Konec bugerů na Altronu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Konec bugerů na Altronu


Nepřihlášený uživatel

#1

2011-06-16 22:18

good thing crypto !

Anonymous

#2 Cryptonics

2011-06-16 22:20

:)
Seznam mám tady - http://altron-wow.eu/pixie/GuildInfo/guild.php?gid=171
což mi ušetří tak 3/4 práce.. Zbytek se snad pochytá časem.
Těd jsou hlavní ty podpisy.. Abych se měl doopravdy o co opřít a nebyl za dalšího zblázněného GM, který začal pro srandu králikům bannovat.
Vanessa

#3

2011-06-16 22:35

15% serveru sú hráči, 15% serveru sú deťi, 70% servru sú buggery, takže 100 asi nedáš. Ale máš podľa mna podporu celej guildy.
Meno

#4

2011-06-16 23:09

Osobne si myslím, že ked sa otvorí boss v ICC mal by fungovať aspoň do takej miery aby sa dal dať aj bez magickeho zasahu zhora...
Mal by si si uvedomiť čo tlachaš, navrhni radšej uzatvorenie toho bossa, než by si mal zabanovať aj ľudí z tvojej "nepoškvrnenej" guildy..
Tento navrh beriem ako nevydareny vtip.
A zároveň by smo chcel vidiet ako by ste to dali vy...

P.S. Neviem prečo poukazuješ len na jedinu guildy na servery, existuju aj iny jednotlivci, ktory to dali...
Vanessa

#5

2011-06-16 23:18

Meno, chceš zavrieť icc a čo by sa tu chodilo ? OBS ? meno, momentálne tláchaš ty... My sme to nedali. Poukazuje na vačšinu.

Anonymous

#6 Cryptonics

2011-06-16 23:27

Buďto toho bosse dáš alespoň zhruba tak, jak se to sluší a patří, nebo táhni do prdele :)

Anonymous

#7 Cryptonics

2011-06-16 23:29

btw já tu sotva něco opravím, nemyslíš? Můžu maximálně dohlížet na dodržování pravidel.. Je mi jasný, že se ozve spoustu lidí, kterým budu chtít překazit jejich "kewl pwn farmení 25hc", ale nic víc ani míň udělat nemůžu. Sedět na prdeli se zavřenou hubou už mě opravdu nebaví.

Anonymous

#8 Cryptonics

2011-06-16 23:43

btw díky tomuhle ta guilda bude časem možná opravdu alespoň částečně neposkvrněná.. Při lámání chleba se pozná, kdo se nažral za rohem. Hoď mi sem kdyžtak video, jak si dáváte všechny bosse v ICC na 25hc - smažu charr, nebudu dále dělat moda na foru, ani GM.
Meno

#9

2011-06-16 23:55

Ešte mi prosim objasni prečo používaš tie tvoje dam to do uvodzoviek radšej "normalne" vyrazy ako skopirujem "kewl pwn farmení 25hc"..
Nemusí byť každy dement s IQ 25, kto buguje ICC
Ďalej mam dojem, že si mýliš pojmy s dojmamy, nepovedal som aby si niečo opravil, stačí teda navrhnúť opravenie bossa aspoň do tej miery aby sa nedal fearovať..
Máme odlišné pohľady na vec, a ja to celkom chápem, ale banovať mi príde trošku moc to, že si to chceš vziať na vlastné triko je tvoja vec, ale keď to urobíš, tak myslím že Mouse ti, prepáč za výraz osere päty, lebo mu zabanuješ polovicu VIP a on to bude musieť odbanovať, a v konečnom dôsledku dostanš myslím ban ty...
A aby som nezabudol, viem že niekde začat treba s tou tvojou pochabou "snahou zachraniť server" ale nepoukazuj len na nas pretože nas nemáš rád obzri sa aj u alíkov..
To že si tu vybral našu guildu je voči nam myslím nevfér..

Anonymous

#10 Cryptonics

2011-06-16 23:59

Dobře, jsi něco víc, přestanu si dělat srandu.

Pošli mi prosím video, jak si dáváte BQ na 25hc a pak se můžeme bavit. Zatím ahoj.
Meno

#11

2011-06-17 00:02

Ak si sa prave urazil že som možno preskočil tvoju predstavu o "dementom bugerovi" tak ma to mrzi...
Niesom nikoho právnikom aby som niečo posielal, každy z guildy vieme svoje.. a Btv nemame video niesme filmove štúdio;)
Ďakujem a ahoj

Anonymous

#12 Cryptonics

2011-06-17 00:11

Pořád čekám na video. :) Vím, že ho sem nepošleš, bo normálně si toho bosse zatím nikdo nedal ani na 10n :)
Obhajuj si tu ty podvodníky jak chceš, časem si snad uvědomíš, co jsou tihle "rajs up, karavans" zač. Báj a měj se.. Je mi líto, že se tu hádáme kvůli takovým blbostem.
Meno

#13

2011-06-17 00:16

Už sa hádam naozaj vyjadrím posledný krát.. Zase robíš to isté všetko sa dá vyriešiť bez toho aby si si musel robiť srandu (ako si sám povedal o niečo vyššie, že prestaneš) teraz napríklad z názvu guildy...
Neviem možno nejaké video bude, rád to navhrhnem v guilde aby sme ukojili tvoju neutíchajúcu túžbu po vnútornom vyrovnaní sa s niečim..
Ja sa zastávam celku v rácmi toho aby som obhájil aj seba, to je môj dôvod prečo tu rozvíjam to, čo by som ani nenazval hádkou skôr debatou z mojej strany, ale možno to ty vidíš inak.

Nepřihlášený uživatel

#14

2011-06-17 01:32

Rozhodně se pod toto podepíšu i veřejně, jelikož sem za postihování bugerů a cheeterů na zdejším shardu

Anonymous

#15 Cryptonics

2011-06-17 01:36

Děkuji všem, kteří si našli chvilku na podepsání. :)
Společně se toho odpadu snad zbavíme...

Anonymous

#16 Cryptonics

2011-06-17 02:31

Je mi jasné, že se sem nepodtrhne každý.. Je to čistě o názoru - proč by měli ti nejveší hajzlové mít nejlepší gear? :) Něco je špatně....
Lucráj the Insane

#17 <<>>

2011-06-17 07:18

no nic, kontakty vo skype mozu odo mna cakat tento link :)
Herr Gott

#18 QQ

2011-06-17 09:08

Dělám si vážné pochybnosti o tom, nakolik vážná diskuze s člověkem co toleroval krádež databáze Wajroua, lhaní a manipulování ze strany GMek s hráčema na TQ vůbec může být. Jakože je mi líto Meno, ale tím že jsi lhaní, podvody a krádeže toleroval, tím že jsi sám někdy hack použil, tím jsi se postavil prostě na druhou stranu barikády. Osobně se s takovýma lidma neumím bavit ¨normálně¨, viz TQ fórum než jsem dostal ban.
Guilda změní jméno, hráči zůstanou ti samí. Buď se podvádí a lže a nebo ne. Nic mezi tím není. Žádný ban na fórum to lhaní a podvody nevyléčí. TQ kvůli tomu zdechlo a Altron kvůli tomu taky zdechne, pokud s tím někdo něco neudělá.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-06-17 10:11


Big

#20 Big

2011-06-17 10:14

Crypto za to že si ..... A neumíš farmit bose na 25 hc a nemáš na to ani lidi to neni náš problém.Co nedáš ty tak neznamená,že nedá jiná guilda.Kdo to dá tak si myslíš že je hned buger?Tak to jsi dobrý ....

Nepřihlášený uživatel

#21 Cryptonics

2011-06-17 10:28

To je jak u blbů na dvorku ale. Napíšu to ještě jednou a nasposledy - natočte prosímvás, jak dáváte přesně tohohle bosse na 25hc - http://www.wowhead.com/npc=37955 - samozřejmě bez bugů, díky.
Big

#22 Big

2011-06-17 10:48

Nestarej se jak to dáváme,ale radši se starej oto,abyste to dali vy....

Nepřihlášený uživatel

#23 Cryptonics

2011-06-17 11:05

Starat se budu, jelikož to by měl GM dělat, ne? - Banovat bugery. Jasný že se ti to asi nebude líbit, když jsi jeden z nich. :)
Big

#24 Big

2011-06-17 12:12

Nic proti,ale já už na Altroně nehraju.Za to že si to nedáte neni náš problém....Ale proč sme bugeři?Správně by to měl Mouse opravit ale když na Altron jebe tak se potom nesmíš divit....Neni to bugování je t prostě vylepšování,i kdybys to dělal tak jak my tak to nedáte protože na to nemáš lidi xD

Sulfuras

#25

2011-06-17 12:13

Prečo by sa Crypto nemal starať? Veď ked ste čestní, tak čoho sa bojíte?