Ocenění pro Jiřího Brady

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ocenění pro Jiřího Brady


Nepřihlášený uživatel

#126 Re: Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně

2016-10-25 10:41

#6: - Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně 

 Vidím, že máš silnou podporu, co se týče podpisů pod to multikulticentrum s mešitou. Samá známá osobnost. Magore.


Nepřihlášený uživatel

#127 JRe:

2016-10-25 10:49

#12: -  

Jojo, projev inteligenta. To se hned pozná další výsledek incestu nebo havloidní lásky (homo, které vzniklo ze semene s pěti promile alkoholu). Je vidět, co za vzdělance volilo Kchárla :-D  


Nepřihlášený uživatel

#128

2016-10-25 11:20

Toho sympatického a milého pana Bradyho je mi nesmírně líto, že jej vlastní vzdálený příbuzný spolu s natěšenými pravdoláskaři tak nechutně zneužil. Smutné... 


Nepřihlášený uživatel

#129

2016-10-25 11:59

Takové věci se oznamují písemně což je pravda, jen to potvrzuje, že Herman sprostě lže...


Nepřihlášený uživatel

#130

2016-10-25 12:06

Řád T.G. Masaryka měl dostat člověk, který v Česku žil cca 20 let, zbytek v zahraničí. Vlastenec Masaryk se musí obracet v hrobě.


Nepřihlášený uživatel

#131

2016-10-25 12:32

Mnoho povyku pro nic,!!! Vybrali si starého člověka, aby ho zneuzili k podlé kampani proti presidentu ČR!!!

ShabbaTot

#132 Re:

2016-10-25 13:07

#131: -  

 starého,mladého,kořen je stejný.

Já ShabbaTot hraji každý rok padlým hrdinům Rudoarmějcům u pomníku a mám je za hrdiny a kdyby někdo řekl,že ti mladí kluci kolem 20,které zkosila dávka ze strojní pistole vz 38 jsou AUT,měl bych ho za dobytka !

Jaký je potom rozdíl mezi nima a obětí shoa?

Je toto vůbec schopné pochopit antisemita ?

Asi ne,tam schází inteligence a hlavně morálka !

Že by problém našeho pana prezidenta a jeho antisemitské bandy?

Ale on je náš pan prezident inteligentní člověk,tedy alespoň podle toho jak mluví,tam je vysoká logika...ale s morálkou ....tak tedy s morálkou asi nějaký ten problém mít jako prognostik ústavu KGB mít bude,protože on,jako správný bolševik nemá svůj názor a ta jeho banda taktéž.

Jo a na přenos z hradu se dívat nebudou,pouze,pokud bude přenos z náměstí v Praze kam přijede přijmout ocenění pan Brady a kde mu předá své vyznamenání národ a že je těch slušných Čechů ale nadpoloviční většina.

A můj selský rozum mě proto říká,že Český národ by se nacistům opět postavil,tam jsou tradice,morálka a národnostní uvědomění bránit svou vlast !

 A taky souhlas s tím,že Ukrajina začíná hnědnout..oslavou nacistických válečných zločinců to vše začíná a kočit to bude antisemitizmem a nenávistí ...tak at si Ukrajici s nacizmem nezahrávají,jinak poznají,co je to Jahoda !


Nepřihlášený uživatel

#133

2016-10-25 13:31

Protože ta lůza Brada není žádný hrdina ani bojovník je to nic v papíře slušně řečeno. Přežil rok v lágru není jediný , to by pak musel dostat vyznamenání. ......... moc lidí blbost
ShabbaTot

#134 Re:

2016-10-25 13:43

#133: -  

 ale on je velký bojovník a ty jsi dobytek .

Stejně tak i každý,kdo se postavil hnědému zlu v té době..tam šlo totiž o život.

Každý a v tomto se opakuji,každý má nárok na ocenění a medaili.

Třeba i ten Rudoarmějec,který zalehl kulometné hnízdo prsama a umožnil tak frontální útok Rudé Armády a osvobození kusu vlasti od nacostických vrahů.

Stejně tak hrdinové od Sokolova ,američtí a britští chlapci v zeleném a náš domácí odboj,který se postavil okupantům-to všechno jsou hrdivé at se o nich ví,anebo neví.

A co hrdinové ze Soriboru ?

Jsou to snad zbabělci ?Ne,nejsou .

Ale zbabělec a kolaborantská krysa je dnešné neonacistická kurva,která nepoznala hrůzy války a přesto se zastává jejich aktérů a zločinců a obhajuje nacistickou ideologii .

Většinou se jedná o mladé lidi pod 35 let a jsou to neonacisté.

Bohužel....i nad 35 let a protože se jedná o celý národ,který takto začíná hnědnout,něco není v pořádku.

Když zde byla již řeč o té Ukrajině..že ?


Nepřihlášený uživatel

#135 Re: Re:

2016-10-25 14:20

#134: ShabbaTot - Re:  

hrdina ten,kdo se postavil hnědému zlu v té době.

Dokonce i můj táta jako 10 -letý stál před strojní puškou i s celou svou rodinou a tam opravdu mnoho nescházelo.

Já se s těmato obětma měřit nemohu,pouze píši z domácího PC a tu válku znám pouze z obrázků,ale mám svůj názor za který se nestydím .

A já jsem přesvědčen,že se jedná o moc dobrý názor a protože vím,že píši na ERETZ,dokáži si jej i obhájit na veřejnosti a vím,že mě hanba za to fackovat nebude.

Kompi

#136 Re: Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně

2016-10-25 16:15

#6: - Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně 

 Jděte se i s tím konvertovanym židem bodnout, čmoudi.

 

Kompi

#137 Re: Re:

2016-10-25 16:17

#132: ShabbaTot - Re:  

 Jdi mi k šípku, trotle

ShabbaTot

#138

2016-10-25 16:25

a na Slovensku je již zákon pro zákaz kotlebovských hlídek ve vlacích a to je dobře.


Nepřihlášený uživatel

#139 Re: / #12 2016-10-22 10:23 JENOM HNŮJ MOHL ZVOLIT PRASIDENTA OVARA. JENOM TUPÁ PRASATA, UPOCENÍ KNED

2016-10-25 17:40

#12: -  tebe zmrdečku bych chtěl osobně potkat,

 


Nepřihlášený uživatel

#140 Re:

2016-10-25 19:09

#1: -  

 Kdo je to Brady? Je to emigrant, který žije v Kanadě, tak ať ho vyznamená Kanada. Ať žije náš pán prezident.


Nepřihlášený uživatel

#141 Re:

2016-10-25 19:11

#101: -  

  Kdo je to Brady? Je to emigrant, který žije v Kanadě, tak ať ho vyznamená Kanada. Ať žije náš pán prezident.

ShabbaTot

#142 Re: Re:

2016-10-25 19:29

#141: - Re:  

 a na You Tube je super video a jmenuje se:Jewish Wedding (and Mitzvahs) :An Unexpected Surprice !


Nepřihlášený uživatel

#143

2016-10-25 21:40

v půlce Evropy nepokoje a u nás se probírá medajle...;-D


Nepřihlášený uživatel

#144

2016-10-25 21:58

Nevím ,jestli chudák zneužitý strýček ví, že jeho synovec se kamrádičkuje se sudetoněmeckým landsmančaftem - tedy lidmi, který mají podíl na jeho věznění a mučení. Divím se, že tomu synovcovi nedal pár políčků....


Nepřihlášený uživatel

#145 Re:

2016-10-25 22:03

#144: -  

 Konečně rozumná řeč. Souhlas!


Nepřihlášený uživatel

#146 Re: Re:

2016-10-25 22:05

#115: ShabbaTot - Re:  

 Ty nám taky...


Nepřihlášený uživatel

#147

2016-10-25 22:42

celá ta "for Brady" masáž na mě začíná působit stejně, jako "masáže" o ubohých doktorech, matkách a dětech ze Sýrie..

ShabbaTot

#148 Re: Re:

2016-10-26 03:22

#145: - Re:  

 a co okupační vojska v ČSSR v r. 68 ?

Také mučení,vraždění,totalita a okupace.

A náš prezident Zeman pak vyznamenává na hradě rudé vrahy,co mají na rukou krev lidí na železné oponě co chtěli utéci z komunistického koncentráku na svobodu do západního Německa.

A toto jsou zase jeho hrdinové,

A nás slušných lidí je v národě pořád většina a půjdem předat morální vyznamenání panu  Bradymu do Prahy na náměstí.

A pan prezident at si vyznamenává ty své  rudé soudruhy ,u mě jako slušný člověk totálně skončil!


Nepřihlášený uživatel

#149 Re: Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně

2016-10-26 06:06

#6: - Oceňme pana Bradyho a postavme multikulturní centrum v Brně 

 To si děláte srandu, že současně využíváte této petice k žádosti o podpisy pro výstavbu mešity v Brně. Souhlasím s tím, aby pan Jiří Brady A POBNÍ ZASLOUŹILCI DOSTALI OCENĚNÍ ale vše musí projít řáídným protokolem. Je jen na prezidentovi republiky a následně podepsání-schválení premiérem (koho navrhne na udělení státního vyznamenání) a ne na těch, co hledají každou skulinku, jak by mohli pošpinit jméno současného prezidenta, protože vyhrál volby on a ne pan spící. Jasně bylo sděleno, že na listině, kterou dostal premiér Sobotka jméno pana J.BRADYHO nebylo a taktéž nedostal ani zvací dopis. Z jakého seznamu tedy měl být pan J. Brady vyškrtnut, jak uváděl i včera spící konkurent současného prezidenta. Pokud neuznáváte, že současného prezidenta zvolilo cca 6 milonů voličů a nerespektujete tuto volbu a úctu k hlavě státu, tak to v této zemi vypadá tak, jak to vypadá. Je potřeba se držet faktů a ne jedna paní povídala. I taková drobnost: Jaký obrovský prostor v médiích byl věnován těm, kteří sprostě útočí na veřejného činitele a dokonce na hlavu státu. A jaký prostor dostal ten, který je osočován a doslova nedostal prostor se řádně bránit! To považujete za demokracii? Já ne!

Ať žije Zeman!

#150 Re: Re: Re:

2016-10-26 08:36

#148: ShabbaTot - Re: Re:  

 Rudé vrahy vyznamenával Havel. I ta Chátrá 77 byla plný komoušů z těch nejhorších Gottwaldových 50. let.