Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...
Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Žádost o vydání závazného stanoviska - Povodí Labe s.p. / Komentáře
|
alicevoice |
#1 Petice2015-01-22 23:25Dobrý den, podepíšu klidně další Vaši petici, pošlete mi link. V závěru příspěvku jste až kousavý. I když Váš kraj vůbec neznám, je mi jasné, o co Vám jde. Rozjeďte to na mezinárodních petičních serverech, protože zjevně máte na věci velký zájem, a třeba probudíte v lidech v zahraničí větší sympatie než v těch, co sedí doma v Hradci u televize, a úředníci se pak budou divit, že jim chodí statisíce podpisů z různých míst po světě a něco se možná pohne. Jelikož mi tento server zakazuje slovo, které se objevuje v linku, který jsem Vám chtěla poslat, neváhejte, máte-li zájem, mi o link napsat buď na FB (jsem jediná Češka svého jména) anebo na mail, moje stránky s kontaktem vygúglíte snadno. Se srdečným pozdravem Alice Bauer hudebnice Praha |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Podpora2015-01-23 06:55Vážený pane Hamáčku, Je dobře, že máte sílu bojovat. Pokud bychomVás i my ostatní mohli nějak aktivně podpořit, sdělte nám, prosím, třebas prostřednictvím těchto stránek, jak. Ta zvůle a arogance je do nebe volající. Nejhorší je, že to ovlivní životy obyvatel Hradce a okolí (nejen těch lidských) na dlouhá léta. Martina Bolomová |
|
| |
|
Jaroslav Hamáček Autor této petice |
#3 Re: Podpora2015-01-31 15:52Hezký den paní Bolomová, děkujeme za Vaší pomoc a podporu. Mohu Vám sdělit to co se snažím dělat já. Vnímám své okolí a pokud vidím něco co není v souladu s mými představami o vývoji tohoto světa snažím se to jednoznačně deklarovat a to jak v mysli tak i slovy a činy :-). Vždy podle konkrétních okolností: dotaz na příslušný orgán nebo volené zástupce (magistrát, ČIŽP, AOPK, zastupitelé, ČSOP, spolky, policie, atd.). Petice jsou v poslední době zajímavý nástroj ač bez jakékoliv vymahatelnosti. Určitá možnost jsou média, ale většinou to musí být ze začátku nějaká šokující záležitost nebo tak :-(... A nejúčinější je postoj ve volbách, ale to je velmi dlouhá cesta... S pozdravem Jaroslav Hamáček |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.