My Sobotku nedáme


Nepřihlášený uživatel

/ #57 Re: Opačný názor

2013-10-29 21:40

#7: Bývalý volič ČSSD - Opačný názor

Před volbami jsem si myslel, že p.Sobotka je opravdu slabý předseda a p.Hašek má větší tah na branku, po nedělním předsednictvu a dalším vývoji jsem změnil názor. P.Sobotka si zaslouží uznání za to, jakým způsobem dotáhl volby do konce a byť ČSSD nedopadla podle očekávání, pořád volby vyhrála. Dnes vím, že to p.Sobotka neměl jednoduché,jelikož již před volbami mu házel p.Hašek klacky pod nohy, což vnímala celá veřejnost a bezesporu se to odrazilo i ve volbách. Tyto volby byly vnímány ze strany veřejnosti jako protestní a bohužel i ČSSD jako velmi silná a stabilní politická strana byla veřejnosti vnímána jako ta,které se zčásti přisuzovala současná situace, která vznikla vládnutím pravice. Z důvodu neustáleho v minulosti handrkování mezi pravicí a levicí,současná společnost dospěla k názoru,že je potřeba změny a nedivím se,že uspělo ANO i Úsvit,jakožto neznámé a nové politické hnutí. Z výše popsaných důvodů je pro mě výhra ČSSD ve volbách byť s 20% výsledkem úspěchem a nebýt oněch házení klacků pod nohy ze strany p.Haška,mohla být o něco větší.  To co předvedl p.Hašek po volbách je ostudné,byť by byl členem jakékoliv organizace a měl by z ČSSD odstoupit. Plně se projevila jeho nedočkavost a z toho pramenící hloupost rychle se dostat ke korytu,což mi připomíná minulé roky vládnutí ze strany pravice,pro koryto udělám vše, klidně zapovím i rodinu. P.Hašek mě přesvědčil o tom,jak je slabý, nedočkavý,falešný a né příliš chytrý. Pokud by to byla z jeho strany jen chyba, které lidé dělají a p.Hašek byl charakterní osoba,do dnešního dne by se p.Sobotkovi,všem voličům ČSSD omluvil a sám by nabídnul rezignaci. Bohužel tak neučinil a měla by se o to postarat sama ČSSD, v takovém případě by bylo možné se dostat kupředu a začít získávat zpět své voliče. Já razím názor,že vše nejde hned a k úspěchu je potřeba dlouhodobé kvalitní práce,jednota a hlavně férové jednání. Osobně neznám ani p.Haška ani p.Sobotku,ale již dnes můžu říct,že p.Hašek mě osobně podrazil jako voliče a člena ČSSD. Držím palce p.Sobotkovi, je na něm vidět, že se z něj stává den ode dne silnější osobnost a mohu říci,že i jeden ze správných lídrů strany ČSSD, za něj se opravdu nestydím. Kdo dočetl až sem, děkuji za pozornost člen MO ČSSD Český Těšín