Děkujeme! Podpora policii ČR v boji proti extremismu v mešitách.

Jelen

#101

2015-01-30 20:27

V každé zemi by se měli imigranti přizpůsobit zákonitostem, kultuře a zvyklostem, které tady existuji - pokud jim to nevyhovuje, tak ať se vráti do své vlasti. Islámské zvyky nemají v Evropě žádnou tradici. Křesťanství a židovství má společný základ a tím je Starý Zákon. Čechy, Morava a bývalé Československo stojí za křesťanských základech. Stačí se podívat do historie.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-30 22:39


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-30 22:48



Nepřihlášený uživatel

#104

2015-02-14 21:58

Víte, proč nemají muslimové ve školách sexuální výchovu a autoškolu v jednom dni? No přece aby si oslík taky někdy odpočinul.


Nepřihlášený uživatel

#105 Re:

2015-02-18 22:09

#104: -  

 Knedlovepř udělal vtip, zasmějme se, ať má chudák radost.


Nepřihlášený uživatel

#106

2015-03-14 23:26

Jen zabedněnec může prohlašovat, že islamisté jsou neškodní.Je to časovaná bomba,zrovna jako naši nepřizpůsobiví.Zastánci islamistů si je mohou nastěhovat do svých bytů.


Nepřihlášený uživatel

#107

2015-03-16 20:48

Dnes jste lidumily, kteří tvoří politiku, viz. Dienstbier, hnáni před soud už jen proto že říkáte pravdu o cikánském rasismu, ano oni jsou podporováni, ano oni nikdy nebudou o hladu a bezdomovci, ač jejich inteligence nedosahuje inteligenci veverek, budou ve všech školách upřednostňovány a vše se jim zaplatí, ač nemají základní hygienické návyky, tak se jim koupí mýdlo, pračka, prací prášek, ač nebudou nikdy experty na IT tak jim sociálka koupí nejdražší notebook, mimochodem zaplatí obědy svačiny, montérky a náklady na cestu do školy, u nás jim platí i vlastní bus. No a stejně budeme podporovat azylantské islamisty, nemáme už toho dost?


Nepřihlášený uživatel

#108

2015-03-18 11:15

Křesťané jsou v muslimských zemích nejen občané 2.kategorie,ale IS je cíleně vyvraďuje.v současné době je pronásledování křesťanu horší než za císaře Diokleciána,který nechával křesťany předhazovat lvům. IS jej svojí brutalitou překonal a máme se na co těšit,až je zdejší mlčící muslimská komunita je začne napodobovat.....Zatím jsou v menšině,takže nemají odvahu,ale už Kaddáfí prohlásil,že oni zvítězí v Evropě svým počtem,protože porodnost v Evropě klesá,ale muslimové mají po pěti a více dětech,takže je jenom otázka času,kdy nás tady ,,převálcují " za vydatné podpory našich politiků v čele s madam Šabatovou......

Islám v ČR nechceme

#110 Demonstrace proti islamizaci v Teplicích

2015-04-15 12:08

IVČRN a lokální divize IVČRN Teplice Vás zvou na demonstraci "Islám v ČR nechceme", tentokráte do Teplic, 18. dubna 2015 od 15:00 hodin na Náměstí Svobody.


Nepřihlášený uživatel

#111

2015-04-30 20:21

Podepsal jsem,protože se domnívám,že je to v rámci spravedlnosti a hlavně ochrany pro nás všechny.

Já sám,jsem se stal obětí stolkinku ze strany jednoho islamisty.

Tento mě 4-čtyři měsíce terorizoval tím,že mě neustále volal a to POZOR ! nejen ve dne,ale i v různou noční dobu.

Když jsem to oznámil Policii ČR ,ta mě vyslechla a poslala dále na odbor správních agend tj.na ÚMČ Praha 2.

Chcete vědět jak to dopadlo ? I když jsem navrhoval důkazy které mám k dispozici ještě dnes,tento úřad ÚMČ PRAHA 2,řízení proti cizinci ( který pochází jak jsem zjistil z Agghanistánu jméno je HAMOON,tj.křestní ( jako je např Petr,Martin ) nemohu zde psát celé tj.i příjmení kvůli úřadu na ochranu osobnosti apod.),zastavilo.

Obrátil jsem se nakonec na Úřad ombudsmana.

Chcete vědět co zjistil tento úřad.

Úřad ombudsmana zjistil,že ÚMČ Praha 2 pochybil,věc odložil,aniž zjistil stav věci a mnoho dalšího.

Totéž i Magistrát.

Ten,kdo by měl zájem si přečíst celý spis,rád mu jej pošlu emailem. 

Já se nemám za co stydět !

Stydět by se měl ten úřad,který až moc podezřele,těmto cizincům jde na ruku ? 

 

Martin Pospíšil
Brno

#112 Já nemám v náš státní aparát důvěru ani omylem

2015-09-08 08:30

Neboť je do nebe volající drzost, že i po tomhle a podobných incidentech s muslimskou obcí není ve čtvrtletní zprávě Ministerstva vnitra ani zmínka o bujícím islámském náboženském fanatismu. O takové iniciativě sharia4czechia, která aktivně verbovala sympatizanty pro zapojení do občanské války v Sýrii a Iráku, tam nepadla též žádná zmínka, zatímco zcela nenásilnou, od extrémismu se distancující iniciativu IVČRN do ní zařazují opakovaně. Tyhle účelově sestavené zprávy jsou jen bezcenným cárem papíru a jeho tvůrci ty žvásty snad ani nemohou brát vážně, jelikož nevěřím, že by byli dosazení na ministerstvu takoví tupci (i když při dnešním trafikaření bych se ani nedivil). Označení „extrémista“ nemá v tomhle absurdistánu, kde jím je označen každý občan, který se jakoukoliv nenásilnou formou vyjádří ve veřejném prostoru proti současnému politickému kurzu, ať již svoláním či vystoupením na pokojné demonstraci, nebo založením petice, či vyvěšením transparentu během fotbalového utkání, naprosto žádnou váhu. To je tedy vskutku demokracie.


Nepřihlášený uživatel

#113

2016-02-05 18:28

ad si ke vezme naše kniže švancenberk přisluhovač bilderbargu

 nezapoměnte že aji dintsbier chtěl 15000 islámských imigrantu souhlasim jenom pokud si je vezmou k sobě aji našeho sobotku bych rad obohatil tim islámem my ani nežijem v demokracii nevim proč tedy nezasřelime sobotku kalašnikovem jak řikal zeman


Nepřihlášený uživatel

#114

2016-02-05 18:36

 nezapoměnte že islámem v demokracii aji nevim jak bych si rad obohatil 15000 dintsbier chtěl sobotku jenom pokud nežijem islámských imigrantu řikal proč tedy souhlasim aji sobotku je vezmou k sobě tim my ani našeho zemana nezasřelime kalašnikovem 


Nepřihlášený uživatel

#115 Re:

2016-02-06 00:24

#18: -  

 Islám je největším nebezpečím tohoto tisíciletí.


Nepřihlášený uživatel

#116 Re:

2016-02-06 14:46

#114: -  mešity zbourat a muslimy deportovat pokud nechcou tak koncentrak nebo namlyt do masokostni moučky