Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana


Nepřihlášený uživatel

#26

2016-10-22 19:35

Občan ČR, který nectí svého presidenta a je ještě ve vysoké funkci ( ve vládě), by měl odstoupit z funkce.

Nepřihlášený uživatel

#27

2016-10-22 19:45

Podporuji tuto petici z důvodu, že si nemohu vážit člověka, který poklonkuje a uznává skupiny nelidských teroristických a fašistitckých uskupení, kteréodsoudil celý svět. Tento člověk poškozuje slušné a kulturní renomé naší České republiky.
WGN

#28 No jo,

2016-10-22 19:51

ale lepší by bylo zakázat celou KDU-ČSL,ale lidi jsou naprostí id..ti a pořád dokola tuto stranu volí


Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2016-10-22 20:17

#1: -  

 magore.... :D :D :D :D 


Nepřihlášený uživatel

#30

2016-10-22 20:39

Ještě by bylo třeba dodat, že jako kancléř biskupské konference prosazoval schválení bombardování suverénního Srbska americkými agresory.
Dále je třeba odsoudit jeho paktování se stranou zelených, která se projevuje agresivně proti Rusku a jejíž hodnotový žebříček je na opačném pólu než vyplývá z křesťanských hodnot Desatera a Přikázání lásky.
Podporou dalajlámy a islamizace Evropy je jeho další setrvání ve funkci v rozporu s demokratickými principy, které tento neuznává a svobodou, kterou tento přiznává toliko proamerickým osobnostem.
Nosotonda

#31 Re: No jo,

2016-10-22 20:53

#28: WGN - No jo, 

 Máte pravdu. Pořád jim to říkám. Dokonce jim píšu, že kdo kdy volil Kalouska, když ještě byl v KDU, měl by okamžitě ke zpovědi. A nemodlím se v kostele na úmysl svatého otce, jímž je myšlen apostata František. Nedomnívám se, že by si někdo z těch, co se na tento úmysl modlil, přál islamizaci Evropy a další agresi USA.

 


Nepřihlášený uživatel

#32

2016-10-22 21:33

Souhlasím s uvedeným textem Zase se hledá důvod, jak poškodit našeho p. prezidenta. Co ten musí během svého působení ve funkci prezidenta ustát je obdivuhodné. Tolik nenávisti, zla a sprosťáren. Nevěřím, že p. Herman mluví pravdu. Co mě však ještě mrzí je, že p. Babiš tvrzení p. Hermana snad věří. Myslela jsem, že je to jiný frajer a neotočí se proti prezidentovi kvůli tomu, že ho p. Herman podržel jako jediný kvůli Letům. Věřila jsem p. Babišovi a teď jsem trochu na vážkách, zda důvěřovat i nadále. Uvidíme, jak se budou věci a stanoviska k nim nadále vyvíjet. Věřím p. prezidentovi, přeji mu hodně síly a zdraví a zatím má pořád můj obdiv a hlas. HK



podržel kvůli Letům.
Karel Kamalanand Černík
Autor této petice

#33 Re: Re: xenofob

2016-10-22 21:35

#10: xenofob - Re:  

 Pardon, ale já, autor petice, xenofoby miluju jako osinu v prdeli.

Jsem aktivní a zarytý multikulturalista, a jak byste řekli vy "sluníčkář" z "pražské kavárny",

moji oblíbenou je Týnská literární kavárna - http://www.tynskakavarna.cz/

no a takový Okamura, anebo Konvička pro mě představují stejné zlo, jako Daniel Hermann (K.H.) Frank


Nepřihlášený uživatel

#34

2016-10-22 21:58

Zabili jste mi pardon nevyznamenali jste mi strejčka, tady máte přes držku. 

Páter Hermann, c.k. ministr kultury a náboženství

přezchlapec

#35 Re: Re: Co je Daniel Herman zač?

2016-10-22 22:13

#8: - Re: Co je Daniel Herman zač?  

 Tak,on asi nemyslel jen nacisty jako členy NSDAP,ale i lidi podporující myšlenky Adolfa Hitlera a jiných německých nacionálních šovinistů 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-22 22:19



Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2016-10-22 22:59

#36: Dan Mach -  

 Většina lidí vyjádřila svůj postoj naprosto jednoznačně v přímé prezidentské volbě, kde zvolila Miloše Zemana. Kapišto, truhlíku? 


Nepřihlášený uživatel

#39

2016-10-22 23:28

Herman nejedná v zájmu České republiky. Poškozeje její občany.

Nepřihlášený uživatel

#40

2016-10-23 00:16

Novodobý Henlein nemá ve vládě co dělat. Her Herman, raus! 


Nepřihlášený uživatel

#41

2016-10-23 05:52

Pan Ministr Herman na mě působí nedůvěryhodnotně.Opravdu by mu to slušelo na kazatelně v kostele a ne v politice!
Dan Mach

#42 Vážím si pana ministra Hermana

2016-10-23 06:01

Setkání pana ministra Daniela Hermana s Jeho Svátostí Dalajlámou je naprostor v pořádku. Pan ministr jasně ukázal, že nějaké hrbení a podlézání před Ruskem nebo Čínou je českému národu cizí. A svůj vztah k prezidentovi už více než 100 tisíc českých občanů vyjádřilo v petici za jeho odvolání

Petice za odstoupeni prezidenta Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Vážím si pana ministra Hermana

2016-10-23 07:01

#42:

 O hrbeni před Činou a Ruskem nejvíc mluví ti, kteří lizaji zadel americkým teroristům a mávají tu cizí vlajkou před armádou vrahů. Stejně jako ti stejní rádi mluví o pravdě, lásce  a přitom se tu naplno projevují jejich lži a nenavist. Je na českém národě, jestli vyhraje pravda nebo havlisticka lež a přetvářka.


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Vážím si pana ministra Hermana

2016-10-23 07:13

#42: Dan Mach - Vážím si pana ministra Hermana 

 Souhlasim, lepsi je se hrbit a ponizovat pred EU a USA.:-)


Nepřihlášený uživatel

#45

2016-10-23 07:13

Vše je to svinstvo proti prezidentovi Zemanovi, kterého si vážim. A Dalajláma-agent USA.

Nepřihlášený uživatel

#46 Re: No jo,

2016-10-23 07:16

/ #28 No jo,

 Už Karel Čapek napsal o lidovcich "Trochu pomoc, hodně škodit, to se může vždycky hodit.“
A to byl opravdový intelektuál. Ne jak ti dnešní pseudointelektualové z humanitních oborů a vulgární ovada jako ctvrtnicek, novotný, caslavska, navrátil, landovsky a havlisticka svoloč, která tu vyhrožuje a nabádá k utokum na prezidenta.
Stejná primitivní svoloč uštvala i bratry Čapkovy.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-23 07:34



Nepřihlášený uživatel

#48

2016-10-23 08:02

Herman je parchant. Na jedné straně se setkává s vrahy jeho příbuzných a jako ministr dělá ostudu Česku a na druhé straně pláče, když jako zrádce u národa Česka zdehonestoval svými činy celou jeho rodinu, tedy i strýce. Doufám, že ho jeho strýc nakope pořádně - víte kam, blbouna.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-10-23 08:04



Nepřihlášený uživatel

#50 Re: Re: Re: xenofob

2016-10-23 08:10

#33: Karel Kamalanand Černík - Re: Re: xenofob 

 Jestli si xenofob nedal přezdívku xenofob,  jako vysmech vsech hatefree fanatiků, podle kterych jr každý xenofob a nedá se jim to vymluvit. Přitom nevšimnul jsem si, že by někomu vadili vietnamští obchodníci, nebo cizinci všech jiných národností provozující etnické restaurace a obchody. Pokud se živí poctivě. Nejvíc nenávisti jde právě od těch, kteří bojují s nenávisti, stejně jako nejvíc lží vulgarit a primutivnisti jde od těch, zaštitujici se láskou pravdou, slušností a tolerancí. Faleš a přetvářka vládne jak mor  nejen českou společností.