členství Černé a Hanzlíka v Ústeckém OVV ČSSD - viz www.cssd-ustinadlabem.cz/struktura-ovv-cssd-a-mistnich-organizaci-v-usti-nad-labem.html . Bývalý ředitel Ústecké ZOO pan Václav Poživil, který je dle Ústeckých tamtamů horkým favoritem na ředitelský post ( viz  https://www.facebook.com/mestskeviny?fref=ts ), je pro změnu blízký UFO a jeho volební kandidát (viz www.usteckeforumobcanu.eu/mvdr-vaclav-pozivil-0 ), které od puče vládne ruku v ruce s pučisty z bývalého ANO 2011 dále pak s ČSSD, ODS a KSČM. BTW, zde je perlička ze včerejška, která mj. spíše než cokoli jiného potvrzuje výše řečené. Pikantní je, že toto bylo zveřejněno našimi splachovacími puč-suverény přímo na FB města ( https://www.facebook.com/magistratusti?fref=ts ).  Cituji  <//„"V Zoo panoval nihilismus, to nebudu trpět!" Taková jsou slova prozatímního ředitele Zoo Bořka Voráče. "Zoo je jako moje dítě a od dětí se neutíká," vysvětluje, proč kývl na prosbu ujmout se vedení zahrady a dát tamní poměry do pořádku. Svérázný ředitel zažil zahradu v jejím největším rozmachu. Přivedl sem oblíbené slony. "Tenkrát to byla jiná doba. V Ho či Minově městě ve Vietnamu scházel náklaďák. Vzal jsem 13 tisíc, od vojáků koupil V3S a vyměnil jí za slona," popisuje, jak zahrada ke svému prvnímu slonovi přišla. Jeho recept na zklidnění situace v Zoo? "Je to prosté, každý si tu dělal, co chtěl, to já trpět nebudu. Všichni musí znát své místo," upřesňuje Voráč. "Už jsem stačil zavřít truhlárnu, byla to Sodoma Gomora, riziko požáru tam bylo vysoké. Nikdo tam snad nikdy neuklízel. Také už sem rozdal pár důtek," uzavírá prozatímní ředitel. Přejeme mu hodně štěstí!“//>  Další zdroj, vyjádření v ÚD viz ustecky.denik.cz/zpravy_region/zoo-ma-uklidnit-byvaly-reditel-20151018.html