Konec bugerů na Altronu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Konec bugerů na Altronu

NO coment

#51

2011-06-17 17:53

už to že se že se lord musí stunovat je bugování ... a pochybuju ze to neděláte ....
symphonyum

#52

2011-06-17 17:56

jo jasne 5many repky atd. jenze podivej se na altron...na to nikdo nema chut,cas,naladu...vsichni chcou mit icc/wf eq pak to takhle dopada :)... sem sice taky s caraways raidy chodim dost casto jak 10n/hc tak i 25n/hc a vsechno davame bez fear/korenu... az teda na tu queen ktera se bohuzel bez toho dat neda ...i sam insolee je proti abysme fearovali nema to rad :)..jen chci rict proc davat nekomu ban za to... ze nic neudelal prvne by to mel opravit admin a az pak by to bylo bugovani kdyby se nejakym zazrakem dalo fearnout bosse kdyz by to bylo opravene...ted je vsechno jen nahozena od oka a jak vsichni moc dobre vime mouse to neresi mam to jednoduse totalne v prdeli... hlavne ze ma penizky za vip a ma se skvele.. :) zkus to prehodnotit ;)

Nepřihlášený uživatel

#53 Cryptonics

2011-06-17 17:56

Tady je ale ten zásadní rozdíl. Jedna věc je přerušit bossovi spell, který freezuje raid a druhá věc je naprosto toho bosse "odstavit", aby celou dobu jen stál a nic nedělal.
symphonyum

#54

2011-06-17 18:00

jenze kdyz neni schopnej admin starat se o server a je ten boss otevreny nejak se to musi hold davat .. je to tak bohuzel ...dokud na to mouse bude srat tak tenhle server bude v hovnech a na to si musime zvyknout vsichni protoze tohle nikdy nebude jako ofik nebo servery ktere jsou zname tim jak se o ne gm/admin staraji :)
Melemékrávy

#55 Re:

2011-06-17 18:02

#52: symphonyum -  

 

Hmmm, napr. V AGSMB sa chodi FoS denne tak 3-5 krat, ale ok... A aj world vidim dost casto ist FoS, ci u hordy, ci u alli

Nepřihlášený uživatel

#56 Cryptonics

2011-06-17 18:05

Ok. Řekněme tedy, že BQ se jinak dát nedá. Pokud se tento "postup" povolí u tohoto jednoho bosse a u ostatních se zakáže? Mnohem raději najdu nějáký kompromis, než abych se tu nesmyslně dohadoval. Pokud jste tedy také proti bugování, jak jsi sám napsal, čekal bych naprosto jiné reakce, než jaké jsou tu vidět..

Nepřihlášený uživatel

#57

2011-06-17 18:09

crypto uz som pisal kompromis zmazat blood queen a jeto :D len sa opravi auto announce o -1
symphonyum

#58

2011-06-17 18:10

jak jsem psal v caraways fearujeme jenom BQ nic jineho ostatni bossove se daji dat bez korenu fearu a cyclone bez problemu nw jak tohle resit nejlepsi by bylo kdyby si mouse nasel chvilku na svuj vlastni server kdyz uz si ho poridil mel by se starat a ne na to srat a mel by to opravit aspon teda ty bosse.. ale pochybuju ze se neco takoveho stane
symphonyum

#59

2011-06-17 18:13

a ty reakce co tu jsou vznikaji tim ze si sem dal ..#2 Cryptonics
2011-06-16 22:20

:)
Seznam mám tady - http://altron-wow.eu/pixie/GuildInfo/guild.php?gid=171



ten link G caraways .. jednoducha odpoved :D
NO coment

#60

2011-06-17 18:15

jediný co se fearuje je qweena ktera dava ik celimu raidu ....

Nepřihlášený uživatel

#61 Re:

2011-06-17 18:15

#58: symphonyum -  

 

Jasne, mas pravdu, vsetci velmi dobre vieme, ako sa Krysa stara o server, ale ked uz ste, vy KárVejs Taki podctivi, ze sa vam prieci bugovat, tak Blood Queen jednoducho nechodte, ak sa vam to tak prieci...
symphonyum

#62

2011-06-17 18:20

jenze boss je otevreny a padaji z nej paradni veci..o ktere vsichni stoji..v tom pripade nevim proc se oteviral :)
Melemékrávy

#63 Re:

2011-06-17 18:22

#62: symphonyum -  

 

Tak to sa spytaj Krysy...
Melemékrávy

#64 Re: Re:

2011-06-17 18:22

NO coment

#65

2011-06-17 18:30

tak mi rekni kde treba sezenu tankovaci stit krom ud .... a bez vip proto byl tento bos otevren aby si i normální hráči mohli udělat pořadného tanka


Nepřihlášený uživatel

#66 Cryptonics

2011-06-17 18:31

No slyšel jsem od spousty lidí, že jste používali např. i cyclone na lady a jakmile jsem si projel seznam lidí v guildě, tak jsem tomu díky některým "starým známým" lehce uvěřil.
Pokud tomu tedy tak není, omlouvám se ti, stejně jako i celé vaší guildě.
Jak jsem řekl, hádky a nadávky nic nevyřeší a pokud jste dle všeho taky proti bugerům, nebude snad problém najít nějáké východisko, se kterým by obě strany souhlasily.

Nepřihlášený uživatel

#67

2011-06-17 18:32

bs alebo 35 emblem of heroism je tiez pekny a na fun icc ti staci

Nepřihlášený uživatel

#68

2011-06-17 18:37

cyclone na lady to taky bejvavalo :)..ted jedem normal protoze kdyz si to vezmes sice ji jedou hpcka ale zas na druhou stranu porad chodi elitky jak z leve strasny tak prave.. takze je to vetsi zahul nez sundat manu za chvilku a pak v klidu tu lady zabit pricemz budou chodit jen 3 elitky a ne 7 :)
NO coment

#69

2011-06-17 18:41

neřikam že někdy někdo něco uděla co se nemá ale 80% raidů se chodí normálně jak se má a myslim si že uz jsem toho šel dost a vyděl jsem vše co se dá na daných bosech udělat a tato petice je nesmyslná už stoho důvodu že by stačilo dát aby byli proti tomu imuní a napsat raci petici o zlepšení celého servru nez banovat a pokusit se otevřít a sprovoznit třeba TOCH které je velice zajímavé ...

Nepřihlášený uživatel

#70 Cryptonics

2011-06-17 18:59

Zas tak nesmyslná není.. Alespoň se uvidí, kolik lidí je nespokojených se současnou situací.
Z postu GM bohužel nemůžu bosse opravit. Věř tomu, že bych byl také raději pro opravu, než aby se dělal kvůli tomu takovýhle cirkus. Už je to ale opravdu alarmující, když se místo tanka a healu bere do raidů druid a lock.. Je to teď pro většinu lidí šok, když se proti tomu má něco podniknout - hráči si tu vytvořili nové standardy a už jim to bugování přijde naprosto v pořádku.
NO coment

#71

2011-06-17 19:16

tak já eště raid bez tanka neviděl vždy byl tank a off tank a tu petici brát nemůžeš protože půlka lidí tam nepíše svá jména a třeba i víckrát
VanessaBeefCake

#72 Beefcake

2011-06-17 19:20

Najviac ma dostávaju tie vaše názory "Je to Mouseho vina, že sa dá dať fear bossovy." to jeto isté ako keby ste povedali "To je Mouseho vina, že buggujeme"... vy vôbec rozmýšlaťe čo plácaťe ? Zastavuje sa mi rozum čo môže z úst niakého nevystatého decka z karvajs alebo z niakej inej offtopic guildy vyletieť. Na Altrone sa to nehraje na zábavu ale na to kto ma hrubší penis a na worlde si ich asi meráte alebo neviem... Tu nikoho nezaujíma či ten equip má podstivo z dobrým pocitom, že padol mu z bossa. Ale z pocitom "úúh vyfearoval som bossa úúh mám equip ktorý nemá nikto, budem pán budem najlepší" a potom plačete ked vám túto možnosť chcú zobrať. Hovoríte, že fearujete len BQ ? Mám XY screenov ako som za Alt. bol s vami raid a rovno do raid warningu "Cyclone a Killujte elity" neveríte mi, naserťe ma na toľko, že to všetko upnem na fórko a budete mať realitu nie vaše prázdne "wannabe" reči. Každý sa tu ohánaťe úplne nezmyselnými a infantílnymi argumentami. Ďalej tu čítam, "kde zoženiem štít"... BlackSmithing, Ulduar. Stačí ti na tankovanie všetkého čo funguje na altrone, živím príkladom je Cryptonics. To, že tebe nestačí znamená, že si LAMA ktorá nevie tankovať. Máte ešte niekto nejaké pripomienky ? Hoci kde sa otvorí niaký topic behom 10minút tam je 5 stránok Flamu a Hatu... prečo ? Lebo ste nevystaté deti asi ktoré sa nudia na tolko, že sa medzi sebou doživotne hádaju a kompenzujú si ego v pixeloch a kreslených postavíčkách. Keby sa vidíte v reale tak sa jeden druhému bojíte povedať, že je debil. Mouse na vás zvysoka sere lebo ste nevdačný a ak vám niekto podá prst trháte celú ruku. Čo keby ste sa raz spojili a utvorili jednu komunitu a vyšvhli altorn zo zabudnutia ? Hrajem na tomto servery už 3 roky a niekedy tu bolo online bežne 530 ludí a teraz sa ledva vyzbierajú 110. Všetky GM od vás ušli lebo ste nenástný darmožráči a nevdačníci ktorý si nič nedokážu vážiť. Asi vás zle doma vychovali lebo to čo sa deje je čístá Anarchia. Ked príde GameMaster ktorý vás bannuje za porušovanie pravidiel tak dostávate asi psychuckú labílnosť a vyhrážate sa mu, že on dostane ban. Ste spokojnejší s GM ktorý supportuje kamarátov a na Vás sere a nechá vás buggovať. Alebo najlepšie by pre vás bolo keby server nemal GM a môžte si tu skákať po hlavách jak v opičárni... Zamyslite sa nad sebou a nad tým kde hrajete. Ked je Admin neschopný. Skúste sa spojiť a urobiť všetko čo môžete aby ste tomu niako napomohli, nepýtajte sa ma "čo mi zmôžeme" keď máte rozum tak to viete.... Fuck. Flame Flame Flame !!!

So srdečným pozdravom Váš Beefcake.
NO coment

#73

2011-06-17 19:35

ale tak když chceš něco banovat to dostane každej co ma achiv z qweeny a nezalezi 10 nebo 25 protože pochybuju že ji někdo dal normálně ...

Nepřihlášený uživatel

#74 Cryptonics

2011-06-17 19:45

Scroll up.. Jak už jsem psal, u tohoto jednoho bosse by se to dalo tolerovat, pokud se normálně zabít nedá. Jde mi především o to, aby se takhle nechodilo celé ICC.
NO coment

#75

2011-06-17 19:49

no tak to nevim o co jde u hordy se mi este nestalo fearovat celé icc u ali nevim ...