Nemůžeme mlčet!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

#226 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 19:39

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

A že se nepodepíšeš posero. Já jsem Jirka Koblas z Černé v Pošumaví !


Nepřihlášený uživatel

#227 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 19:39

#2: Obyčejný člověk - Petice za odvolání Daniela Hermana 

Rád bych Ti, obyčejný člověče, řekl, že pokud tě vývoj situace neuráží a máš pocit, že pan Ovčáček mluví za Tebe, když prohlašuje, že občané se cítí hluboce dotčeni nezodpovědným jednáním p. Hermana, pak bys možná mohl změnit svou přezdívku na Obyčejný vystěhovalec do Číny. Určitě se Ti tam bude líbit, jsem si tím jistý.

Michal Roškaňuk

Monika

#228

2016-10-26 19:49

Souhlasím s peticí, je na čase se ozvat - děsí mě výraz "mlčící většina", jen ta diskuse je bohužel tolik podobná všem ostatním internetovým diskusím, že je z toho člověku mizerně. Naštěstí věřím, že to není skutečný odraz naší společnosti. Pokud by byly příspěvky podepsané, začnu si asi dělat starosti :-)

Pane Vlasáku, máte velkou trpělivost. Ať Vám dlouho vydrží - je potřeba vysvětlovat!

Monika Kučeříková


Nepřihlášený uživatel

#229

2016-10-26 19:52

Podepisuji tuto petici, protoze se tez citi ponizen a znemoznen servilnim jednanim ustavnich cinitelu. Jeste vice se stydim za podpasove jednani s panem ministrem Hermanem a za postoj vuci jeho svatosti!

Nepřihlášený uživatel

#230 Re: Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 20:00

#18: - Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Milošek měl zůstat na Vysočině a ne nás tahat do náruče těch vychodních mongolů. Jednak mu to nikdo neschválil a pak, obchod který pro nás tím údajně získal, nedosahuje ani procento v celém objemu. Vždy jsem si myslel, že je Zeman divný patron, ale za posledni rok a možná i o něco déle, to s ním už není k vydržení a evidentně na svou fukci nejen že nestačí, ale ničí pověst celé země i národa.  Nechceme muslimské migranty, ale to neznamená, že se musíme opět otočit na východ, jak si zřejmě Zeman myslí. Máme svůj rozum a můžeme si zvolit co je pro nás nejlepší, a ne co chce pro nás rusko a nebo komunistická čína.  Měl by už konečně zbalit Ovčáčka a může si jej pást, někde kolem chalupy.


Nepřihlášený uživatel

#231

2016-10-26 20:10

Chování a výroky pana Zemana, až na malinkatou vyjímku, se mi nelíbí a nikdy nelíbili. Jeho chování mi připomíná hru na krále Klacka, kterého ani zákony ani názor lidu nikdy nazajímá a nezajímal, pouze to hraje a ví, jak přesvědčit lidi, kteří nemají svůj názor a spokojí se s tím, že mají plné žaludky a nic víc navíc už je nezajímá, nepoznávají nové věci a zkušenosti. Já jim říkám ovce. Prezident rovná se král, co vede stádo ovcí slepě za svým cílem vládnout po svém. jak on si usmyslí. On je přece někdo a jeho názory jsou ty pravé a správné a přece se nebude zabývat někým, kdo má názor opačný. Diskuse je o tom, že protivníkovi odpovídám nadřazeně a snažím se z něj udělat hlupáka pomocí "vtipných" vět, které už intonací a zvolenými slovy navozují pocit, že jiný názor nehodlá akceptovat i když slova říkají něco jiného. A ovce slepě tleskají svému !empatickému" vůdci....Já nevím jak vy, ale ten pocit falešného člověka ve mě vyvolával vždycky a stále nemohu najít něco, co by mě vyvedlo z omylu. Naopak mě utvrzuje, že on vládnou vždycky chtěl a bude chtít a ostatní se mi můžou jen klanět. Prosím berte to s humorem, je to jen popis toho jak působí těch 15 let co ho sleduji na mě osobně. Netvrdím, že to vím, ale slušný člověk pokud se splete, uzná svou chybu a omluví se. Stane se. Jeho veličenstvo toto udělá málokdy. Vládce je přece neomylný.. Je to ostuda a ne prezident, o tom žádná.


Nepřihlášený uživatel

#232

2016-10-26 20:15

Nelíbí se mi chování presidenta. Jeho pohrdání soudem je šílené. Dělají si z CR holou .....el! Můžou pohrdat soudy i obyč. lide?

Nepřihlášený uživatel

#233 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 20:18

#227: - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 A co kdyby táhla do prdele ta vaše kavárenská menšina?


Nepřihlášený uživatel

#234

2016-10-26 20:47

není co dodat: vše je zde naprosto jasně řečeno, absolutně souhlasím se zněním petice!

Nepřihlášený uživatel

#235

2016-10-26 20:49

Nejvice si vazim lidskych svobod a prav, idealu, odpovednosti, ohleduplnosti a lidskosti,vzajemnemu porozumeni a spolupraci. Moralni a duchovni kvality naroda i kazdeho cloveka by se mely stavet nad politicke a ekonomicke zajmy.

Nepřihlášený uživatel

#236

2016-10-26 20:50

Blboun Zeman na co sáhl jako prezident to posral pardon poblil krypl jeden. 


Nepřihlášený uživatel

#237

2016-10-26 20:52

Podporuji prezidenta ČR Miloše Zemana a i když nesouhlasím vždy s jeho názory, je to první prezident za kterého se NEstydím! Díky němu se (možná) dostaneme s této morální, ale i ekonomické žumpy kam nás zavlekli všichni ti "odborníci" a povaleči pro které existoval jen jeden parametr: antikomunista. A je jedno jestli něco umí, či ne. Není tu tolik místa, ale: Klaus, Kraďousek, Vodra, Langr, Topolánek, Dalík, Bém, Drábek, Píková, ... a až současná vláda pochopí, že pořádek tu bude až alespoň 2/3 těchto "borců" bude v pruhovaném, tak pochopí i většinu poctivých lidí.


Nepřihlášený uživatel

#238 Re:

2016-10-26 20:55

#231: -  

 Vždycky se královsky pobavím, když konzument bruselské propagandy nazývá druhé beznázorovými ovcemi. Od člověka volícího podle mainstreamových sračkometů a emocionálních apelů celebrit z pražské kavárny to sedí :-) 


Nepřihlášený uživatel

#239 Re:

2016-10-26 20:57

#237: -  

 Moje řeč. Zeman je největší státník naší novodobé historie, přirozeně nepohodlný diskrétním elitám, proto ta permanentní protizemanovská štvanice již od jeho zvolení. Hysterický řev zaprodaných nýmandů z kulturní fronty ho nemůže ohrozit – psi štěkají a karavana jede dál!

Dan Mach

#240 Re:

2016-10-26 21:00

#237: -  

 Vy se chcete s Mylošem dostat s této morální žumpy, my ostatní bychom se raději s někým jiným chtěli dostat z této morální žumpy, V tom je rozdíl mezi mnou a vámi. Tak ať tam nezpadnete.

Pavel

#241

2016-10-26 21:05

Nemůžeme mlčet. Nechutná intrika hermana a pražské kavárny, podpořená lhaním a vydíráním, to jsou praktiky proamerických análních alpinistů, to jsou praktiky, které rozdělují společnost. Neexistuje jediný důkaz o hermanově verzi, nikdo jeho tvrzení nepotvrdil, naopak se hromadí důkazy, že herman sprostě využil svého příbuzného k vlastizrádné protiprezidentské činnosti. Prospěcháři a podvodníci stojí za hermanem, slušní lidé stojí za svým prezidentem!


Nepřihlášený uživatel

#242 Dekuji prezidentovi Zemanovi za jeho praci minulych dvou let.

2016-10-26 21:07

Dekuji prezidentovi Zemanovi za jeho praci minulych dvou let.

Dekuji mu za to, ze se uz nepokousi ovlivnit ceskou realnou politiku, kterou by tak rad sam vytvarel. Vzpomenme si jeho rozporuplnemu nastupu do funkce a domahani se obsahlych politickych pravomoci. Vsechny jeho pokusy selhaly a jeho snaha byla vyslysena akorat par pomatenci Hasek, Skromach a trosecniku v SPO(Z), kteri nastesti take neuspeli.

Jeho zamer nasi politickou orientaci presmerovat kamsi na nedemokraticky vychod mu nevysel. Proto se pokousi svoje selhani prekryt svymi mstivymi kauzami tak aby oslnil sve volice, jak mocny vladce to na hrade vladne.

Doprejme mu jeho trpky politicky sestup do jeho tragicke role zleho a zatrpkleho starce.

Jsem rad, ze nam neskodi nejakym zasadnejsim zpusobem.

Musime jeste trochu vydrzet jak dlouho jeste musime zemana trpet a nedat se.

 


Nepřihlášený uživatel

#243 Re: Re:

2016-10-26 21:10

#239: - Re:  

 kdo tady steka je vas ovcacek.

Vsem diktatorum sveta jsou umelci, studenti a inteligence nejvetsi nepratele.

Vy a vas zeman mate uplne stejny problem.


Nepřihlášený uživatel

#244

2016-10-26 21:13

Děkuji Miloši Zemanovi, prvnímu přímo volenému prezidentovi, že hájí české národní zájmy a nenechá se zastrašit kolaboranty zabořenými jako žížala do hlíny do bruselské a washingtonské zadnice. Je to člověk na svém místě, pan prezident s velkým P.  


Nepřihlášený uživatel

#245 Re: Re:

2016-10-26 21:15

#238: - Re:  

 Brnane nemaji cas chodit do prazske kavarny.

Brnane maji svoji kavarnu a stejne tak je v cele CR spousta kavaren a tam je spousta kultivovanych lidi, kteri nechteji zapadnout do nedemokratickych paratu komunistu, prevlecenych komunistu a jejich nastupcu.


Nepřihlášený uživatel

#246 Re:

2016-10-26 21:16

#244: -  

 ono to vypada ze haji cinske zajmy. A o to tady jde.


Nepřihlášený uživatel

#247 Re: Re: Re:

2016-10-26 21:17

#243: - Re: Re:  

 Vážně? Pseudoumělci typu Davida Černého, studenti humanitních pseudooborů á la "evropská multikulturní andragogika" či oduševnělá kavárenská "inteligence" formátu striptéra Jakuba Jandy? Nenech se vysmát, srandisto. 


Nepřihlášený uživatel

#248 Re: Re: Re:

2016-10-26 21:20

#245: - Re: Re:  

 Trefa! Je spousta kultivovaných lidi, kteří nechtějí zapadnout do nedemokratických pařátů komunistů, převlečených komunistů a jejich nástupců, neomarxistických lízačů bruselských análů. 


Nepřihlášený uživatel

#249 Re: Re:

2016-10-26 21:23

#246: - Re:  

 A proč ne? Máš potuchy o existenci sdílených ekonomických zájmů obchodních partnerů? Nebo jen papouškuješ propagandu našich "fundovaných" sinofobních a rusofobních presstitutek o příkrém rozporu českých a čínských národních zájmů?


Nepřihlášený uživatel

#250 Re: Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-26 21:26

#226: - Re: Petice za odvolání Daniela Hermana 

 A koho to zajímá, sráči?