Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku


Nepřihlášený uživatel

#876

2013-07-24 21:40

Tak jest, pokud se nechtějí chovati, jako normální občané- stejná práva a stejné POVINNOSTI!!!

Nepřihlášený uživatel

#877 Re:

2013-07-24 21:41

#868: -  

 Je to od nich známka dědičného zatížení vrozenou debilitou!


Nepřihlášený uživatel

#878 Re:

2013-07-24 21:56

#854: -  

 Ale- jacípak romové-_ rom je v cikánštině výraz pro "člověk- muž", Žena je "romi". v čČeštině pak je jediný výraz již odedávna a je v e slovníku spisovné Češtiny- tedy- cikáni, cikán, cikánka, cikáně. I ostatní jazyky mají pro toto etnikum svůj výraz. Židé si také říkají stále Židé a nemění to, aniž by se za tostyděli a jsou většinou špičkami inteligence. Pouze hlupáci a primitivové se stydí za svůj název. Tedy- buďto jsou Češi- původu jakéhokoliv, anebo něco jiného, co se za každou cenu miusí lišit- ale pak nemají nárok na státní občanství ČR!!!

Pak budema asi muset měnit texty krásných písní a názvy literárních děl s jejich texty? kteý blb přišel na ten pitomý název dnes zde užívaný, když v celém světě mají názvy v řeči daného státu? v Rusku , Polsku atd. se nad tím nikdo nepozastavuje a jsou tam stále cikáni, kteří žijí normálně, slušně, pracují, hrají, maji v Mosqě své krásné divadlo- po každé plné, tak kde je v tom háček? Proč zde tak blbnou? Kdo je v tom ZÁMĚRNĚ PODPORUJE? Pravice? Levice? "Nezávislí"? Nebo....? Je to záměrné politikum dle římského "Dividae et impera"! Hanba české vládě !


Nepřihlášený uživatel

#879

2013-07-25 04:04

To teda fakt nechceme. Důvodů je k tomu dost.

Nepřihlášený uživatel

#880

2013-07-25 07:38

Už aby snima někdo zatočil.Peníze na důchody poctivě pracujících nejsou,ale hlavně že se pořád cpe těm darmožroutům.Vypráskat je tam odkud přišli.

Nepřihlášený uživatel

#881

2013-07-25 08:19

pokud vím, nebyl to žádný návrh na "změnu" vlajky, ale umělecký projekt, který měl sblížit obě etnika (ano, samozřejmě si můžou navrhnout takovou vlajku i jiné menšiny, pokud by jim do toho idioti jako vy nezačali kecat). že jste to nepochopili je váš problém. přesně takoví polonácci se vzděláním, které končí základní školou soudě podle textu i komentářů, brání společnosti v rozvoji. proberte se, panebože.


Nepřihlášený uživatel

#882

2013-07-25 09:07

Jsem proti Česko-Romské vlajce... Proto přidávám svůj podpis...!


Nepřihlášený uživatel

#883

2013-07-25 10:47

To koho mohlo napadnut

Nepřihlášený uživatel

#884

2013-07-25 11:07

Česko-Romská vlajka by podle mě zapříčinila akorát to co bych udělal i já...Kdybich viděl nějakýho Roma v adidasu který si koupil za dávky(kterých denně vidím desítky) jak má spor s nějakým slušným občanem,vytáhnu MINIMÁLNĚ pepřák a celou pixlu mu nastříkam do očí...Myslím si že po schválení té vlajky by to udělal každý...
Ten

#885 Re:

2013-07-25 11:11

#880: -

Česko-Romská vlajka by podle mě zapříčinila akorát to co bych udělal i já...Kdybich viděl nějakýho Roma v adidasu který si koupil za dávky(kterých denně vidím desítky) jak má spor s nějakým slušným občanem,vytáhnu MINIMÁLNĚ pepřák a celou pixlu mu nastříkam do očí...Myslím si že po schválení té vlajky by to udělal každý...
souhlasíš??

Ondřej

#886

2013-07-25 13:24

Toto není důvěryhodný stát toto je Srandystán je až neuvěřitelné co je v této malé zemičce možné. A ať mě nikdo nenazývá rasistou jen proto že nesnáším cikány . Rasista je člověk jehož nenávist je založena na nesnášenlivosti jiné RASY ,ale mě u prdele jaké sou rasy nikdy mě neokradl větnamec černoch arab ,ale ty kundy mě několikrát přepaly a okradly kamaráda tento měsíc 2x ozí mi přes plot a kradou věci ze zahrady a když je člověk střelí tak na de na 10 let do lochu policajti je maximálně pokárají a nic víc výsledek za půl hodiny sou zpět . Asik před půl rokem sem stál v Ostravě na zastávce prostorná ještě s kamarádem a 10 cikánů nás zmlátilo ,protože sme prý blbě čuměli ,mlátili nás a policajti co projížděli kolem tak 20km/h nám nepomohli tak co to je už do piče ?? Je čas zvolit novou stranu která snima zatočí žádné bydlení zdarma žádné dávky pro nepracující přídavky jen na 2 děti ,když jich chceš víc tak je přece musíš uživit a né ,že oni živí tebe . A na úřadě je to úplná prdel pár cikánů sem tam rozčilovalo že nemá v čem prát ,do půl hodiny měli zdarma novou pračku . Jak je to kurva už možné ??? Je načase stím něco dělat a né jen o tom mluvit ,ale to by lidi nesměli volit pořád jedny a ty samé lidi co už 24 let ničí a kradou vše co jim příde pod ruku ,že aféra jak prase korupce odhalena to to to a pak je lidi volí zas a ty samé tu je něco špatně ...

Nepřihlášený uživatel

#887

2013-07-25 13:55

Jsme Česká republika, to budeme mít i česko romsko vietnamskou vlajku? A při tak velké migraci lidí další? To zas někoho napadla kravina, navíc, jsme češi,proč u nás mluví slovensky, pokud vím, jediný oficiální jazyk v naší zemi je čeština, tak se toho držme a buďme už jednou pořádnými čechy.

Anonymous

#888

2013-07-25 18:20

sakra romové dělaj dvě věci 1)kradou
2)mrdaj
proč sakra chtěj svou vlajku
MRTVEJ CIKÁN DOBREJ CIKÁN
normalni clovek

#889

2013-07-25 19:21

tak at do do P***** porat nekoho mlátí kradou romove a vlada s tim nic nedela

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-25 19:22



Nepřihlášený uživatel

#891

2013-07-25 20:43

Romové at táhnou z týhle země !! Mi knim taky nelezem !!! :D LOL
Arťom4D
Nepřihlášený uživatel

#892 Romovè

2013-07-25 21:14

Romové (cigáni) jsou lidi kteří se neumí chovat (ještě to říkám zdvořile )nemám nic proti černou pletí !
Ale jak sem říkal Neumí se chovat!!!


Nepřihlášený uživatel

#893

2013-07-26 07:40

Mrtvej cikán, dobrej cikán...

Nepřihlášený uživatel

#894

2013-07-26 09:15

Doufám, že nebude ani této petice zapotřebí a stát si uvědomí, že je to zneuctění vlajky a všeho co představuje. Každý český občas se romů bojí a je jimi utlačován a tohle by pro nás byla poslední kapka. Nikde ve světě nezměnili vlajku kůli přistěhovalcům a je jich tam mnohem více, tak proč bychom my ještě více zostuzovali náší kdysi tak krásnou zemi.
Magúúrek

#895 Re: Přesně... Naše zem naše vlajka..!

2013-07-26 11:27


Nepřihlášený uživatel

#896

2013-07-26 11:34

nechceme cesko romskou vlajku

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-07-26 11:34


Antík

#898 Pravda

2013-07-26 12:08

Nejhorší je, že i když stát dává ciganum výhody, tak nakonec se stane, že v nějaké blbé anketě vyjde, že Česká Republika je nejvíce rasistická vůči ciganum a jsme tudíž hrozně rasistický národ...
Je pravda, že tu je již přes 350 tisíc ciganu, kteří si hrozně stěžují na slovo cigan a stát tohle slovo tvrdě trestá..Však absolutně ho ani nezajímají ostatní nadávky na ostatní obyvatelstvo, kde cigani používají mnohem horší rasistické nadávky a mnohdy tam zmiňují i zbarvení toho obyvatele.
Ale za tohle může celá Evropská unie a je mi líto, že Sládek nebyl zvolen.. Zkrátka v tomhle kroce by asi pouze Republikáni něco zvládli.

Nepřihlášený uživatel

#899

2013-07-26 12:45

Cigáni jsou kokoti furt někoho okrádaj ti buzici. !
Můj názor.

Nepřihlášený uživatel

#900

2013-07-26 14:40

debilni napad česko romska vlajka