153 křesťanů v Erbílu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno 153 křesťanů v Erbílu


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re:

2015-12-09 19:52

#5: - Re:  

 A co takhle použít i mozek? 

 


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-12-10 07:38

Je třeba s tím vším pohnout.

Nepřihlášený uživatel

#28

2015-12-10 08:37

Hluboce cítím s obětmi islámu
Vlastenec

#29 Re: Re: Re:

2015-12-10 08:42

#26: - Re: Re:  

 Bylo by hezké, kdyby naši hlavouni a jejich loutkovodiči z EU někdy použili mozek, ale ten je v našem pralamentu i v celém širém Bruselu značně nedostatkovým zbožím. Proto to tak vypadá, bohužel.


Anonymous

#30 Je to ostuda naší vlády!

2015-12-10 08:54

Na projednání  kdo ví čeho si vláda čas udělá, hlavně když se jedná o dotace určené speciálně některým firmám, ale na projednání pomoci křesťanům, co na ni čekají kousek od hranic s Islámským státem, si vláda čas neudělá? Jak si vláda váží křesťanských hodnost? Jak řídí náš stát, když nepomůže ani křesťanům?


Nepřihlášený uživatel

#31 Jsem proti

2015-12-10 09:10

 Nic ve zlém, ale jsem zásadně proti podepisování této petice, když vidím co uprchlíci páchají po světě a kolik se toho sem hrne, tak s tím nesouhlasím. A navíc připraví naše děti o práci. Nvm co vede člověka k zavádění těhle akcí, ale já chci aby v naší zemi byl klid. Všichni se tady ohánějte bohem, ale až nám tady budou vraždit a znásilňovat, tak už bude pozdě. Tohle je můj názor, i když mi ho admin asi smaže.


Nepřihlášený uživatel

#32

2015-12-10 10:31

Pomoc křesťanům čelícím atakům ISIL považuji za samozřejmost. Pokud nejsou naši politici ready, je potřeba je poněkud postrčit.
Jan Kubalcik

#33 Dopis

2015-12-10 12:14

Dovoluji si nabidnou pozornosti laskavych petentu tento dopis... Jan Kubalcik


Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Jsem proti

2015-12-10 14:38

#31: - Jsem proti 

 Já bych odsud také vypakoval všechny muslimy, protože situace v západní Evropě ukázala, že nejsou schopni plné integrace a respektu vůči hostitelské kultuře, ale zde jde o naše křesťanské bratry. Síla je v jednotě. Pokud nedokážeme pomoci vlastním spojencům v boji proti islamistům, ani nás nečeká dobrá budoucnost.

Jsem Pro

#35 Re: Jsem proti

2015-12-10 19:13

#31: - Jsem proti 

 Jde o to, že ti muslimové, které naši spoluobčané vítají a pořádají na ně sbírky jsou zde ILEGÁLNĚ. Ale těchto 153, jsou opravdové oběti a byli by zde LEGÁLNĚ. Tito neuznávají právo šaria a nemají zájem nás obracet na nějakou militantskou víru. Vyznávají hodnoty, které jsou i u nás platné.


Nepřihlášený uživatel

#36

2015-12-10 19:33

Lidskost je vlastnost, díky které se odlišuje člověk od ostatních tvorů, nastává čas ji projevit !! Buďme lidé !!

Nepřihlášený uživatel

#37

2015-12-10 20:25

Vzhledem k průtahům a slibům dobrovolného přijetí uprchlíků považuji petici za nutnou a oddalování přijetí uvedených křesťanů přinejmenším za nedbalost, ne-li nezájem či dokonce úmysl.

D. Stehlík

Nepřihlášený uživatel

#38

2015-12-10 23:15

Je hrozné dát někomu naději a následně ji zklamat! Integrace křesťanů z jiné části světa bude jistě jednodušší než začlenění např. muslimů. Toto by byla jen taková malá zkouška, vlastně bez rizika - přívalu uprchlíků nejen před válkou, ale i před suchem či před stoupajícími oceány v důsledku oteplení se stejně nevyhneme, pak si asi nebudeme moci vybírat, kdo k nám může přijít a kdo ne! A budeme si s lítostí připomínat, jaké jsme dělali problémy s přijetím hrstky křesťanů!
Milada Vorlová

Nepřihlášený uživatel

#39

2015-12-11 02:43

Podepisuji s výhradou -

Nepřihlášený uživatel

#40

2015-12-11 02:47

Podepisuji bod 1 a 2 a 3 a 6  - s výhradou vůči ostatním - Vinklárek


Nepřihlášený uživatel

#41 Těmhl třeba pomoci

2015-12-11 08:57

Tohle jsou skuteční lidé v nouzi, typ uprchlíků, kterým je třeba bezpodmínečně pomoci, ne ti rozmazlení musulmani, co zahazují jídlo do kolejiště, zanechávají za sebou neskuteřčný bordel, žádné pomoci si neváží, před kamerou dělají opičky a naznačují jak nám podřežou krky a pak za nečinnosti němcké srandapolicie terorizují křesťanské uprchlíky ve společných azyláčích a ješt hulákají, že se chou řídit šariou!


Nepřihlášený uživatel

#42

2015-12-11 09:25

Potvrzuji svůj podpis, Jan Zeno Dus.
Petr

#43 Na Slovensku už křesťany ze Sýrie přijali

2015-12-11 09:41

slovenská vláda na rozdíl od té naší koná :-(

Rodiny asyrských křesťanů jsou už na Slovensku


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Na Slovensku už křesťany ze Sýrie přijali

2015-12-11 10:27

#43: Petr - Na Slovensku už křesťany ze Sýrie přijali 

 Ano. Skupina 149 asyrských křesťanů z Iráku přiletěla ve čtvrtek pozdě večer na košické letiště a následně byla přemístěna do azylového tábora v Humenném. Všech 149 uprchlíků už předem prošlo slovenskými bezpečnostními prověrkami. Je vidět, že Slováci mají srdce na správnémmístě a nejsou takoví bezpáteřní přisluhovači Bruselu jako my.


Nepřihlášený uživatel

#45

2015-12-11 10:50

Kéž by to pomohlo!
Za práva křesťanů

#46

2015-12-11 13:50

Liknavé západní země by se měly konečně rázně postavit proti pronásledování našich křesťanských bratrů v islámských zemích a dodržování jejich základních liských práv! Nebo snad následování Ježíšova učení znamená nečinně přihlížet vraždění, prodávání křesťanských žen do otroctví a nucení křesťanů (mužů, žen a dětí) pod pohrůžkou násilí konvertovat k islámu?

Velikou lítost a bolest v srdci vyvolávají zprávy o nových vlnách pronásledování křesťanů ve světě. Počet postižených obětí roste v Egyptě, Libyi, Sýrii, Libanonu a hlavně v Iráku. Ale i na dalších místech se množí brutální útoky vůči nevinným lidem jenom proto, že jsou křesťané. Nejhorší je situace na severu Iráku. Hoří kostely, devastují se svatyně a hrobky proroků, domovy a obydlí. Lidé jsou nuceni prchat, pokud nechtějí zemřít. Křesťané jsou bez milosti okrádáni a nuceni vzdát se všeho. Je jim vnucována násilná konverze k islámu. Ženy jsou znásilňovány a s dětmi prodávány do otroctví. Muži jsou biti a popravováni. Křesťanská víra je otevřeně vysmívána. Stovky křesťanů již za svou víru zaplatily svým životem, včetně žen a dětí.

Narůstající násilí se obrací také proti různým menšinám (jezídům, mandejcům, Kurdům a dalším).

Odsuzuji toto barbarské chování, které nehlásá žádné světové náboženství a odporuje i prosté lidskosti. Militantní, fundamentalistické a násilné projevy ve věcech víry jsou proti Bohu, Stvořiteli veškerenstva a proti jeho zákonu svobody svědomí, který vepsal do lidských duší. Násilí odůvodňované náboženstvím v jakékoli formě a z jakéhokoli důvodu je neospravedlnitelné.

Proto žádám světové i české politiky, aby více dbali na dodržování lidských práv ve světě a na diplomatické úrovni apelovali na kompetentní orgány.

Žádám světové i české politiky, aby chránili křesťanskou duchovní kulturu a využili všechny prostředky na zastavení eskalace utrpení nevinných obětí a aby bylo dodržování lidských práv stavěno i nad jakékoli ekonomické zájmy.

Libuše
Nepřihlášený uživatel

#47

2015-12-11 15:59


Slováci své syrské křesťany ( 25 rodin - 153 křesťanů ze Sýrie ) už na svém území dnes uvítali a poskytli jim azyl. Proč to u Slováků jde a proč v Česku ne? Kdo dělá tady cílené obstrukce? Premiér Sobotka by neměl vystupovat jako chameleon - ale zachovat se jak úcty a respektu hodný, rovný a čestný muž. Takhle dělá jenom veřejně ostudu českému obyvatelstvu a křesťanům v ČR.


Nepřihlášený uživatel

#48

2015-12-11 17:08

Do Slovenska dneska přiletěla skupina 25 rodin, aby prožila Vánoce v křesťanské zemi. Jsem proti prodlužování termínu vlivem papalášských úředníků v ČESKÉ REPUBLICE.

Nepřihlášený uživatel

#49 Re:

2015-12-11 20:08

#47: Libuše -  

 Jelikož Bohouš Sralbotka je typický bezpáteřní vlezdobruselník a bruselští islámofilové zakázali jednostrannou pomoc křesťanům, místo toho nám sem chtějí kvótami přidělit muslimy a ministr spravedlnosti Pelikán či jaký pták pozavírá všechny, kterým se to nebude líbit, tak se toho zřejmě jen tak nedočkáme :-(

Ccecil

#50 Re: Jsem proti

2015-12-11 20:21

#31: - Jsem proti 

 Zjevně jste vůbec nepochopil, , k čemu petice je. Tohle není sluneční magořina, tohle je opravdová pomoc lidem, co jí potřebují, lidem které muslimové vyvražďují ve velkém. Naši pomatení vítači vítají muslimské invazní armády. Necítíte ten "drobný" rozdíl???