Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana


Nepřihlášený uživatel

#476

2016-10-28 10:05

S PETICÍ BEZVÝHRADNĚ SOUHLASÍM.
Jaroslav Petr

Nepřihlášený uživatel

#477 Herman se dozvěděl, že Brady nebude vyznamenán

2016-10-28 10:29

 

 

Takhle nějak to bylo   Herr Herman suptí vzteky


Nepřihlášený uživatel

#478

2016-10-28 10:29

Nikdy jsem si nepředstavil,že to vyslovím...ale poslední doba mi nedává jinou možnost : ZEMAN JE NEJLEPŠÍ POLITIK DNEŠNÍ DOBY A tzv. plebejců české republiky. Přisluhovači západu styďte se .

Nepřihlášený uživatel

#479 Re:

2016-10-28 10:36

#478: -  

 Souhlas, vidím to stejně. Ať žije Miloš Zeman, pan prezident s velkým P a jediný skutečný státník mezi dnešními českými politiky.  


Nepřihlášený uživatel

#480

2016-10-28 10:46

 jen jedna varianta kamínků v mosaice....A proto tu byla ..mimo jiné...Merkelová na visitě...
Prevzato:Brady je pouze zneužitá figurka špičky ledovce složité politické hry. Pokusím se být stručný, ale je to téma na knihu. Na pozadí celé téhle taškařice, je boj o obchodní vliv v ČR, mezi Čínou a Západem, konkrétně Německem. ČR, nedávno uzavřela obchodní smlouvu s Čínou, na základě které, by zde Německé firmy, přišly o spousty kšeftů. Herman, jakožto "styčný důstojník" Německých zájmů v ČR, sehrál roli, která měla Česko-Čínskou obchodní spolupráci, plánovanou na desetiletí, poškodit, podkopat a zničit. Čína při uzavírání rámcové hospodářské dohody s ČR, měla několik požadavků, mezi něž patřilo i to, že čeští politici, se nesmí oficiálně, na vládní úrovni, stýkat s disidenty Čínského režimu, mezi něž patří i Dalajláma. Sobotka to stvrdil podpisem dohody. Herman, jakožto uplacený zrádce, pracující pro Německé zájmy, měl od Němců zadání, tento bod porušit a u příležitosti konference FORUM 2000, která byla účelově svolána, tento bod porušit, protože Němci dobře věděli, že to ohrozí Česko-Čínskou spolupráci a Němci budou mít naději na udržení kšeftů s ČR. Hermanovo setkání s Dalajlámou, pak v celé kauze, hraje klíčovou roli. Čína už na základě Hermanova porušení mezivládní dohody vypověděla setkání s Českými podniky na obchodním foru, což onu smlouvu vážně ohrožuje. Celá taškařice s medajlí pro Bradyho, je jen mediální zástěrka obchodní války, mezi Německem a Čínou o trh s Českem. Je to hra zpravodajských služeb. Nejdede o Bradyho medajli, ta je jen divadlem pro nevědomé masy.


Nepřihlášený uživatel

#481

2016-10-28 11:02

Bez komentáře..

Nepřihlášený uživatel

#482

2016-10-28 11:17

Ti, kteří útočí na prezidenta Miloše si říkají demokrate. Neumí se ale jako demokrate chovat. Zeman zvítězil v demokratických volbách, a ti "demokraté" se s tím neumí smířit. Je to jako v krajských volbách v Českých Budějovicích po zvolení paní Baborové. Chovají se spíše jako fašisté.

Nepřihlášený uživatel

#483 Herman si přeci jen prosadil své

2016-10-28 11:17

 

 

Nebojte pane Brady,  my vám ty medaile přivezeme!


Nepřihlášený uživatel

#484

2016-10-28 11:30

nejen herman by měl být z veřejného života odstraněn, ale všichni co se podílí na útocích proti presidentu republiky.

Nepřihlášený uživatel

#485

2016-10-28 11:54

Před třiceti lety bych se podepsala veřejně, nyní se bojím o sebe i svou rodinu-proto jsme cinkali kliči???

Nepřihlášený uživatel

#486

2016-10-28 12:09

Je to kašpařina, vyvolaná jako trucakce proti Zemanovu. Chudák pan Brady...co si kavárna a spol. vymyslí příště proboha ? na celé věci mě těší jen to, jak je MZ dostává.

Nepřihlášený uživatel

#487

2016-10-28 12:15

Zemanovi lidi věří a fandí a politky to štve, tak dělají psí kusY. Že se nestydí. No nestydí - lžou a štvou, nyní v čele s tím pokryteckým pánbíčkářem. A chudák pan Brady, zneužitý. Tím víc by se měli aktéři stydět.
míra

#488

2016-10-28 12:22

nevím


Nepřihlášený uživatel

#489 Re:

2016-10-28 12:29

#464: -  

 Žádný fašista nikdy neodstoupil sám od sebe  Mussolini, Hitler, Heydrich, Pinochet, Franko..Sám jistě neodstoupi a nenastoupí doprovolne do Haagu ani Saakašvili, Porošenko s Jaceňukem, Savcenkovou a Jarošem, takže určitě ani henlein herman ne. 


Nepřihlášený uživatel

#490 Re:

2016-10-28 12:30

#3: -  

 ty si frajer tak já jsem podepsal nejsem magor abych fandil kolaborantovy jako je Herman a smrdíš sám už jen tím jak uvažuješ 

 


Nepřihlášený uživatel

#491

2016-10-28 12:41

Mysli si ze mu buh odpusti.Mozna buh ano ale my ne!!!

Nepřihlášený uživatel

#492

2016-10-28 12:59

Takový člověk jako Herman nemá co dělat funkci ministra kultury
Vlasta

#493 Re: Herman si přeci jen prosadil své

2016-10-28 13:00

#483: - Herman si přeci jen prosadil své 

 Ministr Herman - dále ne ne!!! (je křivák a škodí své straně a ČR. Vyměnit ho co nejrychleji, ještě do parlamentních voleb). Prosazuje politiku nepřátelskou ČR.

Zemana chceme, je dobrý vlastenec a to se u něho cení. Jsem jedna z mnoha českých matek a mám děti a vnuky.


Nepřihlášený uživatel

#494

2016-10-28 13:04

Prolhaný ministr. takový muž nemá ve vysoké politice co dělat

Nepřihlášený uživatel

#495

2016-10-28 13:23

kolaborant

Nepřihlášený uživatel

#496

2016-10-28 13:59

Plně souhlasím s autory petice.Hermanna považuji za zrádce našeho národa.O naší svrchovanosti můžeme jen snít.Z ruského jha jsme vlezli do euroamerického chomoutu.Jen trochu myslící člověk vidí,co se děje.Probíhá tvrdá amerikanizace a postupně i islamizace naší země.Případ Brady je další komplot zosnovaný CIA,tajnými službami na amer.ambasádě a protektorem Shapirem.Ti se také musí za břicha popadat,jak jim ti blbí češi opět skočili na špek.Rozděl a panuj.Již brzy nám dosadí "na trůn" loutku typu Havla,neboť není myslitelné,aby se někdo vzpíral jako Zeman.Klaus dnes správně řekl,jen aby ještě za 2 roky bylo co slavit.Mimochodem - takový svátek naší státnosti a já jsem v našem městě zahlédla jedinou českou vlajku - na radnici.Být to např.v USA....u nás jakýkoliv projev vlastenectví = nacionalismus.Jo, vyvěšování tibetských vlajek a vlaječek...to je jiná,jeden pak neví,zda žijeme v Tibetu či v Česku.

Nepřihlášený uživatel

#497

2016-10-28 14:19

Podepisuji se pod tuto petici i když nevěřím v její účinnost.Kdyby měli být odvoláni všichni gauneři,kteří této zemi JEN škodí,přišli by další a fikanější.Mám pocit,že jsme v p.....! Málek

Nepřihlášený uživatel

#498

2016-10-28 14:32

Bojím se, že mě naši páni odhalí a poškodí. Přesto dávám hlas.


Nepřihlášený uživatel

#499

2016-10-28 14:36

Kvůli sympatiím k banderovské ideologii,můj otec byl po válce jako voják společně z četnictvem nasazen proti banderovcům.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-28 14:56