Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Dočkáme se konečně transparentnosti? Aktuální žádost PLA pro kácení 17 topolů v lokalitě pod soutokem v HK / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-01-29 15:38

Dobrý den,

děkuji za informace, obě sdělení na můj e-mail ales.kurka@gmail.com došla.

Pevné nervy a hezký den!

Aleš kurka

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-01-29 16:22

Dorazilo 2x

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-01-29 16:30


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-01-29 17:09

Dobrý den pane Hamáčku. Děkuji Vám za Vaše úsilí, s hrůzou sleduji všechny novinky, které se dozvídám Vaším prostřednictvím.Zrovna včera jsem prošla trasu po levém břehu Orlice a s úlevou jsem zjistila, že se dosud nenašel nikdo, kdo by odstranil se stromů jejich poděkování. Doufám, že stromy budou žít. S pozdravem a velkými díky Jarmila Hudačeková

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-01-29 18:33

Moc se v těch právních formalitkách a pod nevyznám, jsem proti kácení zdravých stromů, nicméně už včera se naproti fakultní nemocnici kácelo, což jsem viděla na vlastní oči, ale strom co jsem zahlédla byl opravdu ve stádiu rozkladu (v podstatě dutý)...

Nepřihlášený uživatel

#6 Zpráva došla =)

2014-01-29 19:19

Já jsem zprávu taktéž obdržel... Co dál? Má někdo petici v papírové podobě? Pokud ne, mohl bych se toho ujmout. A co další demonstrace? =) Nesmíme ty stromy nechat =)Ohledně té petice se mi prosím ozvěte na wasilcz@gmail.com
Díky =)