Konec bugerů na Altronu

VanessaBeefCake

/ #72 Beefcake

2011-06-17 19:20

Najviac ma dostávaju tie vaše názory "Je to Mouseho vina, že sa dá dať fear bossovy." to jeto isté ako keby ste povedali "To je Mouseho vina, že buggujeme"... vy vôbec rozmýšlaťe čo plácaťe ? Zastavuje sa mi rozum čo môže z úst niakého nevystatého decka z karvajs alebo z niakej inej offtopic guildy vyletieť. Na Altrone sa to nehraje na zábavu ale na to kto ma hrubší penis a na worlde si ich asi meráte alebo neviem... Tu nikoho nezaujíma či ten equip má podstivo z dobrým pocitom, že padol mu z bossa. Ale z pocitom "úúh vyfearoval som bossa úúh mám equip ktorý nemá nikto, budem pán budem najlepší" a potom plačete ked vám túto možnosť chcú zobrať. Hovoríte, že fearujete len BQ ? Mám XY screenov ako som za Alt. bol s vami raid a rovno do raid warningu "Cyclone a Killujte elity" neveríte mi, naserťe ma na toľko, že to všetko upnem na fórko a budete mať realitu nie vaše prázdne "wannabe" reči. Každý sa tu ohánaťe úplne nezmyselnými a infantílnymi argumentami. Ďalej tu čítam, "kde zoženiem štít"... BlackSmithing, Ulduar. Stačí ti na tankovanie všetkého čo funguje na altrone, živím príkladom je Cryptonics. To, že tebe nestačí znamená, že si LAMA ktorá nevie tankovať. Máte ešte niekto nejaké pripomienky ? Hoci kde sa otvorí niaký topic behom 10minút tam je 5 stránok Flamu a Hatu... prečo ? Lebo ste nevystaté deti asi ktoré sa nudia na tolko, že sa medzi sebou doživotne hádaju a kompenzujú si ego v pixeloch a kreslených postavíčkách. Keby sa vidíte v reale tak sa jeden druhému bojíte povedať, že je debil. Mouse na vás zvysoka sere lebo ste nevdačný a ak vám niekto podá prst trháte celú ruku. Čo keby ste sa raz spojili a utvorili jednu komunitu a vyšvhli altorn zo zabudnutia ? Hrajem na tomto servery už 3 roky a niekedy tu bolo online bežne 530 ludí a teraz sa ledva vyzbierajú 110. Všetky GM od vás ušli lebo ste nenástný darmožráči a nevdačníci ktorý si nič nedokážu vážiť. Asi vás zle doma vychovali lebo to čo sa deje je čístá Anarchia. Ked príde GameMaster ktorý vás bannuje za porušovanie pravidiel tak dostávate asi psychuckú labílnosť a vyhrážate sa mu, že on dostane ban. Ste spokojnejší s GM ktorý supportuje kamarátov a na Vás sere a nechá vás buggovať. Alebo najlepšie by pre vás bolo keby server nemal GM a môžte si tu skákať po hlavách jak v opičárni... Zamyslite sa nad sebou a nad tým kde hrajete. Ked je Admin neschopný. Skúste sa spojiť a urobiť všetko čo môžete aby ste tomu niako napomohli, nepýtajte sa ma "čo mi zmôžeme" keď máte rozum tak to viete.... Fuck. Flame Flame Flame !!!

So srdečným pozdravom Váš Beefcake.