My Sobotku nedáme

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno My Sobotku nedáme


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-10-28 10:17

Nevolil jsem ČSSD, ale vnímám stranu jako významnou součást společnosti. Nerad vidím, jak se propadá do chaosu a jak snadno se stává kořistí ubohých kariéristů.
Marek Tomek

#2 Podepsal jsem

2013-10-28 10:24

ale jen proto, že si myslím, že to není možné hodit jen na předsedu. Rezignovat by mělo celé předsednictvo.

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-10-28 10:41

Nechci být sprostá a tak raději žádný koment. Jen to, že jsem přesvědčena, že hlasy voličů byly zmanipulované. Panu Sobotkovi držím pěsti, ať zvítězí slušnost nad bojem o koryta. Byla bych ráda, kdyby vaše strana byla víc levicová a to pan Hašek ani pan Tejc nikdy nedovolí! Jsou to pravicoví komedianti, toužící jen po moci a penězích. Bečková

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-10-28 14:02

Zvolit či odvolat předsedu strany může jen sjezd. Nikoliv předsednictvo. Nedemokratický pokus dvaceti členů předsednictva o odvolání předsedy strany je ohrožením všech demokratických hodnot na kterých je ČSSD založena. Tito členové předsednictva, kteří porušují záměrně stanovy strany by měli opustit své funkce!

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-10-28 16:46

svůj názor jsem vyjádřil v článku, který najdete na tomto odkazu :http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/a-opet-vitezi-lez-a-nenavist/
Michal Kraus

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-10-28 16:55

Volební výsledek je takový jaký jsme si ho udělali sami, před volbami jsme mněli táhnout za jeden provaz a ne se handrkovat a dohadovat a ještě někteří dávali věci k soudům, to naše voliče dost namíchlo a ještě vše před novinář, toto byla voda pro Topku i ODS a hlavně pro hnutí Ano. No a máme po volbách vlezprdelkové Zemana zase chtějí stranu rozvrátit, naše MO Roztoky podporuje ve všech směrech předsedu ČSSD přítele SOBOTKU
Bývalý volič ČSSD

#7 Opačný názor

2013-10-28 18:48

Důvodem slabého výsledku není nejednotnost ČSSD, ale slabý předseda. Prázdné floskule o fungujícím státu je pouze jeden z důkazů!

A kdo říká opak, nemá zájem na silnější sociálně demokratické straně. Proto jsou tyto petice dle mého názoru falešné, a jsou iniciovány a výrazně podporovány od nevoličů ČSSD!

Kdyby nebyl Sobotka předsedou ČSSD, volil bych je. Naštěstí byla alternativa v podobě Úsvitu :)


Bývalý volič ČSSD

#8 Re:

2013-10-28 18:55

#5: -

Jiří Paroubek odstoupil ihned po volbách, můžete mi prosím vysvětlit, na základě čeho se domníváte, že odstoupil proto, že pod několikaměsíčním tlakem médií prohlašovala celá řada voličů, že ČSSD nevolila právě kvůli Jiřímu, respektive kvůli jeho mediálnímu obrazu? Viz Váš první odstavec v článku.

Btw. osobně jsem nevolil ČSSD právě kvůli panu Sobotkovi - slušný, ovšem to není postačující podmínka, ale bohužel je pan Sobotka bez názoru - používá samé naučené floskule. A proto nás bylo více a ČSSD dopadla, jak dopadla... V podstatě ze stejného důvodu dopadla ČSSD na 20% jako před třemi léty - NEVYHOVUJÍCÍ PŘEDSEDA.

Jsem rád, že jsem takovou ČSSD nevolil.


Nepřihlášený uživatel

#9

2013-10-28 19:10

Jde o zachování demokratického parlamentního systému, odpovědností vůči voličům, nechci stát řízený jako firma

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-10-28 20:08

Přestaňte hledat nepřítele tam, kde není! Vy kteří jako psi, o kost hozenou do kostela, se rvete, odstupte!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-10-28 20:35


Václav

#12 Bohuslave nevzdávej se !!!

2013-10-28 20:36

Václav Špaček

#13 Re: Podepsal jsem

2013-10-28 20:37


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-10-28 21:04

Jako členku ČSSD mě včera vyrazily dech otřesné informace o zradě lháře Michala Haška ( jeho prohlášení na naší krajské konferenci a prohlašování do médií před volbami ) a jeho party. Také mne oslovilo a oslovuje mnoho mých stejně rozhořčených kamarádů a známých, ba i nevoličů ČSSD.
Jako statutární místopředseda měl stejnou odpovědnost a všechna konání před volbami, neblaze proslavené předsednictvo projednávalo a schvalovalo předvolební iniciativy. To se skutečně nestyděli ? Konečně se snad probereme z letargie a budeme se prát za to, aby ČSSD nebyla rozhádanou stranou aby dokázala pro občany prosadit nesmírně potřebnou změnu v České republice. Ostudy ve světě už jsme si užili dost.

Dejme se do toho - Eva Novotná

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-10-28 21:14


Mirek

#16 Bohuslave stojíme za Tebou a ne za zrádci okolo Haška.

2013-10-28 21:52

přípustný titulek předchozího komentáře:
odkaz v komentáři byl smazán z důvodu nevhodnosti autorem petice, tj. iniciátorem

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-10-29 07:52

Jde o moralku, nejen o CSSD. A ta panu Haskovi
chybi.

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-10-29 07:56

Zaříznout předsedu strany při povolebním vyjednávání, to se fakt nedá nijak odůvodnit. To by nikdo normální nevymyslel.

Nepřihlášený uživatel

#19

2013-10-29 08:18

Všichni Jidáši, kteří brutálním způsobem podrazili
předsedu Sobotku, by měli okamžitě opustit řady sociální demokracie a omluvit se všem slušným lidem, kteří s nadějí volili ČSSD.
Josef Pekárek
člen ČSSD
Praha 9
Kyje na Hutích

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-10-29 08:26

Za nevýrazné vítězství ČSDS je víc zodpovědný M. Hašek, než B. Sobotka, protože právě on reprezentuje "zemanovskou" frakci v ČSDS, které se většina potenciálních voličů obávala. Předseda B. Sobotka by měl naopak zůstat v čele ČSDS a měl by být neodkladně pověřen prezidentem M. Zemanem jednáním o budoucí vládě. RNDr. Pavel Krám, Ph.D., člen ČSSD, Praha 3- Žižkov.
Irena

#21 Re:

2013-10-29 08:34

#18: -

..vnímám to stejně. Hlava mi to nebere, a už se ani nebudu snažit-to se nedá pochopit.


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re: Podepsal jsem

2013-10-29 08:35

#13: Václav Špaček - Re: Podepsal jsem

Já taky. Irena Krausová, člen MO Neratovice

Irena

#23 Re:

2013-10-29 08:38

#19: -

Souhlasím. Okamžitě odejít a umožnit tak sestavování vlády, je jediná možná sebereflexe.

Irena Krausová

členka čssd Neratovice

django

#24 hanební pancharti

2013-10-29 08:49

Arogantní, hloupé, krátkozraké a sebezničujícící chování party 20 hanebných panchartů nesmí zůstat bez odezvy. Nenechme po 135 letech zničit stranu, za kterou v minulosti jiní umírali. Tfuj.
Irena

#25 Re:

2013-10-29 08:50

#4: -

Jde o základní popření a ohrožení demokracie ve straně i státu. Když už tahle parta kašle na členskou základnu, pravidla voleb, stanov-všeho co jde jen vyjmenovat, musí vyvodit důsledky, osobní zodpovědnost=odchod. Pokud je demokrat Sobotka nedokáže vyhodit, musí jim pozastavit členství alespon na rok a urychleně se věnovat sestavování vlády.

členka mo neratovice Krausová