Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Ondřej

/ #886

2013-07-25 13:24

Toto není důvěryhodný stát toto je Srandystán je až neuvěřitelné co je v této malé zemičce možné. A ať mě nikdo nenazývá rasistou jen proto že nesnáším cikány . Rasista je člověk jehož nenávist je založena na nesnášenlivosti jiné RASY ,ale mě u prdele jaké sou rasy nikdy mě neokradl větnamec černoch arab ,ale ty kundy mě několikrát přepaly a okradly kamaráda tento měsíc 2x ozí mi přes plot a kradou věci ze zahrady a když je člověk střelí tak na de na 10 let do lochu policajti je maximálně pokárají a nic víc výsledek za půl hodiny sou zpět . Asik před půl rokem sem stál v Ostravě na zastávce prostorná ještě s kamarádem a 10 cikánů nás zmlátilo ,protože sme prý blbě čuměli ,mlátili nás a policajti co projížděli kolem tak 20km/h nám nepomohli tak co to je už do piče ?? Je čas zvolit novou stranu která snima zatočí žádné bydlení zdarma žádné dávky pro nepracující přídavky jen na 2 děti ,když jich chceš víc tak je přece musíš uživit a né ,že oni živí tebe . A na úřadě je to úplná prdel pár cikánů sem tam rozčilovalo že nemá v čem prát ,do půl hodiny měli zdarma novou pračku . Jak je to kurva už možné ??? Je načase stím něco dělat a né jen o tom mluvit ,ale to by lidi nesměli volit pořád jedny a ty samé lidi co už 24 let ničí a kradou vše co jim příde pod ruku ,že aféra jak prase korupce odhalena to to to a pak je lidi volí zas a ty samé tu je něco špatně ...