Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

barka
Nepřihlášený uživatel

#51

2013-10-01 18:23

Miluji stromy a je mi líto třeba i jen jediného zbytečně pokáceného stromu. Vždyť je to také kyslík pro naši zemi. Ten kdo rozhoduje, musí umět vysvětlit, proč se takto rozhodl. Mně napadá, že snad umírá sám, a proto si přeje, aby umřeli i ostatní. Lidi zatím zabíjet nesmí.

Protože píšete, že jsem se nepřihlásila, ačkoliv to není pravda, sděluji veřejně svoje jméno: Ing. Jaroslava Švajcrová, Praha 4, e-mail: jaroslava.svajcrova@centrum.cz


Nepřihlášený uživatel

#52

2013-10-01 18:24

Jaký komentář k této petici? K tomuto se nedá nic slušného napsat. To, co zamýšlí Povodí Labe je snad největší zvěrstvo posledních let v Hradci Králové. Tedy kromě tahanic o pozemky kolem dálnice a městského parkovacího systému.

Nepřihlášený uživatel

#53

2013-10-01 18:33

Jako občan Hradce Králové jsem zásadně proti aby jeden z nejcennějších biotopů v HK a okolí byl zničen jen kvůli do ad absurda dovedené vyhlášce.

Nepřihlášený uživatel

#54

2013-10-01 18:40

Absolutne nesouhlasim s hloupym navrhem vykaceni obrovskeho poctu stromu v Hradci Kralove. Ten je pro mnozstvi zelene atraktivnim mistem k bydleni i odpocinku statisicum obyvatel.

Nepřihlášený uživatel

#55

2013-10-01 19:03

Je to nehorázná drzost a ostuda firmy, která se má starat o blaho přírody v královéhradeckém kraji. Možná je to neúcta několika pyšných hlupáků, kteří si chtěli dokázat, jako mají moc. Nesmíme jim to dovolit!!!!! Je to kvůli nám, přírodě, našim dětem i dětem jejich. Podepište to prosím všichni, komu na tomhle městě záleží....

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-10-01 19:04

Hradec je prave krasny svou zeleni. Vsechny ostatni vetsi mesta nam toto muzou zavidet.
MArtin

#57 kácení

2013-10-01 19:06

Opravdu nelogické toto kácení

Nepřihlášený uživatel

#58

2013-10-01 19:15

Jsem sice z jiného města, ale mám sto chutí přijet a v noci drátěným kartáčem odrbat tu hnusnou oranžovou alespoň z některých stromů. Sním o dni, kdy lidé přestanou plundrovat krásu kolem sebe.

Nepřihlášený uživatel

#59

2013-10-01 19:15

Kéž se společnos navrátí k přírodě od parcel vydlážděných zámkovou dlažbou s bazény, vystavěnými "hrady" s několika auty a televizemi a začnou krom vydělávání na hypotéky a dovolené, také dělat rukami a vkládat svou návštěvu na této planetě a díky bohu, v tak krásné zemi jako je naše republika, do hodnot, které tu po nich zůstanou a bude ČR stále krásnou, zelenou, hornatou a zalesněnou částí Evropy. A pro rýpaly, kteří na život tu stále nadávají - buďme rádi, že nežijeme třeba na Sahaře. Všemu žívému nechť je dovoleno žít. Martin Vlk
Hana Matoušková

#60 Re:

2013-10-01 19:18

#7: Ivan Tláskal -

Ahoj Ivane, vůbec nechápu ta holá prostranství v HK, co tu vznikají, jeden by z toho plakal ...

Bierkerl

#61

2013-10-01 19:39

Podle mě je správné ty stromy pokácet. Víte, kolik z nich bude papíru? Kolik ždilí? Kolik lidí se ohřeje na ohni z jejich větví? Přemýšlejte trochu, než začnete sepisovat petice.

Nepřihlášený uživatel

#62

2013-10-01 19:46

Ahoj, celá moje rodina pochází z HK. Já jsem se tam narodila a 12 jsem žila. Prožila jsem v HK celé dětství. Miluju HK a chci se v nejbližší době přestěhovat zpět. A ty stromy, kterých se chtějí zbavit jsou pro město velmi důležité. Né nadarmo se Hradci říká město zeleně!!! Zásadně s touto devastací NESOUHLASÍM!!!!! A nebojím se veřejně napsat svůj názor a podepsat se pod to!!! Doufám, že nejsem sama!!!
Jírová

Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2013-10-01 19:48

#61: Bierkerl - ty seš taky dobrej vůl viď???

 


Nepřihlášený uživatel

#64

2013-10-01 19:53

Nesouhlasím s tím, aby nový management podniku Povodí Labe a další v rámci naplnění vodního zákona ad absurdum vykáceli všechny stromy na návodní straně hrází všech našich.Zdravý rozum člověka by měl zvítězit

Nepřihlášený uživatel

#65

2013-10-01 19:53

Co lze čekat od hlupáků, kteří nejsou schopni rozeznat strom mrtvý od zdravého? Je i pravděpodobné, že důvodem této neschopnosti je jen úředníkova lenost. Od stolu stav stromu asi nepozná. Bohužel vlastní zkušenosti :-(

Nepřihlášený uživatel

#66

2013-10-01 20:00

Já jen zírám, jak člověk dokáže být tak idiotský a arogantní k přírodě...Záměr Povodí Labe s.p. je opravdu zcestné!

Nepřihlášený uživatel

#67

2013-10-01 20:01

Nikdo v tomto oboru vzdělaný by toto snad nemohl nikdy vypustit z úst... nechápu

Nepřihlášený uživatel

#68 Re:

2013-10-01 20:09

#61: Bierkerl -

Každý má právo na názor a proto mi dovolte něco k zamyšlení pro Vás.    Za prvé: Kdo potřebuje psát na křídový papír, ten recyklovaný je prostě jen šedý a není problém na něm písmo přečíst, i na hliněných destičkách starých x-tisíc let, se dodnes dají písma přečíst.           Za druhé: Kéž by židle, co jsou dnes ke koupi českým občanům, byly z našich dřevin a né třeba ze dřeva pralesů, kde si za pár dolarů vlastní obyvatelé ničí své životní prostředí a se stonásobným rabatem, to západní firmy vyvážejí do celého světa a naše dřevo se kolikrát vyváží do ciziny a pak kupujeme z Dánska nebo Švédska vánoční stromky.    Za třetí: Když nebude chtít každý vytápět ohromné domy na 28 stupňů, bez ohledu na to, že tam skoro nebydlí a tráví čas hlavně v práci a mimo "domov", tak se dá s obnovou lesa částečně pokrýt spotřeba na topení a také se lidé dřive snažili dřevo opatřit na svém pozemku "kopčení" pokud si ten název pamatuji dobře. Zkuste se nad vaším názorem zamyslet. Pěkný večer, Martin Vlk


Nepřihlášený uživatel

#69

2013-10-01 20:27

ať si nový management podniku Povodí Labe políbí prdel a "vykácej" si vlastní domy a baráky :)

Nepřihlášený uživatel

#70

2013-10-01 20:30

Škoda každého stromu co zajde, kácení zdravých stromu je BARBARSTVI bez stromu se nedá žít to vědí už děti ve školce že by to nevědělo povodí Labe?????

Nepřihlášený uživatel

#71

2013-10-01 20:34

Vše je obrázek našeho vedení města.Stačí se podívat jak hospodaří z penězi města.Důkazem jsou stavby rekonstrukce v Hradci Králové.Hrůza hrůza a ještě nato musíme koukat.

Nepřihlášený uživatel

#72

2013-10-01 20:44

Nechme stromy žít !!!!!!
Horačka

#73

2013-10-01 20:58

Je mi z toho smutno ...a bojím se, aby i tato petice nebyla zametena pod stůl.

Nepřihlášený uživatel

#74

2013-10-01 20:59

Vážení,
zmiňované hráze podél řeky Orlice využívám přes 25 let v obou směrech z jednoho prostého důvodu - vyhnout se smogu podél městských komunikací a silničního okruhu !!!
Dříve to byly procházky s kočárkem, později oblíbené projížďky s dětmi na kolech a nyní venčení pejska...
Jitka Krejsarová

Nepřihlášený uživatel

#75

2013-10-01 21:10

Sice už v HK nebydlím,ale podél Orlice jsem ráda chodila s dětmi na procházky.Je hodně smutné pokud o tak razantním a nesmyslném kácení rozhoduje hrstička prospěchářů co si chce akorát namastit kapsu.Absolutně s tím nesouhlasím a doufám,že se najde někdo soudný a nezkorumpovaný,kdo tomu zabrání.Bohužel hlasy obyčejných lidí nikoho nezajmají.