Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana

maceška

#976

2016-11-02 19:56

Pan Sobotka už měl dávno konat. Je šéfem vlády a pro ztrátu důvěry měl Hermana dávno vyhodit. Stačila k tomu už účast u sudeťáků. A na ministerstvu kultury přijmout chlapa v prostěradle co pracoval nebo pracuje pro cia, podaval si ruku s Maem a byl v komunist.str.Činy atd.


Nepřihlášený uživatel

#977 Novinky cz. A je to tady !

2016-11-02 20:27

Číňané váhají s konečným podpisem kontraktů na dodávky syrovátky a sušeného mléka, které byly vyjednány během návštěvy prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky v Číně a byly již těsně před uzavřením. Komplikuje se také certifikace českého vepřového pro čínský trh. V tiskovém prohlášení to ve středu uvedly Agrární komora ČR a Potravinářská komora ČR. Je to podle obou institucí pokračování kauzy ministra kultury Daniela Hermana a Mariana Jurečky.


Nepřihlášený uživatel

#978 Re: A je to tady !

2016-11-02 20:31

#977: - A je to tady !  Z diskuze:

 "Jak je vidět,tak Herman svou jistě dobře placenou práci pro Německé soukmenovce vykonal.(Hádejte kdo bude do Číny vozit své produkty místo nás) Drobný problém je v tom,že má jako ministr České vlády pracovat pro nás a nikoliv pro Němce."

Agrární komora ČR a Potravinářská komora ČR řekl(a):
"Číňané váhají s konečným podpisem kontraktů na dodávky syrovátky a sušeného mléka... ...Komplikuje se také certifikace českého vepřového pro čínský trh... Může za to Hermann a Jurečka..."

"Tak třeba to hoši vyjednají u jeho svátosti dalajlámy pro Tibeťany..., nebo ať tu syrovátku odchlastá Kraus a jeho komediantská suita"!

Dan Mach

#979 Re: Novinky cz. A je to tady !

2016-11-02 22:09

#977: - Novinky cz. A je to tady ! 

Co se týká Agrární i Potravinářské komory, tak jejich zástupci už několikrát pěkně kecali, třeba s tím, jak jim uškodí bojkot Ruska, aby nakonec přiznali, že se to našeho potravinářství vůbec nedotkce. Tady to bude stejné.

Zajímalo by mě ale, co se přesně myslí kauzou Mariána Jurečky?


Nepřihlášený uživatel

#980 Re: Re: Re:

2016-11-02 23:30

#941: ShabbaTot - Re: Re:  

 Já ale nepsal o Bradym, nýbrž o Hermanovi. Jaké to asi musí pro jeho strýce být, když vidí, jak se jeho synovec paktuje s potomky jeho trýznitelů a vrahů židů na zasedání sudetoněmeckýho Landsmannschaftu? Asi nic moc.


Nepřihlášený uživatel

#981 Re: Re: Re: Re:

2016-11-02 23:42

#980: - Re: Re: Re:  

Brady asi dobře ví, že ne každý Němec byl trýznitel a vrah Židů. Stejně jako ne každý Čech je uchrochtaný knedlovepř. Oh, wait....


Nepřihlášený uživatel

#982 Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 01:47

#980: - Re: Re: Re:  Já ale nepsal o Bradym, nýbrž o Hermanovi.

 Brendy i Herr man si mohou podat ruce. Oba jsou stejní. Jen jim jde o tu "jejich" demokracii ...

ShabbaTot

#983 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 03:38

#982: - Re: Re: Re: Re:  

 KDYŽ HOSPODIN ÚDĚL SIJÓNU ZMĚNIL

 

Když Hospodin úděl Sijónu změnil,

   bylo nám jak ve snu.

Tehdy naše ústa naplnil smích

   a náš jazyk plesal.

Tehdy se říkalo mezi pronárody :

   "Hospodin s nimi učinil velké věci."

Hospodin s námi učinil velké věci,

   radovali jsme se.

Hospodine,změň náš úděl,

   jako měníš potoky na jihu země !

Ti,kdo v slzách sejí,

   s plesáním budou sklízet.

S pláčem nyní chodí,kdo rozsévá,

   s plesáním však přijde,až ponese snopy.


Nepřihlášený uživatel

#984

2016-11-03 04:16

Podepsal jsem !!! Je nadmíru potřebná! Instalatér z Kanady,trouba jeden, je zneužit ke špinavým hrátkám.

Nepřihlášený uživatel

#985

2016-11-03 06:15

Domnívám se, člověk, který záměrně nerespektuje jednotnou linii s vládou a prezidentem a není takto k vládě loyální, snaží destabilizovat situaci v zemi vyvoláváním umělé aféry, proti vůli vlády i prezidenta země přijímá na oficiální úrovni dalajlámu, účastní se krajanských sjezdů sudetských Němců, dělá likvidační škrty ohledně koncertů vážné hudby, které se mají konat pod záštitou prezidenta republiky z vlastních mstivých důvodů (a byl přitom usvědčen nedávno dokonce i parlamentem většinovým hlasováním), nemá ve vládě již opravdu co dělat, neboť jeho působení je již zcela za hranou a v rozporu s posláním postu ministra kultury, který dosud zastává.
ShabbaTot

#986 Re:

2016-11-03 08:34

#985: -  

 ha,ha,ha,...a ta o červené Karkulce by nebyla ,soudruhu ?

Se podívej jak národ myslí na Týden občanského neklidu-již přes 21 000 podpisů.

Já nebudu vystupovat proti panu prezidentovi,své jsem si již řekl a to,že byla zesměšněna obět války ...vlastně 2,ta první byla kauza Peroutka.

Tam se mnoha lidem prostě šáhlo na modlu a ještě ti něco řeknu.

Víš co veřejnost štve,tak,až ji to s..e ?

Absence omluvy,ješitnost,lži .A víš proč?

On má totiž člověk takovou tu hrdost a dosti ho uráží,když z něj někdo dělá blbce.

Já podepsal petici proti rezoluci upírající Izraeli právo na Západní zed´,tam si stojím pořád za názorem...u pana prezidenta pořád ještě doufám,že se polepší a má nějakou tu sebereflexi.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#987 Re:

2016-11-03 09:28

#985: -  

dělá likvidační škrty ohledně koncertů vážné hudby, které se mají konat pod záštitou prezidenta republiky z vlastních mstivých důvodů (a byl přitom usvědčen nedávno dokonce i parlamentem většinovým hlasováním),

 Parlament usvědčuje většinovým hlasováním? :-)))


Nepřihlášený uživatel

#988 Přečtěte si výstižný komentář Josefa Nožičky:

2016-11-03 10:56


Nepřihlášený uživatel

#989 Re:

2016-11-03 11:04

#988: -  

 ... na Mírov.


Anonymous

#990 Hermanova vize

2016-11-03 11:09

My nejsme Západ, Hermane podejte demisi a emigrujte. Vemte s sebou všechny komedianty, kteří chtějí Západ a zpronevěřili se české vlasti


Nepřihlášený uživatel

#991 Re:

2016-11-03 11:14

#988: -  Ministr Herman by měl  z vlády odejít.

 Bomba, bomba bombička, Herr-manovi zhasne svíčka!

 


Nepřihlášený uživatel

#992 Re: Hermanova vize

2016-11-03 11:18

#990: - Hermanova vize 

Je naprosto skandální, že v den výročí oslav vzniku samostatného Československa a rozpadu Rakousko-Uherka válečný štváč Herman na Staromáku vyřvává jsme Západ a už se vidí v čele další spolkové reubliky Německa.  Jen vlastizrádci a dementi mu za to tleskají.


Nepřihlášený uživatel

#993 Re: Hermanova vize

2016-11-03 11:19

#990: - Hermanova vize 

 Vždyť je to prokázané, s kým se ten zaprodanec paktuje ...

Konečně je, v této chvíli slavný! A o to mu přece, celý život, jde! Divím se, že mu to někteří "že-rou"! Někdo mocný bude v pozadí.


Nepřihlášený uživatel

#994 Re:

2016-11-03 11:21

#988: -  

 

Pokud je pan Herman přesvědčen o tom, že je správné setkávat se s dalajlamou či s členy Sudetoněmeckého krajanského sdružení, ať tak klidně činí. V tom případě by ovšem neměl být členem vlády, jejíž oficiální politika je v rozporu s těmito aktivitami.

Zdroj: http://nozicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=563749

Karel

#995 Re: Re: Hermanova vize

2016-11-03 11:53

#992: - Re: Hermanova vize 

Ne naprosto skandální, když internetoví anonymové tvrdí takové blosti, že když někdo řekne patříme na Západ, tak tím myslí připojení k Německu. Patříme na Západ = do EU a NATO!


Nepřihlášený uživatel

#997

2016-11-03 12:55

Nesouhlasím s odvolání Daniela Hermana.

Nepřihlášený uživatel

#998

2016-11-03 13:12


Kdyby Masaryk vstal, tak Vás musí poslat do p.d..l. všechny. Za toto bojovali?

Nepřihlášený uživatel

#999 Re:

2016-11-03 13:26

#997: -  

 Hitler

ShabbaTot

#1000 Re: Re: Hermanova vize

2016-11-03 13:33

#993: - Re: Hermanova vize 

 my jsme západ ,byli jsme a budem.

Dokonce i pro občana SSSR který měl možnost vycestovat do ČSSR jsme byli západ,regály plné,vysoká životní úroveň a celko se žilo v ČSSR narozdíl od SSSR lépe.

A ještě jednu vzláštnost jsem slyšel od sovětského člověka...u nich nebylo tolik kovaných bolševiků jako u nás.

Inu ..jak se říká,poturčenec,horší Turka a pro českého bolševika to platí stonásob.

Co se týče Číny,tak od tamad jsem si nedávnou koupil výrobek v dobré víře,že je to Made in EU,podle značky,ale nakonec tam bylo Made in China.Byl to šmejd a několikrát jsem to reklamoval a stejně to nešlo.

Tak jsem si pak dal pozor ,abych nekoupil zase Čínu ,ale Evropu a neprodělal jsem.

No......