ZA ZACHOVÁNÍ HOSTINCE U ČERNÉHO VOLA

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno ZA ZACHOVÁNÍ HOSTINCE U ČERNÉHO VOLA


Nepřihlášený uživatel

#376

2011-12-09 01:57

EStuve en ese lugar y me pareció muy bonito y agradable. Lo he recomendado a mucha gente y creo qu esería un grave error el permitir que no continuase en su labor de descubrir al visitante un espaci odel más genuino espíritu Praguense.
Por favor... no eliminen uno de mis bellos recuerdos obtenidos en Praga.
Saludos desde el Cantábrico.

Nepřihlášený uživatel

#377

2011-12-09 06:05

Tato hospoda by měly zůstat otevřené a nesmí být uzavřeny a majetek převeden na komerční vývojáře

Nepřihlášený uživatel

#378

2011-12-09 07:19

Jen vůl může chtít zrušit hostinec U černého vola. A nemyslím tím volem toho užitečného a dobromyslného domácího tura.Rušič zmíněné hospody není ani dobromyslný, ani užitečný.

Nepřihlášený uživatel

#379

2011-12-09 07:28

Je to poslední hospoda, kde neřve diskohudba a nepřepadne vás komerce a umělá hmota...., kde si v klidu vychutnáte Kozlíka a trochu odpočinete, nejlépe s přáteli. A především nasajete neopakovatelnou atmosféru,(nemyslím tím kouř cigaretový). Věřím, že tato hospoda bude zachována a stene se kulturním dědictvím matčky Prahy

Nepřihlášený uživatel

#380

2011-12-09 08:19

hallatlan

Nepřihlášený uživatel

#381

2011-12-09 09:00

Byla by škoda rušit jednu z posledních českých hospod v Praze

Nepřihlášený uživatel

#382

2011-12-09 09:15

Můj komentář je takový: je veliká podivnost a je smutné, když musíme podepisovat petice kvůli něčemu a snažíme se ovlivnit něco, co by mělo, podle zásad zdravého rozumu, fungovat samo. Bohužel i já tedy musím připojit svůj podpis, aby to ta prasata, že tak někoho nazvu (jsou většinu dne u koryt), neměla tak jednoduché. Honza Volf

Jan Jurenka

#383 ?

2011-12-09 09:35

Proč se do toho Plzeňský pivovar motá? Zrovna tomu by tohe místo, stejně jako nám, mohlo bejt svatý též! Navíc kdyby tam točili Staráč, tak chápu, ale vždyť Kozel je taky jejich. Kdyby se tam přihlásil prodejce matrjošek, tak chápu, to jsou zhovadilci, ale že klukum z PU to neni blbý? Vůl patří sdružení, místním štamgastům či nadšencům, tohle neni o soutěži, to už má nádech sprosté krádeže. Provozují si hospodu po svém, dělají to dobře, je tam plno, chodí tam turisté, co tam chce kdo udělat líp? Má o tom někdo ze zúčastněných nějaké podrobnější informace, co tím jako kluci z Plzně sledují?

Nepřihlášený uživatel

#384

2011-12-09 10:00

V teto zemí postupne mizi vse co za neco stoji....nedopustme aby nam vzali a totalne znicili i tuto prekrasnou hospodu....CESKOU!

Nepřihlášený uživatel

#385

2011-12-09 10:02

Byla by strašná škoda ,kdyby Hosstinec U černého vola zanikl.Rád se tam čas od š´času zastavím,protože ta atmosféra je jedinečná.

Nepřihlášený uživatel

#386

2011-12-09 10:04

Pokud si budeme rušit kolorit Malé Strany (respektive to, co z něho ještě zbylo)vytvářením butiků v místech, kde je tradice vzešlá z historie života v této lokalitě, potom to nesvědčí o naší prozíravosti a úctě, ale o naší omezenosti pokračujícího greenderského kapitalismu, založeném na ubohém bakšiši těch, kteří v rámci něho jednají.

Nepřihlášený uživatel

#387

2011-12-09 10:08

Měl jsem pocit, že už před léty hostinec koupili chlapi od Cimrmana, právě, aby zamezili odprodeji bohatcům, kteří by z něho udělali drahý hotel atd. Teď píšou o výši nájmu, tak jim ho neprodali,ale asi na nějakou dobu, odhaduju 15 let pronajali.
Petici jsem čitelně podepsal, ale jsem velmi skeptický. Těm sviním v Praze už docházejí peníze /myšleno magistrátní-státní/, tak berou vše, kundokrati!

Nepřihlášený uživatel

#388

2011-12-09 10:38

Dobrejch hospod není nikdy dost, tak proč rušit ty známý a zavedený na tak příhodným místě.

Luděk

Nepřihlášený uživatel

#389

2011-12-09 10:43

Jasně, všechno zrušit, co je ještě trochu "normální" :-)! Hlavně, aby se lidi neměli kde scházet a když, tak ve snobáckém prostředí ... Prachy, prachy a zase prachy ... jsou tady vše, nic jiného zde přece nemá cenu ... no ne ;-)?

Nepřihlášený uživatel

#390

2011-12-09 10:49

Pajzl znám velmi dobře, strávil jsem tam mnohé štastné chvíle na vojně - a do dnešní doby se tam vůbec nic nezměnilo! Neuvěřitelný, dokonce jsem tam našel svůj poblitej flek na zdi. Jestli to zrušíte, budu vám chodit blejt na zápraží.

Nepřihlášený uživatel

#391

2011-12-09 10:50

Jsem pro zachovani hostince u cerneho vola

Nepřihlášený uživatel

#392

2011-12-09 11:10

Nikdy jsem žádnou petici nepodepsal, ale pro tentokrát musím udělat vyjímku. K Černému volu zajdu pokaždé, když se vyskytuji někde poblíž... Jedno z nejlepších piv v Praze za super cenu, parádní obsluha, letitá tradice. A co příště, zavřete Zlatého tygra?! Takovéhle hospody by měly být spíše prohlášeny za národní dědictví.

Nepřihlášený uživatel

#393

2011-12-09 11:13

Perfektní hospoda v tradicním stylu. Bylo by velká krátkozrakost zmenit, nebo zavrít. Podobné hospody, které byly zmeneny vubec nemají tak siroky uspech jakou slávou meli pred tím...

Nepřihlášený uživatel

#394

2011-12-09 11:33

Kdykoliv když za námi do Prahy přijede návštěva, stavíme se na dobré a v dnešní době cenově dostupné pívečko právě U černého vola.Tuto hospodu zrušit by byl veliký h ř í c h. Děkuji, Fehérová.

Nepřihlášený uživatel

#395

2011-12-09 11:47

Kultovní hospoda, která by neměla zaniknout! Na Loretánské náměstí prostě patří!

Nepřihlášený uživatel

#396

2011-12-09 11:56

Tak dokonalé prostředí a dobrou náladu nelze finančně vyjádřit. Ať prachatí investoři a developeři budují na skládkách a ruinách a neničí funkční infrastruktu. Neplatí to jen pro tuto oblast, ale všeobecně pro ČR(těch vybetonovaných polí a pod.).

Nepřihlášený uživatel

#397

2011-12-09 12:11

U Vola bylo vždy mile a pokud zmizí i tento ostrůvek pozitivní deviace, je to totéž, jako zbourat Třeba Mosteckou věž.Centrum Prahy je už jen skanzen pro turisty, a když ho okopírují a postaví třeba v Dubaji,
tak to jediný co nedokážou, je hostinec U vola s těma lidičkama, to je ta hodnota autentických hospod.Billy.

Nepřihlášený uživatel

#398

2011-12-09 12:18

zrušit?! nesmysl!

Nepřihlášený uživatel

#399

2011-12-09 12:27

Je to miesto s dusou a srdcom. Bola by skoda, keby hostinec nahradil dalsi turisticky obchodik. A velmi nerozumiem, preco by ho mali zrusit - je tam stale plno (nasincov i cudzincov). Dopyt tu je! Preco by sa to malo zavriet?


Nepřihlášený uživatel

#400

2011-12-09 12:44

Centrum musí lákat nejenom turisty, ale i každého normálního smrtelníka, kam budeme chodit?