Petice za transparentnost a zlepšení služeb KaM UK


Nepřihlášený uživatel

/ #67

2013-06-07 21:33

Většina věcí už tady byla napsána a souhlasím s nimi, přihodím ještě svou trošku do mlýna. Studuju na FTVS a jako vegetarián to v menze Sport mám opravdu bídné. Polévka většinou s masem a když ne tak je to náhoda, případně pod názvem ze kterého se to nedá zjistit... Samozřejmě v ceně zaplatím i polévku kterou si prostě nedám, kdyby to bylo volitelné nebo by byl výběr buď polévka nebo salát bylo by to lepší. Jelikož si vždy dávám onu "čtyřku" tak můžu jen říct že porce jsou malé(minus polevka), často předražené (viz. rajčata s mozarellou) a dvakrát týdně vždy něco sladkého (sladké jídlo není jídlo), což mě těžce neuspokojuje. Čaj dělaný kdoví z čeho se pít nedá, ještě že je vždy karafa s vodou. Co se týče nějaké racionální výživy, to také není na pořadu dne, obzvlášť když někdo nevidí rozdíl mezi bezmesou a vegetariánskou stravou (buchtičky se šodó nechť jsou toho zářným příkladem). A to nemluvím o masných variantách, zvlášť když si uvědomím že se jedná o sportovní školu, to akorát pozřít a můžete jít dělat činku jak vám bude těžko (nebo blbě).
Co se týče personálu tak nemám výhrady, vždy mě pobaví vousatý pán u výdeje a potěší paní co vydává 3ku a 4ku, vždy popřeje dobrou chuť a pěknej den :)