Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Zajíc

/ #4221 Re: Re: Jak je to s otázkami na studenta Hořejšího a vytíráním RNDr.Konečného

2013-02-27 11:51

#4206: Ivan - Re: Jak je to s otázkami na studenta Hořejšího a vytíráním RNDr.Konečného

Brečíš dobře, ale na špatné hrobě. To, že RNDr.Konečný, který „zcele jistě idiot není“ si se mnou„ vytírá prdel jak medvěd se zajícem“ tu napsal komunistický inteligent Martin, číslo „příspěvku“ 4178, zřejmě dobrý známý RNDr.Konečného, neidiota. Takže své rozumy adresuj laskavě jemu. Já na tom poli pozoroval RNDr.Konečného v akci.

Mimochodem inteligent (bezpochyby též komunistický) RNDr.Konečný, který „zcele jistě idiot není", je „tak chytrý, že je daňový poplatník jinde“ („na rozdíl od pitomců jako jste vy, mám daňový domicil v zahraničí, takže mně dluhy současných gaunerů, od kterých se nechá mladý užitečný idiot Hořejší vodit, nezajímají“ - cituji RNDr.Konečného). Na své spoluobčany, kteří mají „daňový domicil“ tam, kde i žijí, má názor opravdu hodný komunistické svině: opět cituji: „dluhy platí a budou platit podobná blbá hovada jako jste vy“. On je tedy podle vlastních slov neplatí, „ na rozdíl od pitomců jako jste vy“ (slova RNDr.Konečného). Je ovšem pravý český vychcan bolševického typu, vyžírka a parazit: od studenta Hořejšího z Třeboně očekává „ navrácení toho, co bylo jen za posledních pět let českým občanům ukradeno“......