Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku


Anonymous

#1 Vlastenectví

2013-07-17 13:19

Jsme vlastenci,domobrana a nenecháme si nic líbit.Je na čase dát najevo dost rasové nesnášenlivosti proti nám vlastencům a občanům země České.Jsme tu utiskováni,diskriminováni,sociálně znevýhodňováni,rasisticky pošpiňováni,napadáni a mnoha je nám vyhrožováno vyhlazením celé naší bílé populace z řad cikánů.Mi jsme ti kteří jsou tu doma na své půdě.Statisíce z nás je bez zaměstnání díky skorumpované zlodějské vládě.Léta jsme pracovali a pokud můžeme tak pracujeme,ale odmítám platit pokud pracuji daně na cikány a policii která tyto chrání.Policie je placena z našich daní,jejich ošacení je též z našich daní.Cikáni jsou tu zvýhodňováni kde čím zdravotnictví zdarma,bydlení zdarma které po sléze zdevastují.Neříkám všichni někteří pracují,ale jsem proti těm co parazitují na dávkách a napadají slušné občany.A po té co si lid chce zjednat spravedlnost a pořádek je mlácen těmi jež je živí.Dost tomuto příživnictví a zvýhodňování nepříspusobivích,dost tyraně od policie na vlastním národu.Neb ti co mlátí své lidi jsou zrádci národa a neměli by u policie co pohledávat.Česko si chce zachovat svou důstojnost,svobodu pro lid a právo na žití a ne přežívání.

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-07-17 14:24

To je naše zem a ne cikanu!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Vlastenectví

2013-07-17 14:26

#1: - Vlastenectví 

 Moc dobře napsane ČECHY ČECHUM!!!!


Nepřihlášený uživatel

#4 Vlastenectví

2013-07-17 14:51

Nebudu zde nic cenzurovat,každý má právo vyjádřit svůj názor.Znám pár cikánů kteří pracujou a sou slušný.Neházím je do jednoho pytle.Sem jen proti těm co ždímají stát víc než poctivá máma s dětmi a proti těm kteří si tady v našem státě vytvořili tlupy a mlátí naše lidi a justice je slepá.Já sám jsem v invalidním důchodě už sem se ocitl taky na prahu diskriminace s tím že mám invalidní důchod a že mě nezaměstnají.Když jsem pracoval odváděl sem daně,dělal jsem u ostrahy za směšnou mzdu 48 KČ na hodinu 12 hodinové směny.Vařilo to ve mě když si přišli cikáni pro sociální dávky 35000 KČ.Mám dluhy nikoho to nezajímá,ale poctivě platím z důchodu nájem,služby a z mateřské splácím dluhy.A sem rád že máme jako 5 členná rodina na měsíc kolem 3 tisíc a s tím musíme vyžít.V takové situaci je mnoho z nás.Ale nejsme to ti kteří chodí a drancují byty,neplatí nájem,služby,a nechodí po ulicích a mlátí lidi na potkání.Tak jako to dělají cikáni.Jinak omluvte mě líp se mi to píše než vyřvává jinak bych se zadrhával v řeči.Možná tréma,ale už sem se musel ozvat i já.V roce 89 jsem byl ještě malí kluk,ale kdybych to tušil když můj otec ještě žil a dřel do úmoru 30 let od vidím do nevidím.Tak sem mohl rovnou říci táto necinkej klíčema,ale vemte hasáky hevery a jděte ty slibotechny vymlátit.

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-07-17 15:10

Musíme bojovat

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-07-17 15:26

Cesko Romskou vlajku?:)))Bože můj kdo dělal ten nadpis?

Nepřihlášený uživatel

#7 Ještě jedna věc.

2013-07-17 15:31

Ještě jedna věc přátelé věřím že to podepíší i ti kteří byli napadeni osobně,a i ti kteří byli biti skorumpovanou policii.Takže Duchcované,Vansdorvští,Česko Budějovičáci,Přerováci,Pardubáci,Olomoučáci ,skrátka lide Český neboj se ničeho a jen do toho. Nenecháme náš stát zaprodat lhářům,zlodějům,podvodníkům,násilníkům.Proti našemu lidu.Byť by sme museli být opravdu nuceni povstat a jít si tu naší svobodu vymlátit,proti té falši která je na nás páchána po 89 roce.

Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2013-07-17 15:33

#6: -

Nadpis jsem dělal já,nešel mi udělat háček,jinak mi to psalo esko romskou.No ale pokusím se to upravit když to nepůjde tak to nepůjde.

UČITELKA

#9

2013-07-17 15:37

MOC BY MĚ ZAJÍMALO KOHO TOTO NAPADLO. KDYŽ UŽ JSME TEDY ZAČALI S ČESKO . ROMSKOU VLAJKOU CO TAK OSTATNÍ MENŠINY ŽIJÍCÍ V NAŠEM STÁTĚ NEMAJÍ TAKY NÁROK STEJNĚ JAKO CIKÁNI MÍT NA NAŠÍ ČESKÉ VLAJCE SVŮJ ZNAK. COPAK KDEKOLI JINDE V ZAHRANIČÍ TOHLE DOPUSTÍ. NIKDE VŠUDE MAJÍ SVOJI VLAJKU A VÁŽÍ SI JI NEPŘIZPŮSOBUJÍ SE MENŠINÁM A UŽ VŮBEC BY JE NENAPADLO TOHLE. V JAKÉKOLIV JINÉ ZEMI SE MENŠINA MUSÍ PŘIZPŮSOBIT PRÁVŮM A POVINNOSTEM DANÉ ZEMĚ A POKUD SE JIM TO NELÍBÍ JSOU VYHOŠTĚNI. VŠUDE TO FUNGUJE JEN NÁM SE ZAČALO ŘÍKAT RASISTI A TO JEN PROTO, ŽE UŽ MÁME DOST TOHO CO NÁM TADY NAŠI CIKÁNŠTÍ SPOLUOBČANÉ PŘEDVÁDĚJÍ A TO JEŠTĚ MUSÍM POUKÁZAT NA TO, ŽE RASISTY Z NÁS UDĚLAL SYSTÉM KTERÝ TADY ZAVEDLI NAŠI POLITIKOVÉ.

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2013-07-17 15:37

#6: -

Tak mě to nejde opravit hledám kde to opravit a snad sem slepej.

David

#11 Re:

2013-07-17 15:39

#9: UČITELKA -

Učitelko souhlasím s vámy. :) Máte pravdu.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re:

2013-07-17 15:40


Nepřihlášený uživatel

#13

2013-07-17 15:45

Zásadně nesouhlasím s tímto návrhem a beru toto, jako hanobení státního symbolu

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-07-17 15:46

Nechci tady ani cikánskou vlajku ani cikány!

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-07-17 15:48

Slyšet to J.K.Tyll¨.J:Komenský.M.Aleš A.Jirásek a naši další Čeští obrozenci tak se otáčí v hrobě...tak pokud nechceme pošpinit jméma našich velikánu neuvažujme o takové blbosti ani v legraci,protože se jedná o výplod chorého bezmozku!!!!!
ANONYMMOUSS

#16 ZRUŠTE TO TADY

2013-07-17 15:59

Tohle vymyslel zase kdo ??????? ...není to aktualní s tou vlajkou!! ale jen nějaká práce umělce! tak na co posílat svoje udaje někam ani nevíš kam, když to není na horke lince, zrušte to tady lidi proboha žadna vlajka nebude vzpamatujte se
Michal

#17 Re: ZRUŠTE TO TADY

2013-07-17 16:15

#16: ANONYMMOUSS - ZRUŠTE TO TADY

Za prvé: Osobní údaje? Jméno, Příjmení a město, ve kterém žiješ není zas tak hrozné, to o tobě ví kde kdo.

Za druhé: je to sice jen práce jakéhosi "umělce" (pokud toho člověka takto vůbec lze titulovat), ale vypadá to, že s tím předložením výsledné zvolené verze vládě to opravdu myslí vážně

Za třetí: Pokud s tím nesouhlasíš, nikdo ti u hlavy pistoli nedrží. Nesouhlasíš - nepodepisuj. Jak jednoduché.

Takže vzpamatovat by jsi se měl ty ;-)


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: ZRUŠTE TO TADY

2013-07-17 16:17

#16: ANONYMMOUSS - ZRUŠTE TO TADY videl si video chytraku? oni s viteznym navrhem chteji jit na urad vlady! ze nebude vlajka je asi jasne, ale ta kurevska drzost!!

David

#19 Re: ZRUŠTE TO TADY

2013-07-17 16:19

#16: ANONYMMOUSS - ZRUŠTE TO TADY

Ahoj kdybych mohl tak ti pošlu onen odkaz na youtube kde to chtěj navrhnout a předat vládě.Tak nevím co bych rušil.Nic rušit nehodlám a nehodlám se zastrašit.

Rozum

#20 zakon slusneho lidu! !!!!!!!

2013-07-17 16:22

Tato zem pocala rodit bily lidi a nez se sem vetrela neandrtalska mensina vse bylo ok,a proto nasi vlajku a znak se nikdy nesmi spojovat ani myslenkou!!!!! Oni maji svou mentalitu a ta je pro tento stat nepristupna a ve vsech smerech nevyhovujici !!!! To co nam za ty leta predvedli je dostatecny duvod rict NE! !!!!!!!!! Jsou pro tento lid a stat HROZBOU a to v nekolika smerech,BEZPECNOST,CISTOTA,DEVASTACE,NEPRACOVITOST,ZATEZ NA STATNI KASU, !!!!!ZANAJ VSECHNY SVOJE PRAVA,ALE JSOU OKAMZITE MENTALNI JAK DOJDE NA POVINOSTI !!!!!!!A TAKOVE SI MAME HRAT NA SVEJCH PRSOU? ???????

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-17 16:59



Nepřihlášený uživatel

#22

2013-07-17 17:15

Nenechte to prosím jen tak, zabere to cca 0.5 minutky. :/
Masaryk

#23 cílená provokace

2013-07-17 17:16

Autor návrhů na vlajku očividně ani netuší proč má barvy jaké má. Ani nežije v této zemi. Tohle je útok a hanobení státního symbolu- Poláci si taky nevymrčujou svou vlajku v Anglii.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-17 17:25



Nepřihlášený uživatel

#25

2013-07-17 17:30

Je to zvrácenost ať s tím zkusí přijít pan návrhář na Slovensku moc by mně zajímala reakce lidí tam zásadně nesouhlasím s hanobením naší vlajky Romové jsou menšina ať se podřizují našim zákonům,v opačném případě ať jdou: