Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Aktuální informace Povodí Labe s.p. / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-01-21 12:33

Pokud si vykácíte stromy okolo vodního toku, voda vám sebere břehy.
Marek Strom

#2 Celý tento proces je netransparentní

2014-01-22 09:11

Celý proces je naprosto nejasný a je potřeba vyjmenovat zainteresované strany z Povodí Labe, které budou na tomto rozhodnutí pracovat. Logicky tyto stromy tam rostly od 1920...a v minulých povodních ničemu neuškodily. Chceme vidět příklady tohoto "nebezpečí." Nejdůležitější je ale zjsitit, kdo by z vykacení měl potenciálně prospěch.... Komu se dřeviny prodají-za jakou cenu. Ovlivní to výhled z nějakých domů v blízkosti atd atd. Bohužel HK je slavné nejhorší korupcí na magistrátu a dalších úřadech. Toto je budoucí korupční skandál. Jmenujme ale lidi, kteří se pod to podepíšou. Tím se jim pozice ztíží.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-01-22 09:59

Prosím nekácejte stromy !

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-01-22 10:16

Nechci tedy kritiku ale je tedy otázkou která vyplývá z obrázků v odkaze jestli chceme betonové řeky koridované různými hrázemi, já tedy rozhodně ne řeka je přírodní tepna která proudí spolu s živočichy kteří jsou tímto omezováni.

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-01-22 11:13

Souhlasím s komentářem pana Marka a pokud je potřeba některé stromy pokácet z důvodu jejich zdravotní nezpůsobilosti, tak je nahradit novou výsadbou, ale rozhodně je potřeba zabránit plošnému kácení.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-01-22 12:31

Dobrý den,

bohužel jsem nepochopila co je tedy výsledkem. Napíšu jim o krátké vyjádření jaký je  plán do budoucna. Zda budou kácet nebo ne. Pokud kácet chtějí, proč tomu tak je a kdo to rozhodl, kdo nese zodpovědnost.

Myslím, že když jim napíše více lidí, bude to k dobru věci.

S úctou,

Jana Cenefelsová


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Celý tento proces je netransparentní

2014-01-22 12:33

#2: Marek Strom - Celý tento proces je netransparentní

Dobrý den, chystám se jim napsat dopis. Napište též, to co jste zde zmínil. Děkujeme!

 


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-01-22 14:16

Přesně jak jsem předpokládal...vždyť to je od začátku jasnější než slunce. Kácet se prostě bude a hotovo. Někomu se třeba vybaví rozhodování z dob nedávno minulých, ale já se domnívám, že je to ještě mnohem horší...tou absolutní arogancí...Až se chce brečet či rezignovat...

Nepřihlášený uživatel

#9 Re: m

2019-07-13 13:40

#8: -