Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Jaroslav Hamáček
Autor této petice

/ #4 Re:

2013-10-04 20:30

#3: -

Hezký den,

 

pokud si to přejete z petice Vás samozřejmě vyjmu, ale potřebuji znát cele Vaše jméno a přibližně datum a čas kdy jste jí podepisoval. Druhá možnost je, že se najdete sám a odkliknete "Navrhnout vyřazení z petice" u Vašeho jména to mi příjde jako autorovi a já Vás vyřadím.

Úplně sice nerozumím Vaším důvodům co se změnilo od Vašeho podpisu, ale je to jenom Vaše věc. Celý vývoj událostí je popsán v záložce "Oznámení" i s důvody proč jsem petici neukončil. Petice je vyjádřením názoru, že nesouhlasíme s tím aby se v celé republice vykácely preventivně všechny stromy na návodních stranách hrází jako preventivní protipovodňová opatření bez ohledu na jejich stav. Aleje podél Orlice v Hradci Králové byly předhozenou návnadou? a třeba stromy na hrázích Chrudimky v Pardubicích...Jsme velmi rádi, že podnik Povodí Labe prezentuje tuto činnost od 2.10.2013 jako mapování zeleně (viděl jste někdy strom označený oranžovou tečkou, že by přežil? já tedy ne a doufám, že ty naše u Orlice budou první, které uvidím...mám je fakt rád), ale jak my tak orgány ochrany Přírody jsou neprůhledným postupem a změnami prohlášení podniku Povodí Labe znejistěni. Pokud se chcete dobrat blíže k vyšší Pravdě kontaktujte magistrát města Hradec Králové odbor životního prostředí a tam Vám svoji pravdu určitě ochotně vysvětlí.

 

S pozdravem