Uvalení spotřební daně na petardy, dělobuchy a další pyrotechniku


Nepřihlášený uživatel

/ #77 Re:

2015-01-01 20:14

#57: Tomáš Marný -  

 Tomáši máte pravdu jsem pejskař a fakt mě dokáže vytočit když vylezu před barák a šlápnu do psích výkalů a dokáže mě vytočit když sousedovic psi dokážou štěkat třeba celej den v kuse,protože jsou sami doma,ale je to chyba majitele a ne psa.Pes si po sobě neuklidí prostě musí majitel zodpovědný to udělá štěkání se dá vychovat já to taky dala a vychovala jsem si jí a neštěká kromě nebezpečí samozřejmě.Takže co vlastně chci říct někdo si po svých psech uklízí někdo ne je to špatná vyzitka nás pejskařů ano je.Zrovna tak vy co jste zastánci pyrotechniky ano střílejte a bouchejte,ale vážně by to stačilo o silvestra a Nový rok a pak může být klid.Někdo z vás je ochoten na to přistoupit jiný ne to je zase vaše špatná vyzitka.Navíc ano padly názory o zákazu,ale to snad není nutný ani bych to neděla a taky tahle petice o žádném zákazu nemluví jen o regulaci a omezení.To mimo Silvestr a Nový rok pak by to bylo opravdu jen jeden den v roce a bylo by to ok.Já třeba osobně jsem pro regulaci kůli mě samotné vadí mi to,obtěžuje mě hluk a smrad s petard mě dusí zažila jsem šok z leknutí není to nic příjemného.Takže ne kůli psovi ta se toho vůbec nebojí mám ji čtyři roky a nikdy se nebála letos ne,ale minulé roky na to koukala z okna.Takže já opravdu kůli sobě.