Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Chystá se největší devastace zeleně v Hradci Králové za poslední desetiletí – zabraňme jí společně (1.10.) / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-10-02 15:28

Dobrý den pane Hamáčku,

velmi Vám děkuji, že jste nás informoval o této záležitosti! Tomuto kácení se musí zabránit! Kromě petice navrhuji, aby lidé začali psát na dané místo (podnik Povodí labe a další) dopisy. Čím víc dopisů dostanou, snad nad tím začnou více přemýšlet. Držím nám a hlavně těm nádherným stromům palce. Chce se mi brečet když se všude stále tak kácí.

Ještě jednou Vám děkuji a věřím, že vše dobře dopadne!

S úctou,

Jana Cenefelsová
Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#2 Re:

2013-10-03 08:14

#1: -

Hezký den,

 

děkujeme za pomoc. Vaší reakci jsem našel až nyní a budu rád pokud co nejvíce lidí projeví aktivitu. Z posledních událostí je vidět, že státní podnik se chová jako Trautenberk v Krakonošově a zcela nejsou připraveni zodpovídat se ze svých činů.


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-10-03 23:47

Dobrý večer, soulasil jsem s peticí z důvodu, stejného názoru ne vyslovení vašich názorů v Petici "Chystá se největší devastace zeleně v Hradci Králové za poslední desetiletí – zabraňme jí společně " . Prosím o ukončení petice. Nebo vyjmutí mojí osoby z této petice, pokud bude dále přetrvávat. Dle informací co jste získal je vše v pořádku a zeleň bude obnovena dle projektu.

děkuji

FD
Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#4 Re:

2013-10-04 21:30

#3: -

Hezký den,

 

pokud si to přejete z petice Vás samozřejmě vyjmu, ale potřebuji znát cele Vaše jméno a přibližně datum a čas kdy jste jí podepisoval. Druhá možnost je, že se najdete sám a odkliknete "Navrhnout vyřazení z petice" u Vašeho jména to mi příjde jako autorovi a já Vás vyřadím.

Úplně sice nerozumím Vaším důvodům co se změnilo od Vašeho podpisu, ale je to jenom Vaše věc. Celý vývoj událostí je popsán v záložce "Oznámení" i s důvody proč jsem petici neukončil. Petice je vyjádřením názoru, že nesouhlasíme s tím aby se v celé republice vykácely preventivně všechny stromy na návodních stranách hrází jako preventivní protipovodňová opatření bez ohledu na jejich stav. Aleje podél Orlice v Hradci Králové byly předhozenou návnadou? a třeba stromy na hrázích Chrudimky v Pardubicích...Jsme velmi rádi, že podnik Povodí Labe prezentuje tuto činnost od 2.10.2013 jako mapování zeleně (viděl jste někdy strom označený oranžovou tečkou, že by přežil? já tedy ne a doufám, že ty naše u Orlice budou první, které uvidím...mám je fakt rád), ale jak my tak orgány ochrany Přírody jsou neprůhledným postupem a změnami prohlášení podniku Povodí Labe znejistěni. Pokud se chcete dobrat blíže k vyšší Pravdě kontaktujte magistrát města Hradec Králové odbor životního prostředí a tam Vám svoji pravdu určitě ochotně vysvětlí.

 

S pozdravem