Otevřený dopis adresovaný české veřejnosti - reakce na výroky Tomio Okamury

Otevřený dopis adresovaný české veřejnosti - reakce na výroky Tomio Okamury / Oznámení / Co se od pátku událo / Komentáře

Daniela

#26 Nesouhlas

2018-03-17 13:23

 

Já jako občanka této země s touto peticí nesouhlasím. A velmi mě uráží, že se tato petice tváří, jako když hovoří za všechny občany.


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2018-03-18 12:39

#11: r.m. -  

Už jsem se bál, že tu jsou samí zaslepení lidé. Děkuji za Váš koment a podepisuji ho.


Nepřihlášený uživatel

#28 Re: Petice

2018-03-18 12:43

#12: stan - Petice 

Máte pravdu. Souhlasím s Vámi.


Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re:

2018-03-18 12:47

#21: - Re:  

Přesné.


Nepřihlášený uživatel

#30

2018-03-18 13:20

Okamura se stal mocipánům nepohodlný a lidé jako Vy jim sloužíte. Chápu, že polopravdy a lži šířené meistreamem ošálí mnoho lidí, ale máte možnost si vždy poslechnout originální vyjádření a nenaskakovat na účelové dezinformace od Sorošem placených novinářů.


Nepřihlášený uživatel

#31

2018-03-20 16:27

Paní Smutná vy máte ale starosti.
Helena Šestáková

#32 Re: Petice

2018-03-26 01:00

#12: stan - Petice 

Tomio Okamura nekličkuje. V současné době je snad už jediný, který říká pravdu za všech okolností. Lety nejsou v žádném případě srovnatelné se známými koncentráky. Protože, kdyby byly, znala bych jejich jméno, stejně jako Terezín, Osvětim, Majdanek, Treblinka, Sachsenhausen, Ravensbrück, Oranienburg, Jasenovac, Dachau, Buchenwald. Některé vyhlazovací, některé pracovní, některé shromažďovací. Nehledě na pojmenování ve všech umírali lidé. Maminka mé milované kamarádky zemřela na následky pobytu v koncetračním táboře, když nám bylo 11 nebo 12 let. Protože jsme byly tři kamarádky, snažily jsme se v těch letech dělat pro ni maximum. Ale bylo to moc těžké. Byla to i naše ztráta. To, že se nikdo do mých 69 let nezmínil o Letech ani ve škole, ani v knihách jsem nenašla sebemenší zmínku, mi připadá jako náhle vytažená past.


Nepřihlášený uživatel

#33

2018-03-27 13:31

A to nevíte, jak končí udavači?


Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2018-03-27 18:40

#9: -  

Nemáte se chovat jako prasata, pražská kavárno.


Nepřihlášený uživatel

#35

2018-04-26 08:44

Proč se neuvádí, že lidé z pracovního (!ne koncentračního tábora) byli nucení pracovat na lesních pozemcích Schwarzenbergovy rodiny a sloužit jejim příslušníkům.

Proč se neuvádí, že to bylo výchovné zařízení, vzniklé pod nátlakem nacistů, které mělo zajistit, aby se Rómové naučili pracovat a došlo k jejich začlenění do společnosti?
Podle historických fotografií nebyl tábor zabezpečen ostnatým drátem ani strážními věžemi.

Pan Schwarzenberg měl správně uhradit větší část nákladů na jeho likvidaci, za službu poskytnutou pracovním táborem jeho rodině v tehdejších dobách.