RODIČE A JEJICH DĚTI S HANDICAPEM


Nepřihlášený uživatel

/ #31

2014-11-23 12:32

Čtu něktré komentáře a souhlasím, také pečuji o postižené dítě dospěláka... každé tři měsíce zažívám na úřadě jako bych byla nesvéprávný člověk... kvůli synovi, jsem se přestěhovala do města, abychom nedojížděli denně do školy a rehabilitace .. po té co syn začal brát invalidní důchod, tak mi vzali ještě větší částu ze sociálního úřadu, plus daňová úleva, takže pobírám o 5tisíc méně než dříve a to od dovršení u syna 18let... Synuj důchod počítají do příjmu celé rodiny, takže můj příjem je příspěvek na bydlení a to 3500 kč... k tomu pnp jenže to si platí syn mne i když je nesvéprávný... jak mohl někdo vytvořit zákon že si nás platí děti.... SYN VYŽADUJE 24HOD.PÉČI... VOZÍM HO DO ČKOLY I ZPĚT AUTOBUSEM ŘEKNETE SI - JO MÁTE CESTU ZDARMA SYN MÁ PRŮKAZ ztp/P jenže nikdo se nepozastavuje, že jedu zpět a i pro něho, takže dvě cesty, sama bez syna, tudíš si musím zakoupit jízdenku.... někdy jedu pro syna autem... jenom tak aby mi pokryl příspěvek na provoz vozidla 400 kč stačí tři dny v měsíci a mám tuto částku projetou, bylo nádherné snížit částku na provoz vozidla z 9000kč na tuto směšnou částku a dát ji měsíčně ... domnívám se že nejsem sama a nikdo se nepozastavuje že  cestování něco stojí