Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:55

#73: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana  představte se.

  Přece mě musíte poznat už pro tu naši rozdílnost názoru! S ohledem na můj věk mě nenuťte k zveřejnění mého jména. Není to neslušné ani hrubé. Není to jen otázka pohledu, ale především věku a získaných zkušeností ...

Dobrou noc


Nepřihlášený uživatel

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 23:04

#76: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

je mi líto, nepoznávám. Žádný z mých přátel by mě nikdy nenařkl ze lží a polopravd. Ani já bych se něčeho takového vůči němu nedopustil ve veřejném prostoru. Nikdy bych nikoho nečastoval termíny: pan slušný atp. Nikdy bych se vůči nikomu nekasal svým vzděláním, věkem nebo zkušenostmi - to jsou argumenty ad hominem; věc, kterou jsem netoleroval ani u svých studentů. 

Možnost odhalit svou totožnost máte prostřednictvím emailu nebo facebooku. Pokud tak neučiníte, budu považovat Vaše vyjádření v další diskusi a priory za vyjádření člověka bez zásad slušného chování a respektu k druhým a jejich integritě. 

Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 23:17

#77: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Není toho už dost? Jen přemýšlejte a doporučuji Vám se nad svými slovy zamyslet. Ani netušíte, kam Vaše slova směřují.

Dobrou noc. Trochu pokory a sebereflexe by Vám neuškodilo. 


Nepřihlášený uživatel

#79

2016-10-25 23:50

Nedokazala bych to rici lepe

Nepřihlášený uživatel

#80

2016-10-26 00:32

Je vidět co s tou Čínou spůsobil ten pičus Zeman. Je to debil. 


Nepřihlášený uživatel

#81

2016-10-26 01:50

Není třeba velkých slov,proti sprostotě a lži se musí vystoupit a né ustoupit.

Nepřihlášený uživatel

#82

2016-10-26 02:51

Nehodlám nikoho urážet dokonce ani Zemana ale nehodlám mlčet tohle hraničí s dobrým vychováním. Pane Zemane chápu že po litru becherovky se vám spi dobře. My ale nechlastáme tvrdě vyděláváme peníze aby vy jste mohl.....

Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2016-10-26 04:05

#1: Stanley -  

 Pane Stanley,  vaše spřátelená petice je dáblova pazoura.


Nepřihlášený uživatel

#84 Re: REFUGEES WELCOME! OVAROVÝM XENOFOBŮM NAVZDORY!

2016-10-26 04:09


Nepřihlášený uživatel

#85 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 04:15

#3: J Karas - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 On je už takový rozcupátor. Ničím jiným se nezabývá.


Nepřihlášený uživatel

#86

2016-10-26 05:37

Nemůžu mlčet....

Nepřihlášený uživatel

#87

2016-10-26 06:03

Pod Blaníkem už to vře

Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 06:07

#11: - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Zda-li Vám nevadí již několikrát usvědčený lhář, tak máte asi hroší kůži. Nemusím být pražskou kavárnou, abych měl na něj negativní názor. Zamyslete se napřed nad tím, než něco napíšete.

Vepřek Jaroslav


Nepřihlášený uživatel

#89 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 06:35

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Vážený pane o vaščem charakteru světčí to,že nejste schopen se pod svůj příspěvek podepsat.Nejste obyčejný občan jste obyčejný buran pokud vůbec víte co to je.

Kubíková


Nepřihlášený uživatel

#90

2016-10-26 06:44

Doba nazrála a každý s alespoň trochou soudného a svobodného úsudku nemůže než nepodepsat. Čas nazrál a odhalí opět charakter a svobodu duše každého z nás. Stydím se za současné správce a zrádce naší krásné otčiny.

Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 06:52


Nepřihlášený uživatel

#92

2016-10-26 07:00

Tato situace je velice znepokojivá, za chvíli za setkání s někým, kdo není v Číně hvězda, nebudou smět naše děti studovat VŠ nebo co ?

Nepřihlášený uživatel

#93

2016-10-26 07:29

vamberská

Nepřihlášený uživatel

#94

2016-10-26 07:31

ohejbači páteře, podlejzači a práskači si u svého páníčka nikdy nevybudovali jakýkoliv respekt, notabene svobodu. byť už jakoukoliv. uvědomte si, že jste smrtelní

Nepřihlášený uživatel

#95

2016-10-26 07:49

TO VŠECHNO ZAŽEHLO TO PRASE Z HRADU, CO SE CHCE ZALÍBIT RUSKU A ČÍNĚ. TO NEMŮŽEM TRPĚT. VŠECHNO KVŮLI DEMENTŮM, CO SI NA HRAD TO PRASE ZVOLILY. 


Nepřihlášený uživatel

#96

2016-10-26 08:38

Mám pod peticí podpis a šířím dál. I když to asi nepomůže ke změně politiků vlezených do čínské prdele. Politici co jsem si zvolili odpovídají charakterem zbabělým čecháčkům. Čecháček šel volit Zemana, Sobotku nebo Babiše za bůčka, pivo a koblihu. Takový charakter měli čecháčci už za 2. světové války, kdy místo odboje se navzájem udávali a potom po válce zmasakrovali nebohé sudetské Němce. Stydím se za ubohé zbabělé čecháčky!  


Nepřihlášený uživatel

#97 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-26 09:10

#78: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 

Dobrý den, vyjádření člověka bez zásad slušného chování a respektu k druhým a jejich integritě. 

Richard F. Vlasák


Nepřihlášený uživatel

#98 Re:

2016-10-26 09:24

#96: -  

 Dobrý den,

prosím, neurážejte tento národ. V říjnu a v listopadu 1939 se konaly největší demonstrace proti nacismu v celé Evropě právě v Protektorátu, 17. listopadu byly zavřeny VŠ, studentští vůdci popraveni. Akce "tří králů", Anthropoid, Lidice, Ležáky, Mnich, moc Vám to neříká? Přestože jsem byli okupování, nevznikly zde žádné dobrovolnické jednotky na pomoc SS - jako v Pobaltí nebo také Nizozemí. Francii. Uděláme-li si srovnání počtu obyvatel skutečně zapojených do odboje a počtu obyvtel země - zjistíme, že podíl českcýh občanů v odboji byl o málo vyšši než ve Francii. Jistě, byly zde kolaboranti, zbabělci, ale byla jich menšina. Gausovu křivku znáte? Jinak, 25% jsou elity, 50% průměr a 25% hodnotově nižší třídy. V demokracii jde o to, aby elity přesvědčily průměr o hodnotě demokracie, a to se v ČR nepovedlo - jen těch korupčních kauz. Tím chci říci, že všichni jsme na tomto stavu vinni a jak se dívám po světě, mohlo by to být horší, věřte mi. 

Nikdy neurážejte tento národ, statečnější než si myslíte. Rodinný příběh mne zvazuje, abych vás na to upozornil. 

Richard F. Vlasák

Řehák

#99

2016-10-26 09:32

Bohužel "zvolení" představitelé ČR jsou tak zabetonovaní na svých mocenských pozicích, že mám obavy že text této petice si vůbec přečtou. Autoři textu jsou pro voliče Miloše Zemana přinejlepším divní intelektuálové, ale spíše kdosi, koho označují stupidně buranským pojmem Pražská kavárna. Proto se domnívám, že moje obavy, že chování prezidenta Zemana nemusí nutně znamenat jeho politickou smrt nejsou až tak liché. Co se ještě musí stát, aby se nasral dostatečný počet oprávněných voličů?


Nepřihlášený uživatel

#100

2016-10-26 09:33

Dobrý den, souhlasím se vším co je uvedeno v této petici. Jen stručně....dost mě to namíchlo že .p. Jiří Brady nedostane státní vyznamenání. Takových lidí bychom si měli vážit a projevovat respekt a úctu. A být právem pyšní. Je to ostuda , že má náš krajan více vyznamenání z ciziny, než z vlastní domoviny. To je k zamyšlení. Popravdě těším se na prezidentské volby, které tu budou coby dup. Mám jasno. A věřím že po těchto událostech kolem dalajlámy a pana Bradyho má jasno většina občanů. Odkaz václava Havla "pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" snad pořád pro mnohé znamená víc, než jen pouhá slova. :-)