Pocta Václavu Havlovi v Karlových Varech

zdravý rozum

#1

2011-12-28 15:06

A jéje.A máme tu budování kultu osobnosti a vymejvání mozků.Zase jeden blbec, který vidí jen jednu stranu mince.
A mimochodem, kolik tahle sranda bude stát?Kolik lidí bude muset běhat po úřadech a vyměňovat občanky, řidičáky, techničáky?Hm?
A to jen pro jednoho bolševika Kotka...
Kotku, vem koště a běž raději zametat ulice.Uděláš tím něco dobrého pro své město, společnost i vlast..

Nepřihlášený uživatel

#2

2011-12-29 17:49

Začaly vadit názvy jako Moskevská, Kyjevská, Voroněžská... Soudruh Kotek je horší než sami soudruzi v dobách své největší moci. Mimochodem ani oni nepřistoupili k přejmenování Roosweltovy ulice v Plzni na jiný, ideově čistější název.
Se stejným budovatelským elánem nám vznikaly Stalinovy, Leninovy, Gottwaldovy ulice a náměstí, aby byly během doby smeteny do zapomenutí jinými nadšenými revolucionáři - přejmenovávateli, kteří se takto realizovali coby aktivní tvůrci dějin, ve skutečnosti leštiči klik.
Závěrem upozorním, že v Čechách není zrádnějšího povolání, než být politikem. Jednou jsi nahoře, za chvíli dole...

Nepřihlášený uživatel

#3 ,,,

2011-12-29 18:56

Nejlepší jsou názvy neutrální,případně z hluboké historie.Současná vlna je spíš hysterie.

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-01-26 21:42

Soudruh Kokotek to nějak prohrává. :) Je vidět, že lid si nenechá srát na hlavu a nepodepíše takový humus.
rum

#5 RUMl

2012-01-27 10:26

Náhodou...co máte proti tomu? Já mám na Vaška Havla ty nejlepší vzpomínky! Jak jsme chlastali U tygra, v Blatničce, U lípy a jinde. Vašek měl vždycky také doma dost pití z tuzálu, kouření taky a baby nám vždycky rády podržely. To byl život náročný to si nikdo nedovede představit ty oběti. A po sametu jsme si jenom po zásluhách rozdělili funkce a majetky, tak co. Váš Jan Ruml
ombudsman

#6 Šašek..

2012-10-18 10:03

Kotku, Kotku, kdysi sem tě volil, jedinou omluvou pro mně je, že jsem byl ještě ve vývinu!!