Vraťte zpět lide.cz ze dne 30.3.2014

lingi

/ #856 Jiné stránky

2014-04-08 03:04

Kašlu na ně a radši se tam nechodím ani koukat po tom, co jsem smazala profil, aby jim náhodou ještě nestoupla návštěvnost a oni byli šťastní, jak to všem vyhovuje, ale opak je pravdou. Přešla jsem na stránku plkej.cz, resp. přejdu, pak taky Seznamka.cz, tam je skvělá seznamka, skoro totožná s old.lide.cz :) Dál např. diskutnici.cz, stesti.cz, xchat.cz, chatujme.cz, atd. Ještě, že je kam přejít, i když na lide.cz bylo všechno na jednom místě. Fakt mě to mrzí :(( Kdyby to bylo korektní, podepíšu tuhle petici 1000000, i za lidi, co o ní nemaj tucha. Ach jo. Všechno v tomhle státě jde do háje. Stejně si myslím, že to byl přímo účel - Seznam se chce zbavit návštěvníků a přehodit je firmě Google, protože ta je napojená na NSA (ví se to dávno) a může stalkovat lidi a jejich počítače :( Já kašlu na lide.cz i na Google, email mám sice furt na Seznamu, přecejen to není jednoduchý něco takovýho zrušit - mám tam data za x-let a mnohem důležitější než na lide.cz, i když musim říct, že mě to strašně naštvalo, jak to bez varování zrušili - ještě že zveřejnili old.lide.cz, měla jsem tam pro mě vzácný fotky. Lidi, vydržte, třeba to ještě pomůže.