Otevřený dopis kardinálu Dukovi OP

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Otevřený dopis kardinálu Dukovi OP


Anonymous

#126 Re: Pravdoláslaři???

2015-11-24 11:07

#119: Jirka Kon. - Pravdoláslaři??? 

 To Vám opravdu tak vadí, že někdo hlásá pravdu a lásku???

 

Pane, říká vám něco slovo ironie?


Anonymous

#127 Re: Re: Re: Re: Východ či Západ

2015-11-24 11:11

#124: - Re: Re: Re: Východ či Západ 

 utečence na nás v pravý čas, vypustili z uprchlických ráborů Turci, ti samí turci, kteří začali bombardovat kurdy, když se kurdům začalo dařit proti islámskému státu - prezident Zeman moc dobře ví, jaké nebezpečí migranti představují, to není xenofóbie, to je prostě vědomí faktu, že mezi nimi jsou zamíchání islamisté připravení útočit v evropě (což bude pak záminkou, pro vojenské nasazení USA, které mají největší strach z toho, že Evropa bude v přátelském vztahu s Ruskem a proto dělájí vše proto, aby EU a Rusko oslabili.


Anonymous

#128

2015-11-24 12:08

Turci oslavují pařížské útoky

 

https://youtu.be/AX3-0vAhzbk


Anonymous

#129

2015-11-24 12:29

hnus s kým se USA paktují: sputnik

 

Jsem rád, že náš prezident se snaží hájit naše zájmy, i když to má s opěrou v bakalově vládě Sobotky těžké..


Nepřihlášený uživatel

#130 Hele milí islámofilní sluníčkáři

2015-11-24 14:03

Pokud je mi známo, tak cca nějakých 80 % Čechů se dle průzkumů staví k uprchlické otázce odmítavě, tedy respektujte vůli většiny lidu, jsme v demokracii. Pakliže vás islám tak očaroval, nic vám nebrání sbalit vše potřebné a jít provádět dobročinou pomoc přímo do Sýrie. Možná dopadnete jako Hanka s Tončou, možná už o vás nikdo nikdy neuslyší. Většina národa pro vás plakat nebude.

Realista

#131 Re: Re: Římský katolík s Otevřeným dopisem Dukovi OP nesouhlasí

2015-11-24 14:16

#51: Jirka - Re: Římský katolík s Otevřeným dopisem Dukovi OP nesouhlasí 

 A máme snad směřovat raději tímto směrem?

 

Tohle má neomarxistická HateFree iniciativa Proti projevům nenávisti na facebooku https://www.facebook.com/protinenavisti/ už od 5. listopadu. David Hála samozřejmě odkazuje na prezidenta České republiky v souvislosti s oznámením, že prezident přednese projev k občanům u příležitosti 17.11. Zajímavé, že o podobných případech se v tomhle edávném článku na novinkách nezmínili: "Pravdoláskařská plesnivá špindíro - nenávistné komentáře necílí jen na menšiny Snaží se nám namluvit, že tahle nenávist je pouze jednostranná, leč není tomu tak. Takže zase sluníčková propaganda. Stačí, aby pár sluníčkářských provokatérů (naoko) poslalo pár vyblitků několika dalším sluníčkářům a je tu vyšitá propaganda antixenofobní, antiislamofobní a antiextrémistická. Chytnou se toho média (možná je to vůbec celé objednané médií) a múže začít ve jménu ochrany svobod, demokracie a boje s xenofóbií, rasismem a fašismem TEROR A PRONÁSLEDOVÁNÍ! Ano pánové a dámy, takhle u nás funguje ta demokracie.

Realista

#132 Re:

2015-11-24 14:28

#112: Václav -  

 Souhlas. Korán není co se netolerance a xenofobie o nic lepší než Mein kampf, islám si v ničem nezadá s neonacismem. Popírání holokaustu je muslimům také vlastní, proto je tohle téma v řadě západoevropských škol s početnými muslimskými menšinami tabu. Teď si židovská obec v Německu stěžuje, že představuje takové množství imigrantů pro jejich komunitu přílišné riziko. Vyslechne je zaslepená multikulti svazačka Merkel? Ani omylem, stejně jako ji vůbec netankuje šikana křesťanských běženců v uprchlických táborech na německé půdě. Proč taky. Sluníčkáři jsou zaslepení a zahledění do islámu a na co muslimové ukáží prstem, to je automaticky špatné.


Nepřihlášený uživatel

#133 Re: Re: Re: Římský katolík s Otevřeným dopisem Dukovi OP nesouhlasí

2015-11-24 15:07


Nepřihlášený uživatel

#134

2015-11-24 15:09

a řečí pana Halíka vám nevadí ??? protože ač si o Zemanovi myslim víceméně to nejhorší, národ zničující Halík mě osobně vadí milionkrát více


Nepřihlášený uživatel

#135

2015-11-24 15:19

Tato petice toliko dobrá pro hovada jest.


Anonymous

#136 Re: Re: Re: Římský katolík s Otevřeným dopisem Dukovi OP nesouhlasí

2015-11-24 15:39

Jirka Kon.

#137 Re: Re: Pravdoláslaři???

2015-11-24 15:46

#126: - Re: Pravdoláslaři??? 

 Říká, stejně jako třeba zášť a nenávist.

Olin

#138

2015-11-24 20:48

Jsem bezvěrec, místo zpovědnice mám své svědomí. Nehlásá náhodou církev "miluj bližního svého jako sebe samého" a také, že všichni jsme dítky boží?! Kardinál Duka se mi zdá jako slušný člověk,který dělá to co uzná za vhodné, který, po majetkovém handrkování svého předchůdce Vlka, spolu s prezidentem uklidnil alespoň trochu restituční vášně. A pan prezident je velmi statečný, když snáší ty trapné útoky hlupáků. Už proto si tu mši zaslouží.


Nepřihlášený uživatel

#139 Re:

2015-11-24 21:46

#138: Olin -  

 Satan nikdy nespí a stále se snaží vloudit do myslí těch, kteří nyní plivou na pana prezidenta Zemana pod tíhou mediálních manipulací.


Nepřihlášený uživatel

#140 Re: Možná byste si měl zjistit, kdo na tom pódiu byl, a nedržet se tak historických dat.

2015-11-25 12:55


Nepřihlášený uživatel

#141 Re: Duka byl od nástupu na straně těch, kteří zneužívají moc, proti těm, kteří tím byli postiženi.

2015-11-25 13:01


Nepřihlášený uživatel

#142 Re: Sečtělý nepřihlášený. Hmmm.

2015-11-25 13:02


Nepřihlášený uživatel

#143 Re: Re: Divná představa, že se někdo naopak zmanipulovat nedá, že? Nechte si o tom zdát.

2015-11-25 13:03

nounejm

#144 Hele milí islámofilní sluníčkáři

2015-11-25 13:12

#130: - Hele milí islámofilní sluníčkáři 

1) Milý vyznavači Zemana, pokud je mi známo, tak to všelidové hlasování, o které se pan president rád vyjadřuje, představuje 24,23 % volební základny, tedy nic moc ;-)

Výsledky v 1. kole prezidentské volby 2013:

1. Miloš Zeman 24,23% (1 245 848 hlasů)

 

2) neřekl pan president na Albertově (účastníkům zájezdu z Mynářova pardon z Osvětiman), že nemá být umlčován, dehonestován jiný názor, tak odtud prosím nikoho nevyhánějte, jaksi vám to tu nepatří, naučte se spíše žít s pocitem, že jsou i lidé s jiným názorem, bude vám lépe a pravděpodobně vás neskolí infarkt, ani při shlédnutí reportétů ;-)

přeji vše dobré

 


Nepřihlášený uživatel

#145 Re: Hele milí islámofilní sluníčkáři

2015-11-25 17:38

#144: nounejm - Hele milí islámofilní sluníčkáři 

 A co jako? Znám voliče jiných kandidátů v prvním kolem, kterým ani Zeman nevadí. A? Měl snad někdo víc než Zeman? Nebo jak si představuješ demokracii?

Schwarzenberg 23 %, Dienstbierek těžce zoufalých 16% :-)))))

Lenka Dohnalová

#146 Re: Názor

2015-11-25 18:11

#49: Názor - Názor 

Jsem  křesťanka a tuto petici podporuji... lidé se nedělí dle víry, kterou si mohou vykládat k obrazu svému. Lidé se dělí dle toho, zda voli dobro či zlo... mně toto učí Bible jako univerzální princip... Jak říká Solženicyn - hranice mezi dobrem a zlem prochází srdcem každého člověka... Já věřim v lásku, kterou pro mě symbolizuje Ježíš....


Nepřihlášený uživatel

#147

2015-11-25 19:37

Panu Zemanovi se opět podařilo vnést rozkol do další skupiny lidí. Je to smutné , ale nesmíme se dát rozdělit , v jednotě je síla. Pojďme zkusit milovat, použijme tu nemocnější zbraň.

Nepřihlášený uživatel

#148

2015-11-25 21:47

Ježíš jasně říká "mé království není z tohoto světa..." v tomto duchu je celé evangelium ..... "neshromažďujte si poklady na zemi, kde je mol a rez kazí..."
Spojení církve a světské moci odporuje Kristovu učení.
Díky za dopis a petici.
vf

#149 Re: Re: Dotaz pro podepisijící pod petici ???

2015-11-25 23:06

#116: - Re: Dotaz pro podepisijící pod petici ??? 

 nechápete...soudíte... uvažujete jako politik a ne jako křesťan. Za vše může vnitřní nenávist k určité politické osobě. Je dobré si to přiznat pak budete vnitřně svobodnější. Hovořím z vlastní zkušenosti. Pak vám přijdou takovéto petice jako zcela mimo mísu. 

vf

#150 Re: Re: Názor

2015-11-25 23:14

#146: Lenka Dohnalová - Re: Názor 

 Pozor na to. Mnoho lidí si myslí že koná dobro a přitom koná zlo.Je třeba být obezřetní jak hadi a mírní jak holubice. Zvláště mladí lidé se dají dobře manipulovat až zfanatizovat pro dobro, které je ve skutečnosti zlem. Historie i nedávná vypráví...