Petice za záchranu provozu Trúby a hradu Štramberka v roce 2014

Štramberačka
Nepřihlášený uživatel

/ #45

2014-04-10 18:02

Také by mne zajímal dnešní výsledek jednání.. Četli jsme si stanovisko pana starosty a i stanovisko pana Harabiše.. Můj názor je takový.. Je zjevné, že ve Štramberku se ze strany vedení města dějí nekalé praktiky, jak k provozovateli hradu Štramberk, tak také k místním podnikatelům a bezpochyby i občanům, turistům. Není to první spor, který se ve Štramberku řeší,, turisté jsou nespokojení s řešením parkování, podnikatelé bijí na poplach, že jim klesly tržby.... Do roku 2009, než převzalo správcovství Valašské království, stál provoz na Trúbě za pár švestek.. Od dob Valašského království Trúba a Štramberk jako takový ožil a potvrdí to nejeden místní obyvatel, né jeden turista, né jeden podnikatel. Lidé se sem začali rádi vracet.....Je smutné, že město a vedení, které by mělo jít na ruku všem, spíše tutlá, tají a nebo se snaží vyjádřit tak,, aby se zalíbilo oběma stranám... Klasická ukázka české politické scény..... Najednou.... Vždyť, když si přečtu zaslaný oficiální dopis Valašskému království a pak zmatený text pana starosty, tak to musí být každému jasné.. Jednou je to pan Harabiš, jednou je to kamarád Tomáš.. Tohle zajímavé točení a patolízalství mi nějak moc připomíná praktiky minulého režimu. Nicméně,, když se zamyslíme, nad bohatou politickou minulostí pana starosty, ono se asi není čemu divit. Jednou ODS , jednou nezávislí , jednou ANO. Ale to už je asi vedlejší... Nicméně fandíme lidem dobré vůle, fandíme lidem, kteří něco dělají pro prospěch druhých a to bezpochyby Valašské království je... Ale mám obavy o to.. že Štramberk přijde takovým jednáním o hodně... Neznám jednoho jediného štramberského podnikatele,, který by nebyl rok co rok více a více zklamaný situací a postojem vedení města Štramberka...Je dobré ,že tyto věci vyplynuly na povrch a je dobré ,že se o nich ví. Upřímně oceňuji neskutečnou odvahu pana Harabiše.... a je zjevné ,že se to panu starostovi nelíbí a napadá tady ze šíření poplašné zprávy..... Ono to není šíření poplašné zprávy, ono je to jen zveřejnění informací, názorů a myslím si, že pro Valašské království, je každá pozitivní informace a názor, nabití energie do dalších dnů a dalších let.... Proto přeji hodně štěstí Valašskému království, panu Harabišovi osobně,, vážíme si jeho práce a úsilí, které ve Štramberku dělá a jsme při všech kdo to se Štramberkem myslí dobře, vážně, pohodově.... .