Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...
Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Aktuální informace Povodí Labe s.p. / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12014-01-21 12:33Pokud si vykácíte stromy okolo vodního toku, voda vám sebere břehy. |
|
| |
|
Marek Strom |
#2 Celý tento proces je netransparentní2014-01-22 09:11Celý proces je naprosto nejasný a je potřeba vyjmenovat zainteresované strany z Povodí Labe, které budou na tomto rozhodnutí pracovat. Logicky tyto stromy tam rostly od 1920...a v minulých povodních ničemu neuškodily. Chceme vidět příklady tohoto "nebezpečí." Nejdůležitější je ale zjsitit, kdo by z vykacení měl potenciálně prospěch.... Komu se dřeviny prodají-za jakou cenu. Ovlivní to výhled z nějakých domů v blízkosti atd atd. Bohužel HK je slavné nejhorší korupcí na magistrátu a dalších úřadech. Toto je budoucí korupční skandál. Jmenujme ale lidi, kteří se pod to podepíšou. Tím se jim pozice ztíží. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32014-01-22 09:59Prosím nekácejte stromy ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42014-01-22 10:16Nechci tedy kritiku ale je tedy otázkou která vyplývá z obrázků v odkaze jestli chceme betonové řeky koridované různými hrázemi, já tedy rozhodně ne řeka je přírodní tepna která proudí spolu s živočichy kteří jsou tímto omezováni. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52014-01-22 11:13Souhlasím s komentářem pana Marka a pokud je potřeba některé stromy pokácet z důvodu jejich zdravotní nezpůsobilosti, tak je nahradit novou výsadbou, ale rozhodně je potřeba zabránit plošnému kácení. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62014-01-22 12:31Dobrý den, |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Re: Celý tento proces je netransparentní2014-01-22 12:33#2: Marek Strom - Celý tento proces je netransparentní Dobrý den, chystám se jim napsat dopis. Napište též, to co jste zde zmínil. Děkujeme!
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82014-01-22 14:16Přesně jak jsem předpokládal...vždyť to je od začátku jasnější než slunce. Kácet se prostě bude a hotovo. Někomu se třeba vybaví rozhodování z dob nedávno minulých, ale já se domnívám, že je to ještě mnohem horší...tou absolutní arogancí...Až se chce brečet či rezignovat... |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.