PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)
Nepřihlášený uživatel |
/ #1335 petici ANO2015-02-26 03:27trzni cena patercat? ============= Dana Tenzler 50253 Tak takovouhle "medializací" samozřejmě ne. Jen jim pokazila pověst a srazila jejich tržní cenu na minimum. Mohli jsme se dívat na vzornou cikánskou rodinu, chválit je, jak se snaží a žijí rozumně, radovat se z pěti miminek, která by nám lezla na nervy jen v reklamách. Místo toho tu máme mediální skandál, zviditelněnou Rulíkovou a nenávistné tirády na cikány, co jen natahují ruku a makat nechtějí. Tohle celé je prostě obrovská chyba. Pravda bude někde uprostřed, ostatně jako všude v životě. To ale nemění nic na tom, že tuhle rodinu prostě prokoučovali a ještě je tahají špínou po mediích. Dost škoda... ------------- Víš co kopretino, jdi zaklepat na dveře Kiňovic famílie a navrhni jim, že nepravíš to, co podle Tebe paní V-R dělala špatně. Tlacháš kraviny. ------------------- My si tykáme? Že by? Anebo si myslíte, že vás k hulvátství opravňuje můj názor, odlišný od vašeho? K tématu: na ty dveře už nemá cenu klepat, jejich mediální cena je na nule. Škoda pro ně. =============== Co je neslušného na kopretině? Netykáme, to bych věděl. Nechal jsem se unést, omlouvám se tedy. Pokud se tady snažíte prudit, tak se Vám to daří. Na blogu tak ale nepůsobíte. Tam máte kladnou karmu, co čtu Vaše fanoušky. Asi to je tím, že tam nic neřešíte a jste na obláčku a kocháte se svým životem v Německu. Ale tohle je bohužel Česko. Možná byste změnila názor, kdybyste alespoň na chvíli tuto preblematiku žila. Mějte se fajn.
============== Myslím,že kdyby se hned na začátku neangažovali bílí,tak je po problému."Pomáhala" by jim nějaká cigánská neziskovka,účet,pokud by nějaký vznikl,by už byl dávno vyluxovaný,děťátka v ústavu,babička za katrem a my bychom neměli o čem diskutovat. |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňme řeku Dyji
1158 Vytvořeno: 2025-07-03
SAVE STALIN
2775 Vytvořeno: 2025-06-24
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
26811 Vytvořeno: 2021-12-22
Petice za zachování kulturního prostoru STALIN na Letenské pláni
401 Vytvořeno: 2025-06-25
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
132666 Vytvořeno: 2025-02-11
PETICE ZA ZACHOVÁNÍ HOTOVOSTI
2897 Vytvořeno: 2023-04-28
PETICE ZA DOŠETŘENÍ ZMIZENÍ ALEXE BURKOVA
596 Vytvořeno: 2025-06-26
Petice za záchranu rozjetého projektu zubní kliniky v Lokti
109 Vytvořeno: 2025-06-25
PETICE ZA ZLEPŠENÍ PODMÍNEK NA WORKOUTOVÉM HŘIŠTI V HABARTOVĚ
98 Vytvořeno: 2025-06-29
ZA ZNOVUZVOLENÍ MGA. KATEŘINY MÁLKOVÉ JAKO ZÁSTUPKYNĚ PRO ZUŠ VESELÁ ŠKOLA
89 Vytvořeno: 2025-07-01
„Pomozte nám zajistit bezpečný přechod pro zrakově postižené v centru města.“
74 Vytvořeno: 2025-06-29
PETICE za změnu právní úpravy umožňující plošnou likvidaci zdravých včelstev v případě moru nebo hniloby včelího plodu
605 Vytvořeno: 2025-05-22
PETICE ZA VYBUDOVÁNÍ ,,MOKRÉHOMÍSTA“ PRO LIDI BEZ DOMOVA.
53 Vytvořeno: 2025-07-03
Vraťte nám UMtrh – místo, kde kultura dýchala
52 Vytvořeno: 2025-07-05
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
362 Vytvořeno: 2025-04-30
Vraťte Rosťu!
34 Vytvořeno: 2025-07-01
Petice proti výstavbě soustavy větrných elektráren na Žulovsku a Javornicku.
2044 Vytvořeno: 2025-05-15
Požadujeme odstranění nadměrného a dlouhodobého znečišťování ovzduší společností SAGE ve Strakonicích
353 Vytvořeno: 2025-04-29
Petice za zrušení povinnosti platit poplatky České televizi a Českému rozhlasu a za ukončení jejich veřejnoprávního statusu
28 Vytvořeno: 2025-07-01
PETICE ZA UZAVŘENÍ SMLUVNÍHO VZTAHU - NEUROLOGIE MIŠTRÍKOVÁ - PACIENTI
46 Vytvořeno: 2025-06-27