Imigranti ? Podpisem za Pravdu, která právě vítězí ...


Nepřihlášený uživatel

#1 řikej mě prorok varoval sem kněze nedbal na varování varoval sem veřejně nedbal lid na to durazne

2015-10-04 17:03

(MATOUŠ-24 KAPITOLA ISIS)

Počátky porodních bolestí

1Tehdy Ježíš odešel z chrámu. Cestou k němu přistoupili jeho učedníci, aby mu ukázali chrámové stavby. 2On jim ale řekl: „Vidíte to všechno? Amen, říkám vám, že tu nezůstane kámen na kameni. Všechno bude zbořeno.“
3Když se pak posadil na Olivetské hoře, přistoupili k němu učedníci o samotě. „Řekni nám, kdy to bude?“ ptali se. „Jaké bude znamení tvého příchodu a konce světa?“
4Ježíš jim odpověděl: „Dávejte pozor, aby vás někdo nesvedl. 5Mnozí přijdou pod mým jménem se slovy: ‚Já jsem Mesiáš‘ a svedou mnohé. 6Až uslyšíte válečný hluk a zprávy o válkách, hleďte, abyste se nestrachovali. Musí to přijít, ale to ještě nebude konec. 7Národ povstane proti národu a království proti království a na různých místech vypuknou hladomory a zemětřesení. 8To všechno jsou jen počátky porodních bolestí.
9Tehdy vás budou trápit a zabíjet a kvůli mému jménu vás budou nenávidět všechny národy. 10Tehdy mnozí odpadnou a budou se vzájemně zrazovat a nenávidět 11a povstane mnoho falešných proroků a svedou mnohé. 12A protože se rozšíří špatnost, láska mnohých vychladne. 13Kdo však vytrvá až do konce, bude zachráněn. 14Toto evangelium o Království bude kázáno po celém světě na svědectví všem národům. A potom přijde konec.“

Otřesná ohavnost

15„Až uvidíte na svatém místě stát ‚otřesnou ohavnost‘, o níž mluvil prorok Daniel (kdo čte, rozuměj), 16tehdy ať ti, kdo jsou v Judsku, utečou do hor. 17Kdo bude na střeše, ať nesestupuje, aby si z domu něco vzal, 18a kdo na poli, ať se nevrací zpátky ani pro plášť. 19Běda bude v těch dnech těhotným a kojícím. 20Modlete se, abyste nemuseli utíkat v zimě nebo v sobotní den.21Tehdy totiž nastane velké soužení, jaké do té doby nebylo od počátku světa a jaké už nikdy nebude. 22Kdyby ty dny nebyly zkráceny, nezachránil by se vůbec nikdo. Kvůli vyvoleným však ty dny budou zkráceny.
23Kdyby vám tehdy někdo řekl: ‚Hle, Mesiáš je tu!‘ anebo: ‚Tady je!‘ nevěřte. 24Povstanou totiž falešní mesiášové a falešní proroci a budou dělat veliké divy a zázraky, takže by svedli (kdyby to bylo možné) i vyvolené. 25Hle, řekl jsem vám to předem.
26Řeknou-li vám: ‚Pohleďte, je na poušti!‘ nevycházejte; anebo: ‚Hle, je na tajném místě,‘ nevěřte. 27Příchod Syna člověka nastane jako blesk – rozzáří oblohu od východu až na západ. 28‚Kde je mrtvola, tam se slétnou supi.‘“

JOEL-3 KAPITOLA

((Déšť Ducha IZRAEL))

1Na všechny lidi pak vyliji svého Ducha
a vaši synové i dcery budou prorokovat;
vaši starci budou mívat sny
a vaši mladíci vídat vidění.
2Ano, i na otroky a otrokyně
vyliji svého Ducha v oněch dnech.
3Ukážu zázraky na nebi i na zemi,
krev, oheň a stoupající dým.
4Slunce zakryje tma a měsíc krev,
než přijde veliký a hrozný Hospodinův den.
5Každý, kdo vzývá Hospodinovo jméno,
však bude zachráněn.
Na hoře Sion, v Jeruzalémě
vyvázne, jak Hospodin slíbil,
hrstka přeživších,
které povolal Hospodin.

ZJEVENI-6 KAPITOLA

Prvních šest pečetí ((UKRAJINA,IRAK,IRAN,SYRIE,LYBIE,ATD))

1Dále jsem viděl, jak Beránek otevřel první ze sedmi pečetí, a slyšel jsem jednu z těch čtyř bytostí, jak řekla hromovým hlasem: „Pojď!“ 2A hle, spatřil jsem bílého koně a ten, který na něm seděl, měl luk. Byla mu dána koruna a on vyjel ve vítězství, a aby zvítězil.
3Když otevřel druhou pečeť, slyšel jsem druhou bytost říci: „Pojď!“ 4A vyšel jiný kůň, ohnivě rudý. Tomu, kdo na něm seděl, bylo dáno odejmout mír ze země, aby se navzájem vraždili; a byl mu dán veliký meč.
5Když otevřel třetí pečeť, slyšel jsem třetí bytost říci: „Pojď!“ A hle, spatřil jsem černého koně a ten, který na něm seděl, měl v ruce váhy. 6Zprostřed těch čtyř bytostí jsem uslyšel hlas, jak říká: „Za denní mzdu jen mírka pšenice, jen tři mírky ječmene za denní mzdu; olej a víno však nech!“
7Když otevřel čtvrtou pečeť, slyšel jsem hlas čtvrté bytosti: „Pojď!“ 8A hle, spatřil jsem koně mrtvolně bledého a jméno toho, který na něm seděl, bylo Smrt a za ním šlo Záhrobí. Byla jim dána moc nad čtvrtinou země, aby zabíjeli mečem, hladem, morem a divokými šelmami.
9Když otevřel pátou pečeť, viděl jsem pod oltářem duše zavražděných pro Boží slovo a pro svědectví, jehož se drželi.10Hlasitě volali: „Jak dlouho ještě, Pane, ty svatý a pravý, nebudeš soudit a trestat obyvatele země za naši krev?“11Tu bylo každému z nich dáno bílé roucho a bylo jim řečeno, ať odpočívají ještě krátký čas, dokud se nenaplní také počet jejich spoluslužebníků, jejich bratrů, kteří mají být zabiti tak jako oni.
12Když otevřel šestou pečeť, spatřil jsem, jak nastalo veliké zemětřesení. Slunce zčernalo jako žíněný pytel, měsíc byl celý jako krev 13a nebeské hvězdy padaly na zem, jako když fíkovník zmítaný velkým větrem shazuje své pozdní fíky. 14Nebe zmizelo, jako když se zavírá kniha, a všechny hory i ostrovy se pohnuly ze svého místa.15Králové země a velmoži, boháči, vojevůdci i mocní, každý otrok i každý svobodný se ukryli do jeskyní a do horských skal. 16Tehdy říkali horám a skalám: „Padněte na nás a skryjte nás před Tím, jenž sedí na trůnu, a před hněvem Beránka! 17Přišel ten veliký den jeho hněvu, a kdo obstojí?“

 

Joel 2,10 – Před nimi země třese se i samo nebe se musí chvět; slunce a měsíc zatmí se a zmizí záře hvězd.VYBUCHY SOPEK,ZEMETRESENI NA RUZNICH MISTECH ZEME,BRZY PRIJDE HNEV BOŽI!!!

Zjevení 13,11 - Potom jsem spatřil jinou šelmu, jak vystupuje ze země: měla dva rohy jako Beránek, ale mluvila jako drak.,,Daniel 7,25 - Povede řeči proti Nejvyššímu, jeho svatým bude činit příkoří a pokusí se změnit i časy a předpisy. (ČEP - Bude mluvit proti Nejvyššímu a bude hubit svaté Nejvyššího. Bude se snažit změnit doby a zákon.)OBAMA JE ŠELMA A  Papež František je poslední v hystori TAKY ŠELMA ON JE TA ŠELMA CO SE ROUHA,A MENI ZAKONY,A NOSI PRSTEN CO MU NENALEŽI,A TROJITOU KORUNU,A BERE SE ZA OTCE BOZIHO

JEDINY BUH JE KTERY MA PRAVO SI RIKAT OTEC NIKDO NEMA PRAVO SE NAD BOHA POVIŠOVAT!!!

BLÍŽÍCÍ SE NEDĚLNÍ ZÁKON BUDE ZNAMENÍM ŠELMY A ZNAMENÍM K ÚTĚKU

Exodus 31,13,17 - „Promluv k synům Izraele: Zachovávejte mé soboty, neboť to je znamení mezi mnou a vámi po všechna vaše pokolení, abyste věděli, že já jsem Hospodin, váš Posvětitel. Je to věčné znamení mezi mnou a syny Izraele. V šesti dnech totiž Hospodin učinil nebe i zemi, ale sedmého dne odpočinul. (Vírou v Ježíše Krista jsme i my syny duchovního Izraele, neboť na věřící v Krista přešlo zaslíbení dané Abrahamovi),Ezechiel 20,12,20 - Dal jsem jim také své soboty, aby byly znamením mezi mnou a jimi, aby věděli, že já jsem Hospodin, jejich Posvětitel. Svěťte mé soboty, ať jsou znamením mezi mnou a vámi, abyste věděli, že já jsem Hospodin, váš Bůh.

Zjevení 13,17 - takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. ŘEČ TU JE O RFID ČIPU A ZNAKU NA ČELE 666,Exodus 13,9 - A budeš to mít jako znamení na své ruce a jako připomínku mezi svýma očima, aby Hospodinův zákon zůstával ve tvých ústech, neboť Hospodin tě vyvedl z Egypta mocnou rukou.

Matouš 7,7

- Proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno.

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#2 Re: řikej mě prorok varoval sem kněze nedbal na varování varoval sem veřejně nedbal lid na to durazn

2015-10-05 06:56

#1: - řikej mě prorok varoval sem kněze nedbal na varování varoval sem veřejně nedbal lid na to durazne 

 15„Až uvidíte na svatém místě stát ‚otřesnou ohavnost‘, o níž mluvil prorok Daniel (kdo čte, rozuměj),16tehdy ať ti, kdo jsou v Judsku, utečou do hor.

Význam: Otřesná ohavnost se objevila hned vlastně dvakrát: 13.3.2013 byl zvolen tento papež Ber-Gog-Lio a 20.3.2013 Obama znesvětil chrámovou pevnost. Daniel 12: 13.3.2013+1290=23.9.2016 a + 1335=7.11.2016 ??? Pak tedy bude už dobře, těm, kteří přežijí ....

Utéct do hor znamená vrátit se k čistému učení a nejvyšším pravdám Ježíše Krista. A dělat dobro v Jeho Jménu, uznat, že člověk je jenom tráva, a život a všechno dobro a pravda je Pán, Sám život o Sobě. Jinak je celá příroda o sobě mrtvá, život je On. Všechno a ve všem. To je vysvětlení k Pokoře. Pán je taky Pokora, proto Ho nepřijali. 

Nejdůleřitější dobro je "půjčovat" lidem tyto informace o pravdě. Je to důležité aby se lidi začali chovat jinak, pokud si někdo ponechá tyto informace o dobru a pravdě jako zlatu a stříbru pro poslední čas, a nikomu to neřekne, jakoby propásl tu možnost použít "hřivnu", kterou dostal, ale nic s ní neudělal. Naše povinnost je mluvit. Pravdivě mluvit...

Protože jestli člověče nějakou pravdu znáš a nepodělíš se s ní, a nezačneš podle ní jednat, pak to nemáš v krvi, nejsi to ty, bude ti vzata. To je význam těch hřiven. Nauka o sobě nikoho nezachrání. Až podle ní začneš jednat, poznáš, jestli slova v Bibli jsou od Boha nebo od člověka.

O roční době působení "Kedarských lučištníků" si přečtete v Izaiáši 21 ...

Musíme mluvit...

Amen   


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-10-05 16:32

tl;dr: nějaký nábožný shit nebo to mám číst?

Petr

#4 Re:

2015-10-06 08:10

#3: -  

 To se právě děje, nic víc, nic míň, názor je na vás...  Pokud to máte vidět, vidíte to ...


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-10-08 09:07

Modleme se!

Dracul

#6 Re:

2015-10-08 13:17

#3: -  

 Ne, jen jehovistické satanistické židozednářské bludy...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-10-08 18:22



Nepřihlášený uživatel

#8 Petr

2015-10-09 04:49

#6: Dracul - Re:  

 No, čtěte a pak mluvte.

Židozednáři sedí ve Fedu ECB a ČNB a asi všude, kde mají možnost škodit a nedělat nic...

No a Ježíš Kristus je Slovo, Slovo Starého i Nového zákona, kdo nevěří jenom v Jeho Jméno,

věří v nějakou doktrímu lidí, nějaký nesmysl, o tom asi mluvíte.

Tím, co vám všem dojde, až budete o věci přemýšlet, je, že

padají všechna dogmata "církevních firem". I té největší.  

Bůh je jeden, nejsou tři Osoby. Ale Jedna. Jmenuje se Ježíš Kristus. Všechno ve všem a ve všech.

Amen


Nepřihlášený uživatel

#9 řikej mě prorok varoval sem kněze nedbal na varování varoval sem veřejně nedbal lid na to durazne

2015-10-09 18:08

2. Timoteus 3,1-5 - Buď si jist, že v posledních dnech nastanou těžké časy. Lidé budou milovat jen sami sebe a své peníze; budou vychloubační, arogantní, urážliví, vzpurní k rodičům, nevděční, bezbožní, bezcitní, nesmiřitelní, pomlouvační, nevázaní, bezuzdní, nepřátelé dobra, zrádci, lehkomyslní, domýšliví, milovníci rozkoše spíše než milovníci Boha. Navenek sice budou ztělesněná zbožnost, ale její moc budou popírat. Od takových se odvracej.

2. Tesalonickým 2,3-12 - Nenechte se od nikoho žádným způsobem oklamat. Než ten den přijde, musí nastat odvrácení od Boha. Musí se objevit ten bezbožník a zatracenec, který se postaví na odpor a povýší se nade všechno, čemu se říká Bůh a co se uctívá. Usadí se dokonce v Božím chrámu a bude se vydávat za Boha! Nevzpomínáte si, jak jsem vám to říkal, když jsem byl ještě u vás? Víte, co mu dosud brání – smí se totiž objevit až v daný čas. Tajemství této bezbožnosti už ale působí; čeká jen na to, až zmizí ta překážka. Až se pak objeví ten bezbožník, Pán Ježíš ho zahubí dechem svých úst, zničí ho jasem svého příchodu. Za příchodem toho bezbožníka bude stát satanovo působení, všechna jeho lživá moc, divy a zázraky. Všemi těmi hanebnostmi bude klamat ty, kdo míří do záhuby, protože nechtěli milovat pravdu, která je mohla zachránit. Proto je Bůh vydá napospas bludu, aby uvěřili lži. Tak budou odsouzeni všichni, kdo neuvěřili pravdě, ale našli zálibu v hanebnosti.

Ozeáš 14,2-3 - Vrať se, Izraeli, k Hospodinu, svému Bohu, neboť jsi padl pro svůj hřích. Vraťte se k Hospodinu a vezměte s sebou slova modlitby: „Odpusť nám všechnu naši vinu a laskavě nás přijmi, ať ti přineseme jako býčky ovoce svých rtů.

zjevení 12,12  Běda těm, kteří přebývají na zemi a na moři, neboť ďábel sestoupil k vám, maje hněv veliký, neboť ví, že má již málo času.  Petrova 5,8 Střízliví buďte, bděte, neboť protivník váš ďábel jako lev řvoucí obchází, hledaje, koho by sežral.

NEJDRIV BUDE NWO A MIGRACE NARODY STRACHEM PREJDOU K JINE VIŘE TY CO UTECOU BUDOU ZACHRANENI NEKTERI PADNOU MEČEM LIDI STALE NECHAPOU ŽE VSE SE DEJE TAK JAK JE PSANO V BIBLI!!!!


Nepřihlášený uživatel

#10 PROČ UCTÍVAT SOBOTNÍ DEN

2015-10-11 13:43

DULEŽITÉ

Exodus 20:8 Pomni na den sobotní, abys jej světil.9. Šest dní pracovati budeš, a dělati všeliké dílo své;10. Ale dne sedmého odpočinutí jest Hospodina Boha tvého. Nebudeš dělati žádného díla, ty i syn tvůj i dcera tvá, služebník tvůj i děvka tvá, hovado tvé i příchozí, kterýž jest v branách tvých.11. Nebo v šesti dnech učinil Hospodin nebe a zemi, moře a všecko, což v nich jest, a odpočinul dne sedmého; protož požehnal Hospodin dne sobotního, a posvětil ho.

VICE-ŠABAT-SOBOTA-DESATERU PSANA

 

Julca

#11

2015-10-12 07:52

Vy jste vsichni debilove!!!

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#12 Re: PROČ UCTÍVAT SOBOTNÍ DEN

2015-10-12 08:42

#10: - PROČ UCTÍVAT SOBOTNÍ DEN  

 Víte, uctívat sobotní den, pokud je pro vás každý den sobota a mluvíte pravdu a děláte dobré věci ve Jménu Ježíše Krista, na tom není nic špatného. Pokud máte na mysli uctívání konkrétního kalendářního dne, a jinak vás osud bližních nikterak nezajímá, tak se jedná o bláznovství. Zaslíbení bylo totiž dáno skrze Abrahama jeho Semeni, Ježíši Kristu, a Zákon skrze Mojžíše pro tvrdost srdcí tehdejšího lidu a Zákon nikdy nikoho nezachránil. Pokud je ve vás Ježíš Kristus, Pravda a konaní dobra, a to je konečným účelem pouti člověka světem v těle, On vám Sám vám pak řekne, co je správné a co není. Způsobů je několik: nezaměnitelné sny, vidění, Bible, ale i svědomí. Mnozí lidé jsou vlasně věřící a ani o tom nemusí vědět. Poznáte je, vždycky vám pomůžou, když potřebujete. Sám Ježíš o tom učí, když vítá překvapené "ateisty" v Království Božím. Měli správné chování v krvi, jenom o tom nevěděli :-). Slovy Pavla lze dodat: Blázniví Galaktští ... Ale Sobota Sobot je důležitá, u Boha je jeden den jako tisíc let jak víme, a tato Sobota Sobot právě přichází, kdy Bůh bude odpočívat po šesti tisících letech tvoření znovuzrozeného člověka k obrazu Svému. Dokud člověk nezačne dělat, to, co se naučil, nejedná se o víru, ale o zdání, informace o tom co je dobré a co špatné má, ale neuvedl je do života, má je jenom půjčené, budou mu odebrány. Je to součást podvodu toho zlého, záměna formy za obsah. Obsah musí být: Dělej pro druhého, to, co chceš, aby on dělal pro tebe. To je jediné přikázání. Pak můžeš obdivovat třeba sobotu nebo kolíčky na prádlo. A vědět přitom, že Ježíš Kristus je všechno ve všem a ve všech.  Amen

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#13 Re:

2015-10-12 09:10

#11: Julca -  

 :-). Poznáte Pravdu a ta vás osvobodí, paní Julčo, přečtěte si ta třeba 2700 let stará proroctví pozorně, jestli jsme debilové, je to tak z hlediska světa je přesně tak, jak se to má a bude jevit až do konce špíny na zemi :-) Amen


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-10-13 16:45

DESATERO 7 DEN SE NECTI!!!!6 DEN ANO SOBOTA

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#15 Sobota byla učiněna pro člověka, a ne člověk pro sobotu

2015-10-13 19:26

Římanům13:8 Nikomu nebuďte nic dlužni, než abyste se navzájem milovali, neboť ten, kdo miluje druhého, naplnil Zákon. 9Vždyť přikázání ‚ nebudeš cizoložit, nebudeš vraždit, nebudeš krást, nebudeš žádat,‘ a je-li ještě nějaké jiné přikázání, jsou shrnuta v tomto slovu: ‚ Budeš milovat svého bližního jako sebe samého.‘ 10Láska bližnímu nepůsobí nic zlého. Naplněním Zákona je tedy láska. 11Víte také, jaký je čas, že už nastala hodina, abyste procitli ze spánku; vždyť nyní je naše záchrana blíže, než když jsme uvěřili. 12Noc pokročila, den se přiblížil. Odložme proto skutky tmy a oblečme zbroj světla. 13Žijme řádně jako ve dne: ne v hýření a opilství, ne v chlípnostech a bezuzdnostech, ne ve sváru a závisti. 14Nýbrž oblečte se v Pána Ježíše Krista a nepečujte o tělo, abyste vyhovovali jeho žádostem.

 

Marek 2.27: A řekl jim: „Sobota byla učiněna pro člověka, a ne člověk pro sobotu.28Takže Syn člověka je také pánem soboty.“

Matouš12.1: V ten čas šel Ježíš v sobotu obilím. Jeho učedníci dostali hlad a začali trhat klasy a jíst. 2 Když je uviděli farizeové, řekli mu: „Hle, tvoji učedníci dělají, co se v sobotu dělat nesmí.“ 3On jim však řekl: „Nečetli jste, co udělal David, když vyhladověl, on i ti, kdo byli s ním?4Jak vešel do Božího domu a jak snědli chleby předložení, které nesměl jíst ani on ani ti, kdo byli s ním, ale jen kněží? 5Anebo nečetli jste v Zákoně, že o sobotách kněží v chrámě porušují sobotu, a přece jsou bez viny? 6Pravím vám, že zde je někdo větší než chrám.7Kdybyste věděli, co znamená: ‚Milosrdenství chci, a ne oběť‘, neodsoudili byste nevinné. 8Vždyť Syn člověka je pánem soboty.“

Kolosským2.13: I vás, když jste byli mrtvi v proviněních a neobřízce svého těla, spolu s ním obživil, když nám všechna provinění odpustil 14a vymazal rukou psaný záznam, který svými ustanoveními svědčil proti nám a který nám byl nepřátelský; odstranil jej z našehostředu tím, že jej přibil na kříž. 15Tak odzbrojil vlády a autority a veřejně je vystavil na odiv, když je vedl triumfálním průvodem v něm. 16Ať vás tedy nikdo nesoudí pro pokrm a pro nápoj nebo kvůli svátku, novoluní nebo sobotám. 17To všechno je stín budoucích věcí, ale skutečnost je Kristus. 18 Ať vás nepřipraví o vítěznou cenu nikdo, kdo si libuje v poníženosti a uctívání andělů, kdo se nechá unášet tím, co viděl, bezdůvodně se nadýmá pod vlivem svého tělesného smýšlení 19a nedrží se hlavy, z níž celé tělo, podporováno a drženo pohromadě klouby a spoji, roste Božím růstem. 20Jestliže jste s Kristem zemřeli živlům světa, proč si dáváte předpisovat, jako byste žili ve světě:21toho se nedotýkej, to neochutnávej, na to ani nesáhni? 22To se týká vesměs věcí, které jsou spotřebováním určeny k zániku -- jsou to lidské příkazy a nauky. 23Ty sice působí zdáním moudrosti v ochotném uctívání, v pokoře a tvrdé kázni těla, ale nemají žádnou cenu, lečpro uspokojení těla.

Jan8.33: Odpověděli mu: „Jsme potomci Abrahamovi a nikdy jsme nebyli ničími otroky. Jak můžeš říkat, že se staneme svobodnými?“ 34Ježíš jim odpověděl: „Amen, amen, pravím vám, že každý, kdo činí hřích, je otrokem hříchu. 35A otrok nezůstává v domě navždy; navždy zůstává syn. 36Jestliže vás tedy Syn vysvobodí, budete vskutku svobodní.

 

Matouš22.36: „Učiteli, které přikázání je v Zákoně největší? “ 37On mu řekl: „‚ Miluj Pána, svého Boha, celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí.‘ 38To je největší a první přikázání. 39Druhé je mu podobné: ‚ Miluj svého bližního jako sebe samého.‘ 40Na těchto dvou přikázáních spočívá celý Zákon a Proroci.“

 

 

Lukáš6.27:„Ale vám, kteří slyšíte, pravím:Milujte své nepřátele. Dobře čiňte těm, kteří vás nenávidí. 28Žehnejte těm, kteří vás proklínají, modlete se za ty, kteří vám činí příkoří.29Tomu, kdo tě bije do tváře, nastav i druhou a tomu, kdo ti bere plášť, neodepři ani košili. 30Každému, kdo tě žádá, dávej, a od toho, kdoti bere, co je tvoje, nežádej nic nazpět. 31Jak chcete, aby lidé činili vám, i vy stejně čiňte jim. 32A jestliže milujete ty, kteří milují vás, jakou máte zásluhu? Vždyť i hříšníci milují ty, kdo je milují. 33A jestliže činíte dobře těm, kteří činí dobře vám, jakou máte zásluhu? I hříšníci dělají totéž. 34A půjčíte-li těm, od kterých máte naději dostat to zpět, jakou máte zásluhu? I hříšníci půjčují hříšníkům, aby to zase dostali nazpátek. 35Ale milujte své nepřátele a čiňte dobře, půjčujte a neočekávejte něco na oplátku. A vaše odměna bude hojná a budete syny Nejvyššího, protože on je dobrotivý k nevděčným i zlým. 36Buďte milosrdní, jako je milosrdný váš Otec.“ 37„Nesuďte, a zajisté nebudete souzeni. Neodsuzujte, a zajisté nebudete odsouzeni. Promíjejte, a bude vám prominuto. 38Dávejte, a bude vám dáno; dobrou míru, natlačenou, natřesenou, překypující vám dají do klína. Neboť jakou měrou měříte, takovou vám bude naměřeno.“

43„Přece není dobrý strom, který nese špatné ovoce, ani není špatný strom, který nese dobré ovoce. 44Každý strom se pozná po svém ovoci. Vždyť z trní nesbírají fíky ani z trnitého keře nesklízejí hrozny.45Dobrý člověk vynáší z dobrého pokladu svého srdce dobré a zlý člověk vynáší ze zlého pokladu svého srdce zlé; neboť jeho ústa mluví z přebytku srdce.“ 46„Proč mne oslovujete ‚Pane, Pane‘, a nečiníte, co říkám?

Jan14.15:„Jestliže mne milujete, zachovejte má přikázání. 16A já požádám Otce a on vám dá jiného Zastánce, aby byl s vámi na věčnost -- 17 Ducha pravdy, jejž svět nemůže přijmout, protože ho nevidí ani nezná. Vy jej znáte, neboť u vás zůstává a ve vás bude. 18Nezanechám vás jako sirotky, přijdu k vám. 19Ještě malou chvíli a svět mne již neuvidí, vy však mne uvidíte, protože já žiji ataké vy budete žít. 20V onen den poznáte, že já jsem ve svém Otci, vy ve mně a já ve vás. 21Kdo má moje přikázání a zachovává je, ten mě miluje. A kdo mě miluje, bude milován od mého Otce; i já ho budu milovat a zjevím mu sám sebe.“

 

Naplněním Zákona je tedy aktivní činná užitečná láska v Dobru a Pravdě, k Dobru a Pravdě, v Životě, v Ježíši Kristu a k Ježíši Kristu.  

POKUD MÁ VÍRA JENOM JAKOUKOLI FORMU BEZ TOHOTO OBSAHU, NENÍ TO VÍRA, ALE ZDÁNÍ VÍRY.

VĚDĚT A NEDĚLAT CO JE SPRÁVNÉ JE POTOM SMRTONOSNÁ KOMBINACE .

Kolik znáte lidí formálně "věřících" a víte o nich, že každému, každému, jsou, když to jde, ochotni pomoct ? ŽE PŘEMÝŠLÍTE ?

TOTO JE TO HLAVNÍ vedle Pokory, jsme jenom tráva.

 

 Amen

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#16 Boží bojovníci, čtěte ...

2015-10-19 21:28

Bible 21:

Genesis 32.25: Tehdy Jákob zůstal sám. Někdo s ním ale zápasil, až dokud nezačalo svítat.26Když viděl, že ho nepřemůže, udeřil ho do kyčelního kloubu, takže se Jákobovi při tom zápasu vymkl kyčel.27Tehdy řekl: "Pusť mě, začíná svítat!" "Nepustím tě, dokud mi nepožehnáš!" odpověděl Jákob.28"Jak se jmenuješ?" zeptal se ho. "Jákob," odpověděl.29Na to mu řekl: "Tvé jméno už nebude znít Jákob, ale Izrael, Boží bojovník, neboť jsi zápasil s Bohem i s lidmi a zvítězil jsi!"30Jákob ho žádal: "Pověz mi prosím své jméno." On však odpověděl: "Proč se mě ptáš na jméno?" A požehnal mu tam.31Jákob pak to místo nazval Penuel, Boží tvář, neboť řekl: "Viděl jsem Boha tváří v tvář a byl jsem zachráněn!"

(V Bibli Kralické je překlad jména neuveden... I dí: Nebude více nazýváno jméno tvé toliko Jákob, ale také Izrael; nebo jsi statečně zacházel s Bohem i lidmi, a přemohls )

Bible21:

Izaiáš41:

1Zmlkněte přede mnou, ostrovy! Ať národy zkusí nabrat sil! Jen ať se přiblíží a promluví - pojďme společně k soudu přistoupit.2Kdo na východě vzbudil vítěze a povolal ho ke službě? Kdo podmanil mu národy a dal mu vládnout nad králi? V prach je svým mečem obrací, svým lukem je jak stébla rozhání.3Žene je, sám ale kráčí v bezpečí stezkou, na kterou dříve nevkročil.4Kdo to způsobil a učinil? Kdo od počátku volá lidská pokolení? Já Hospodin, ten první, já budu tentýž i na konci!5Ostrovy to vidí a bojí se, končiny země třesou se. Shromáždili se společně,6podporují se navzájem, jeden druhému říká: "Seber se!"7Řemeslník zlatníkovi dodává odvahy, kovotepec říká kováři: "Je to dobře spojené!" a zpevní modlu hřeby, ať se nepohne. 
8Ty však, Izraeli, jsi můj služebník, tebe, Jákobe, jsem si vyvolil - jsi símě Abrahama, mého přítele!9Od končin země jsem tě vychvátil, povolal jsem tě z krajů nejzazších se slovy: "Jsi můj služebník, neodmítl jsem tě, ale vyvolil."10Neboj se - já jsem s tebou, nestrachuj se - já jsem tvůj Bůh. Posilním tě a podpořím, podepřu tě svou spravedlivou pravicí.11Hle, jak ostudně budou zahanbeni všichni, kdo proti tobě zuřili! Budou jako nic a zahynou ti, kteří s tebou vedli boj.12I kdybys je hledal, nenajdeš ty, kdo útočili na tebe. Budou jako nic a ještě míň ti, kteří s tebou válčili.13Neboť já Hospodin jsem tvůj Bůh, který tě bere za ruku a říká: "Neměj strach, já sám ti pomáhám!"14Neboj se, červíčku Jákobův, hrstko Izraelova! Já sám ti pomáhám, praví Hospodin, Svatý izraelský, jenž tě vykoupil.15Hle, učiním tě cepem k mlácení, novým a s hroty ostrými. Pomlátíš hory, všechny rozdrtíš, s pahorky naložíš jako s plevami.16Rozptýlíš je a vítr je uchvátí, rozmetáni budou vichřicí. Ty se však budeš v Hospodinu radovat, Svatý izraelský bude chlouba tvá.17Chudí a ubozí marně vodu hledají s jazykem žízní vyprahlým. Já Hospodin je vyslyším, já, Bůh Izraele, je neopustím!18Vyvedu řeky na holých návrších, v údolích nechám tryskat prameny. Proměním pouště v jezera, z vyprahlé země bude voda vyvěrat.19V poušti vysázím cedry a akáty, myrty a také olivy. Pustinu osadím cypřiši a jilmy spolu s jedlemi,20ať to všichni vidí a poznají, ať to uváží a pochopí, že to svou rukou učinil Hospodin, Svatý izraelský že to vytvořil.21Předneste svou při, praví Hospodin. Král Jákobův říká: Předložte důkazy!22Pojďte nám, vy modly, oznámit, co všechno se má přihodit. Povězte nám aspoň věci minulé, ať si je k srdci vezmeme a poznáme, jak to dopadne. Nebo nám řekněte, co stane se,23o budoucnosti nám povězte, ať poznáme, že jste bohové! Udělejte něco, ať je to dobré nebo zlé, ať užasneme nad tím pohledem.24Jenže vy nejste vůbec nic a vaše skutky jsou ještě míň - kdo si vás volí, je odporný!25Ten, jehož vzbudím, od severu blíží se, ten, který na východě vzývá jméno mé. Po vládcích dupe jako po blátě, jako když hrnčíř hlínu rozšlape.
 
Izaiáš 43:
 
Teď ale toto praví Hospodin, ten, kdo tě stvořil, Jákobe, ten, kdo tě, Izraeli, zformoval: Neboj se, já jsem tě vykoupil a povolal tě jménem tvým - patříš mi!2Půjdeš-li přes vody, já budu s tebou, půjdeš-li přes řeky, nestrhne tě proud. Půjdeš-li ohněm, neshoříš, plamen tě nespálí.3Já Hospodin jsem přece tvůj Bůh, já, Svatý izraelský, jsem tvůj spasitel. Egypt jsem dal za tebe jako zálohu, Habeší a Sábou vyplatil jsem tě.4Jsi pro mne tolik drahocenný, jsi mi tak vzácný, tak tě miluji, že za tebe vyměním všechny lidi, za tvůj život dám celé národy.5Neboj se, já jsem s tebou. Od východu přivedu tvé potomky, od západu tě shromáždím.6Severu řeknu: "Propusť je!" a jihu: "Nedrž je!" Přiveď mé syny zdaleka, mé dcery ze světových stran -7všechny, kdo nesou jméno mé, ty, jež jsem stvořil k slávě své, ty, jež jsem udělal a zformoval.8Vyveď ten slepý lid, který však má oči, všechny ty hluché, kteří mají uši.9Všichni lidé ať se shromáždí, ať se společně sejdou národy. Kdo z nich nám tohle oznámil, kdo minulé věci ohlásil? Ať přivedou své svědky, ať se obhájí, ať jim dá za pravdu, kdo to uslyší.10Vy jste mí svědkové, praví Hospodin, a můj služebník, jehož jsem vyvolil, abyste poznali a uvěřili mi a porozuměli, že já jsem. Žádný bůh nebyl přede mnou utvořen a ani po mně nebude.11Já, já sám jsem Hospodin a není spasitele kromě mne.12Já jsem oznámil, já zachránil a ohlásil, když jste žádné cizí bohy neměli. Vy jste mí svědkové, praví Hospodin, že já jsem Bůh.13Dříve než byl den, já jsem. Z mé ruky nikdo nevyrve. Když konám, kdo to vrátí zpět?14Toto praví Hospodin, váš vykupitel, Svatý izraelský: Kvůli vám pošlu na Babylon kohosi a srazím všechny závory - z jásotu Chaldejců bude úpění!15Já jsem Hospodin, váš Svatý, Stvořitel Izraele, váš Král.
 
 
Izaiáš 48:
 
12Slyš mě, Jákobe, ty, Izraeli, můj povolaný: Já jsem - já jsem ten první a jsem i poslední.13Má vlastní ruka zemi založila, moje pravice nebe roztáhla; kdykoli je zavolám, v pozoru naráz musí stát.14Všichni se shromážděte a poslyšte: Kterýpak z bohů tohle předpověděl? Ten, jehož Hospodin miluje, vykoná jeho vůli s Babylonem, jeho ruka padne na Chaldejce.15Já, já sám jsem promluvil, ano, já jsem ho povolal; přivedu ho sem a jeho cesta bude úspěšná.16Přistupte ke mně a tohle poslyšte: Od počátku jsem nikdy nemluvil skrytě a ve chvíli, kdy se to děje, já tam jsem. Teď mě posílá Panovník Hospodin spolu s Duchem svým.17Toto praví Hospodin, Svatý izraelský, jenž tě vykoupil: Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, který tě učí úspěchu a vede tě po cestě, po níž bys jít měl.18Kdybys tak poslouchal mé příkazy, tvůj pokoj by proudil jako potoky, jak mořské vlny by byl tvůj blahobyt.19Jako písku by bylo tvého semene a tvých potomků jako zrnek v něm; jejich jméno by nikdy nevymizelo, nebylo by vymýceno přede mnou.20Vyjděte z Babylonu, unikněte Chaldejcům! Zvěstujte zvučným jásotem, všude to rozhlaste, vyřiďte ve všech zemských končinách: "Hospodin vykoupil svého služebníka Jákoba!"21Nežíznili, když je vedl pouštěmi, vyvedl pro ně vodu ze skály; rozetnul skálu a vody vytryskly.22Hospodin praví: Není pokoje pro ničemy!
 
( Toto je o nás kamarádi :-) a bratři, pomlátíme ty hory všech co nám lžou a smějí se nám, bude a už to je, zvláštní boj, naším mečem je Pravda a naší silou je Ježíš Kristus, my jsme Jeho hlas, on je naše Síla)
 
( A tak jediný Pán Bůh, náš Král Ježíš Kristus povolal Vladimíra Putina :-) )
 
Daniel 9:
7Tobě, Pane náš, přísluší spravedlnost, nám je ale dnes hanba - nám všem z Judy, Jeruzaléma i z celého Izraele, v zemích blízkých i vzdálených, kamkoli jsi nás vyhnal za všechnu tu nevěru, jíž jsme se vůči tobě dopouštěli.8Hanba nám, Hospodine - nám, našim králům a vůdcům, jakož i našim otcům, neboť jsme zhřešili proti tobě!9Náš Pán Bůh však má soucit a odpuštění, ačkoli jsme se proti němu vzbouřili.10Neposlouchali jsme Hospodina, svého Boha, a neřídili se jeho zákony, které nám předkládal skrze své služebníky proroky.11Celý Izrael přestoupil tvůj Zákon a odvrátil se, aby neslyšeli tvůj hlas.To proto na nás dopadla zlořečení a kletby zapsané v Zákoně Božího služebníka Mojžíše, neboť jsme zhřešili proti tobě.12Naplnil jsi své hrozby, jimiž jsi nás i naše vládce varoval, a dopustil jsi na nás hrozné neštěstí. Nikde pod celým nebem se nestalo nic takového, jako se stalo v Jeruzalémě!13Ani když na nás přišlo všechno to neštěstí popsané v Zákoně Mojžíšově, nesnažili jsme se usmířit Hospodina, svého Boha, tím, že bychom se odvrátili od svých hříchů a uvědomili si jeho pravdu.14Hospodin proto neopomněl dopustit na nás to neštěstí. Hospodin, náš Bůh, je totiž spravedlivý ve všech svých skutcích, my jsme ho ale neposlouchali.15Ano, Pane Bože náš, ty jsi mocnou rukou vyvedl svůj lid z Egypta a získal sis jméno, které máš až dodnes; my jsme však zhřešili a jednali jsme zle!16Ach Pane, který vždy jednáš spravedlivě, odvrať prosím svůj prudký hněv od svého města Jeruzaléma, od své svaté hory. Vždyť kvůli našim hříchům, kvůli nepravostem našich otců se Jeruzalém i tvůj lid staly terčem posměchu pro všechny okolo.17Nyní tedy, Bože náš, vyslyš modlitby a prosby svého služebníka. Kvůli sobě samému, Pane, rozjasni svou tvář nad svou zpustošenou svatyní.18Nakloň své ucho, Bože můj, a slyš! Otevři své oči a pohlédni na naše trosky, na město, jež nese tvé jméno! Neprosíme tě pro svou vlastní spravedlnost, ale pro tvůj veliký soucit.19Ach Pane, slyš! Ach Pane, odpusť! Ach Pane, naslouchej a jednej! Kvůli sobě samému, Bože můj, neotálej, vždyť tvé město i tvůj lid nese tvé jméno!
 
 
Amen
Věřící ateista

#17 Manipulace

2015-10-20 10:59

No já nevím. Na jednu stranu mám začít všem vykládat, co jsem si přečetl výše, protože jinak se mnou někdo zatočí, na druhou stranu jsem si přečetl, že Bůh je ve mně, a že jsem de facto jeho součástí, jako všechno okolo. Jsem z toho jaksi zmatený. Bibli jsem četl - bylo to skutečně těžké čtení, ale mnohé jsem z ní nepochopil díky údajně skrytým významům. ale proč doprčic někdo skrývá význam? Pokud Bibli sepsali Boží učedníci na jeho přímý rozkaz, a když ten samý Bůh tvrdí, že miluje všechny stejně, proč skrývá významy? Vidím tady určitou paralelu k tajným službám, které také "šifrují", aby význam pochopili jen vyvolení. To už ale mluvíme o kastování o třídní nerovnosti. A přitom Bůh tvrdí, že my všichni jsme jeho děti. Stejně tak Bible. Zatímco Bůh káže o víře a o všech věcech kolem desatera, Bible sama je docela slušným hororem plným vražd, zrad, nevázaného sexu a dalších "prý" věcí proti Bohu. A ve všem má podle Bible prsty On. Co je tohle za zvrácenost?

A co má jako znamenat jeho doporučení žít skromně a nenáročně? Celá církev je prolezlá tím nejhorším póvlem, který jen hrabe pod sebe, zneužívá děti, a historicky vždy tihle lidé potlačovali vzdělávání a celkový rozhled. Taky jsem se dočetl, že když se budu držet Božích přikázání a doporučení, nabudu ráje. Hele, to mi trochu připomíná Alláha, Korán a jejich manipulaci s lidmi, kteří se poté omotají zvonkovým drátem, aby se co nejrychleji ocitli v ráji. Bůh jenom tak netlačí na pilu.

A tak si říkejte, co chcete. Klidně se dopočítejte dalších znamení a datumů, mě je konkrétně tohle jedno. Já se snažím žít tak, abych byl já uvnitř sebe spokojený. Sice jsem za život udělal řadu chyb, ale pykal jsem za ně, a některé mě mrzí dodnes. Nevidím však řešení v tom, že se proto začnu "věnovat" Bohu, protože jedině tak své hříchy (chyby) vynuluju. Ty chyby se staly, a těžko je vynuluju tím, že začnu chodit do kostela. V Bibli se píše, že Bůh je v každém z nás. Pokud tomu tak opravdu je, až bude chtít, ozve se mi sám, a nepotřebuju k tomu nějaké kvokače, kteří ani sami neznají skutečný význam Bible, ale vystupují jako autority, jejichž výklad je jediný správný. A věnovat vám svůj čas nebo dokonce život, a spoléhat, že jste se ve výkladu trefili, na to mám svůj život a svou rodinu příliš rád, a svůj čas věnuji právě jim!

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#18 Re: Manipulace

2015-10-22 06:43

#17: Věřící ateista - Manipulace 

 Pane věřící ateisto, třeba podobně jsem uvažoval ne tak dlouho zpátky. 

Ano, to co se dnes nazývá "náboženství" je podvod, přesně tak, jak lidé przní nebo neprzní Slovo Bible. Vznikly tak všechny

války na zemi a má v nich všech podle Bible prsty tento systém, kde dobro zaměnili za zlo a pravdu za nepravdu. To je to

město na sedmi pahorcích. Nauka postavená ne na sedmi Horách, ale sedmi pahorcích. Nauka Boha (to je ta sedmička)

zaměněná za nauku někoho, kdo se tváří jak bůh. Z nezakrytého významu Bible pak vás hned napadne Vatikán. Historie je

napsaná dopředu. Přečtěte si celé Zjevení Janovo  a přemýšlejte nad tím, kdo je dnes Babylonem (17 a 18 kap.) 

Ano, když se budete držet jediného přikázání a budete podle něho dělat, nabudete ráje. 

A co to je za přikázání? Když máte někoho rád, děláte co chce ten koho máte rád. Pokud je to třeba  budoucí nebo

současná manželka, děláte kolikrát i nesmysly, protože to prostě ona chce, a ani neřešíte, jestli to bude k něčemu dobré

nebo ne.  To, co chce Bůh, je přesně to, co vy chcete po své manželce, abychom Ho měli rádi a teda dělali to, co On chce.

No a On přece chce, aby jsme se měli mezi sebou rádi, a to včetně svých nepřátel, které taky stvořil, jenom to oni ještě

nepochopili. Člověk Mu jinak nic ani dát nic nemůže, všechno dostal, včetně rozumu.

No, a toto je lupa, kdy se vám začnou otevírat hlubší významy v Bibli.

Jinak ten text popisuje tolik věcí, a to třeba v jednom řádku, ...

Uvěřte a začněte dělat to, co Ježíš Kristus, On je ten Bůh, který mluví k lidem prostřednictvím celé Bible.

V Bibli najdete, že až to začnete dělat, poznáte, jestli jsou slova v Bibli od Boha nebo od člověka.

Ježíš Kristus se dává lidem poznat. Pak nejste věřící ale znáte Ho, a víte.

Pravdu hledat, dobro dělat ! V tom je náš Bůh, Ježíš Kristus, Život o Sobě.

Znám Ho a viděl jsem Ho a mluvil se mnou.

Amen


Nepřihlášený uživatel

#19 Panu autorovi

2015-10-22 17:37

Možná by stálo za zmínku, že ti, kdo stavěli Babylonskou věž, byli všichni lidé světa. Ano- i evropané. Poté je Bůh rozeslal všemi směry a změnil jazyky.


Nepřihlášený uživatel

#20 Sobota jako znamení Božího lidu

2015-10-24 14:04


Nepřihlášený uživatel

#21 RFID ČIPY

2015-10-24 14:43

Zjevení 13,17 - takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména.

Odmítnutím uctívat šelmu a obdržet její znamení se zařadíme na stranu Boha. Naše čelo tak bude označeno Boží pečetí a naše jméno zůstane zapsané v knize života. Složme svoji důvěru v Ježíše Krista. Budeme-li toužit zůstat mu věrní, dá nám k tomu potřebnou sílu, zejména když budeme muset volit mezi uctíváním šelmy a svěcením jejího dne odpočinku, neděle, nebo uctíváním Boha a svěcením Jeho dne odpočinku, sedmého dne, soboty.


Nepřihlášený uživatel

#22

2015-10-24 16:12

VAS PAN VAS STVORITEL JEDINY CTI JEN JEHO JINEHO NE 

 

Karel

#23 Autor této petice asi utekl z Bohnic!

2015-10-26 12:38

Autor této petice asi utekl z Bohnic!

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#24 Oslovení národa - Kniha soudu a milosti - Božena Cibulková

2015-10-26 17:33

 

Národe mučedníků a bojovníků za Boží pravdu,

ve vznešeném, slavnostním patosu Boha chci s tebou hovořit, i tak jednoduše a přímo, jako mluvívá člověk k člověku o společných problémech, tíživých i krásných věcech života. Slyš mne ve slovu Otce svého i Pána svých cesta a života, i v laskavosti své nebeské Matky. Spojili jsme se v jedno jméno, které je sluncem tvých dnů i zářivou hvězdou, jdeš‑li nočním setměním a v prostoru hledáš orientaci.

Kristus je toto jediné jméno Boha.

Tys v tomto jménu křtěn a jím a v něm uveden v život, nad nímž se tyčí kříž i zmrtvýchvstání Syna. Proto ti náleží vše, co Bůh dává životu v těchto posvátných znameních: díl Boží Lásky, Moudrosti a vědění. Nadešel čas, kdy toto velké a svaté, co Bůh dává, má ti být odevzdáno, vloženo do vědomí duše a část z toho i do tělesných schrán.

Pro tento jedinečný úkol se k tobě přibližuji, a to velmi blízko: hledím na tě takřka tváří v tvář. Pravicí se dotýkám čel tvého lidu v celém počtu, kolik se jich v tobě nalézá. Začínám nejdříve s požehnáním jich všech bez rozdílu, jsou‑li či nejsou přede mnou skloněna k požehnání, dychtivá mých doteků. Nevyjímám ani ta, která se dávno i nedávno ode mne odvrátila v jinou stranu, aby jediná myšlenka nezatoužila spěchat za mnou a ke mně dojít s modlitbou a pokornou prosbou, když osud tíží, svět všechny hroznými zbraněmi leká, tělo nemocí slábne a z pozadí se přibližuje na dosah ruky stín smrti.

Znám každého z tvého lidu, odkud přišel do zrození se v národním soužití a společenství, jak dlouho v něm žil a kam z něho odešel, když jeho tělu došla životní látka. Vím, kdo byl kdy komu otcem a matkou, blízkou i vzdálenější rodinou, kruhem přátel věrných i těch, kdo zrazují a klamou. Vím, jakou ten či onen prošel výchovou a životní školou zkušeností, měl‑li kolem sebe dobré vzory, anebo byl hozen na okraje společnosti či žil jako strom, jemuž vichřice vyvrátila z půdy jeho druhy a on stál na výspě sám. Proto v nahlížení do spleti tajných příčin hnutí v duších jsem ke všem stále laskavý a všem žehnám. Ještě jsem neřekl ani bláhovému posměvači Boha, ani pyšnému na svůj lidský um, ani popírači Božích skutečností, nevěřícímu, ani těm ve velkých pochybnostech, že je nechci vidět, že je odmítám a vypovídám do těžkých trestů nebo mám pro ně připravena muka pekelným bran. Ještě svou shovívavost rozšiřuji, milost prohlubuji a vynalézám pro ni nové formy; ani odpuštění hranici neuzavírám.

Ke komu jsem však takto neomezeně milostivý? Ke všem, kdo velmi hřeší a propadají temnotám? O tom ti chci dát poučení, národe velkého a tobě nesmírného poslání, a proto zvláštního postavení, jímž jsi vyňat až po tuto chvíli z trestných zákoníků příčin a následků. V čem spočívají tato jedinečná a vzácná privilegia? Má odpověď ti bude těžká k pochopení, avšak jiná není možná.

Tvé cesty nemají všední a běžné pozemské zabarvení, ač každý tvůj příslušník je jako člověk vybaven duší a tělem, rodí se, žije lidsky a za čas mu tělo ochabne a umírá. Nad tebou však jasně září tajné znaky výlučnosti, vynětí z obecných hodnocení a souzení pro nedokonalost a viny platnými měřítky. I tento soudní čas to respektuje a ponechává mi tě v rukou bez námitek, abych rozhodoval o tvé současnosti i budoucnosti vlastním úradkem.

Tvé cesty a osudy se vším jejich děním jsou předem stanoveným, a proto předurčeným dramatem s přesně vyznačenými úlohami se širokými kontexty. Hlavní a vedlejší jejich myšlenky s přesnými záměry a vysokým zacílením vyvstávají v mé mysli, když Moudrostí uvažuje a rozmýšlí, jak postavit, jak ohraničit, jakým děním naplnit zápasy o člověka a jeho postupy. Všechny dramatické události a děje ve tvé hranici a životě lidu tyto ideje v malé kostce zrcadlí jak studánka hvězdné nebe. Rozkládají je na tmavá i bílá pole, která se protínají a překrývají, jak ten či onen historický moment dává zvítězit myšlence dobra nebo ustupuje vládě myšlenek negativních. Osudy jedinců i rodů v těchto ohniscích promítané nejsou jen záležitostí těch, kdo je prožívají.

Přiznávám v této chvíli významné pro celé zemské stvoření, že jsem v tvých dějinách ve zvláštním zpřítomnění a přivtělení k životu lidu a nejvíce v každém jeho utrpení a útisku zlem. Jsem jako rozdělen v množství jeho duší a více či méně zabydlen, a přece mimo ně sám a nade vším svým Duchem. Toto úžasné a fantasticky znějící je tajemstvím Boha. Vydává Sebe do Svých synů. Jimi žije a pro ně a v nich se Sebe vzdává. Až dorostou v Něm do zralosti, vyjímá z nich Své Já, aby se jevili jako samostatné individuality mající už vlastního tvůrčího ducha.

Takto jsem vychovával od věčnosti boží syny a tento systém i nadále ponechám. Ti, jež vyvoluji k této boholidské symbióze a do jednoty cesty životem, jsou tímto mystickým poutem na každém místě své existence vzácní a výluční. Vnější strana je neliší od prostředí, odlišní jsou stranou vnitřní. Do ní nahlížím jen já a pak jen ti, kterým přes rameno dovolím podívat se do knihy s pečetěmi tajemství, do níž kreslím, píši o osudu světů a z ní je předčítám a oznamuji, co se má stát ve jménu Boha.

Každý národ má své místo a v něm roli v dějinách světa. Její důležitost a rozsah si neurčuje sám. Ukládá je rozsudek soudu Boha, jak jej vyřkl v čase pokažení lidstva před potopou světa. Rozhodnutí bylo přísné a neodvolatelné. Některé národy poslalo do říší temna a vydalo do zajetí odpůrce programů, jež vytyčuje Láska. Těla zahynula, ale to, co je činí živými, žije a bude žít dál. Duch člověka neumírá.

Národe, k němuž mluvím tato silná slova, tobě je přiřknuta složitá, nesnadná, avšak vzácná a krásná úloha – zachovat za všech okolností:

duchovní světlo –

víru v Boha –

lásku srdce, mysli a slova –

statečnou obranu dobra –

obhajobu spravedlnosti a pravdy –

křest v Kristu –

život křesťana –

moudrost a vědění –

sílu, odvahu a vzlet ducha –

úctu k Matce Krista –

oběť za spásu lidstva.

Pro zdar tvého díla a neochvějné setrvání v něm je do tvého lidu vložena má silná duchovní myšlenka, žádnou vlnou odporu a zmaru všeho spjatého s Božím jménem nevyvratitelná. Pro její zakotvení, upevnění i rozvinutí postavil jsem v tobě stolec dobrého knížete míru a šlechetnosti – Přemysla (myslitele). Byl povolán do své funkce od pluhu na znamení, že posláním jeho a založeného rodu a pak z něj vzešlého národa, je práce zúrodňující místa, kam má být vložena vzácná setba, kde má vzejít její úroda. Tato služba a práce pro život je odevždy mou činností. Proto jsem šel k národu hned po boku Přemysla. Jeho mírná tichá vláda byla úvodem mého vstupu do života národa. Tím jsem hned na počátku národním dějinám dal tajnou pečeť mysteria.

V této době však už Země byla pod vládou onoho zlého ducha, jemuž lze dát jméno nehodného bratra Abelova – Kaina. Ten rozprostíral své vlivy do každého národa, šířil v něm myšlenky nešlechetné i činy zla. Přemoci jej a vypovědět za hranice národa a pak celé Země bylo a je jen v moci lásky a dobra. Láska mocné, silné velikosti ještě tehdy ani nyní nesídlí v duši člověka. Byla z ní po jeho pádu vyňata a vložena zpět do mne. Byl bez ní slabý jak nalomená třtina a zcela bez možnosti překonat vlivy, nástrahy a mohutnost zla. Tak začal zápas lva s beránkem a vlka s ovcí.

Tento obraz tragických skutečností se v nahuštěné koncentraci promítal i v rodu Pře-myslovců a od něho se vinul dál do rozrůstajícího se národa. Práce s pluhem Přemyslovým byla proto velmi těžká. Měla zúrodňovat, zušlechťovat tvrdé půdy mysli a srdce lidí zrozených do pozemského života, poslaných vytvářet společenství vlasti a v něm domov svůj i pro mne, po čas mé účasti na zápase s temnými duchy zla. Zabydleli se v Zemi, a proto jsem na ta místa musel přijít s nimi bojovat. Jaký to byl boj a čím byl projevován na půdě národa, v němž byl koncentrován a veden, je historií jeho dějin. Chci k tomu říci:

Národe se mnou tak podivuhodně, tobě až k nepochopení spjatý
zástupným obětním osudem –

národe mající ve znaku pluh místo meče a jméno přemýšlivého dělníka
životních polí, oráče půd lidského myšlení –

národe duchovních Přemyslů a Libuší –

národe se znamením velkých proroctví pro jejich naplnění,
a proto ještě před vložením do kolébky pro ně posvěcený:

Každý, kdo práci s pluhem ducha konal v tobě rád, kdo pro ni trpěl tím,
že ona sama o sobě je tvrdá a mozolná, i proto, že každou píď půdy
pro zúrodnění mysli lidu musel nejdříve vybojovat na celém pluku
černých andělů, kteří ji vlastnili a do ní seli semena zla –

každý, komu krvácelo srdce v utrpení vlastním i nad celým národem –

každý s čistým štítem dobra v zápase s úklady a zradou zabodnutou
jedovatým šípem do těla národa –

každý, kdo volal ke svornosti, jednotě a bratrství uprostřed rozepří
a rozpálených hněvů –

každý, kdo byl hlasem volajícím na poušti: čiňte k pokání k příchodu Pána –

každý, komu nedošla trpělivost ve vyčkávání, až Mocí a Láskou Krista
přejde vláda věcí národa do jeho rukou –

každý, kdo položil oběti za vlast v nepočítání kroků s jejich kříži
a všech utrpěných ran, příkoří i vyhnanství –

každý, kdo byl mučedníkem a trápen vlastním národem v nepochopení
i ve zlé vůli vnuknuté ďábelstvím –

každý, kdo nebral zbraně k řešení sporů, křivd a ohrožení sebe –

každý, kdo se zachoval jako bratr i ve středu nepřátel –

každý, kdo se zasvětil duchovnímu stavu z čisté lásky a touhy po Bohu –

každý, kdo se vynucených bitev nezúčastnil s myšlenkou zabít a zničit –

každý, kdo se uměl dělit o hmotné statky, vítat hladové, osiřelé, ponížené
a pronásledované ve svém domě a zval je ke stolu –

každý, kdo žil jako můj následovník mé cesty pro pomoc všem –

každý hloubající nad Písmem v úctě a lásce k mému Slovu –

každý modlící se za spásu všech i hovorem své duše se mnou –

každý velmi trpící, velmi ponížený v chudobě hmotné –

všichni žebráci pokorně prosící u prahu –

všechny vdovy a sirotci –

všichni rodiče opuštění, zapomenutí nevděčnými dětmi –

všechny děti opuštěné otcem nebo matkou, trápené či přehlížené zlou macechou,
příliš bité nehodným otcem –

všechny stařenky a starci v neschopnosti kroku a opatření sebe –

všechna srdce rozrytá bolestmi duše i těla –

všichni praví národní buditelé –

všichni osvícení a šlechetní obránci mateřské řeči –

všichni u oltáře a na kazatelně sloužící Slovem Božím lidu a Kristu
vyznáním Jeho díla spásy pro lidstvo, Zemi a vesmír –

všichni nadšení, pro čistý vysoký ideál zanícení studenti –

všichni moudří učitelé národa v jeho mladých pokoleních –

všichni nezištní a obětaví lékaři –

všichni tiší a vroucí myslitelé –

všichni dobří pastýři starých časů –

všichni výborní a pilní dělníci –

všichni bdělí hospodáři nad úrodami i nad chovnými zvířaty –

všichni hluboce a věrně milující –

všichni statečně vytrvalí na těžké Kristově cestě v pokorném přijetí údělu kříže –

všichni pokorní a doufající, nesoucí své srdce na dlani
jako matka chléb svým dětem –

ti všichni jsou Kristus v národě.

Jsou Jeho skrytou cestou životem člověka, v něm a s ním po boku i za něj, aby nemusel dlouho jít těžkou cestou a sám – jsou Jeho prodlouženým utrpením – jsou pokračováním Jeho Oběti – jsou Jeho slávou.

Národe mnou oslovený – jako jsem ti dával pít po tisíce let z kalicha svého utrpení, tak ti dám ze všeho, co následuje po kříži:

vstup do života přečisté krásy a mocné lásky,
hluboké moudrosti a dokonalé vůle, do míru Boha.

Tak se stalo. Proto, moji nebeští pomocníci, konejte přípravy, ať toto ještě neviditelné rychle se změní ve skutečnost i pro oči člověka a Země.

Volání národa

Národe boží, volá tě Kristus:

Vyjdi ze stínů, které tě obklíčily a zatemnily cestu!

Vystup z nízkostí lidského pádu!

Zastav každou řeku nešlechetného myšlení a slova!

Osvoboď se ze zajetí hmoty!

Očisti své čelo z prachu země!

Setři za sebou neblahé stopy!

Přikryj minulost milostí Krista, mocí lásky ji učiň čistou a bílou!

Překonej poslední překážky k vítězství dobra!

Konej skutek ze všech nejlepší: odpuštění a smír!

Pomoz všemu stvoření Země!

Vstup v osvícení Duchem!

Vydej Zemi Boží Světlo do tebe vložené!

Postav se na stranu Boží pravice!

Vstup na prahy Království Krista!

Otvírej si brány Nebes!

Uzavři knihy bolesti a smrti!

Služ láskou a mírem!

Naplň své duchovní poslání!

Spoj se s anděly!

Vezmi z rukou Krista klíče k vesmíru!

Žij život v Bohu!

Pojď s Kristem do budoucnosti!

Přijmi jméno národ vykoupený, prvotina všech!

Žehnání národu

Žehnám ti, národe, ve tvém lidu.

Žehnám tvým cestám, dnům a každému kroku.

Žehnám tvému dílu ve službách lidství i Bohu.

Žehnám tvé oběti nesčíslné pro její ovoce mnohé a mým ústům sladké.

Žehnám tvým ženám a mužům, tvým matkám a otcům, bratrům a sestrám.

Žehnám tvým dětem a rodinám.

Žehnám tvým chrámům i modlitebnám.

Žehnám všem shromážděním lidu v dobrých šlechetných myšlenkách.

Žehnám setkáním v modlitebnách a bohoslužbách.

Žehnám tvým polním setkám, zahradám a čistým vodám.

Žehnám všechny ruce pracující pro dobro národa.

Žehnám všechny myšlenky míru a lásky.

Požehnání mé pomoz tobě!

Požehnání mé tě chraň!

Požehnání mé tě naplň svorností a mírem!

Požehnání mé buď s tebou na věky…

 

Kniha soudu a milosti - Božena Cibulková

http://bozena-cibulkova.sweb.cz

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#25 Re: Autor této petice asi utekl z Bohnic!

2015-10-26 17:45

#23: Karel - Autor této petice asi utekl z Bohnic! 

Ozeáš 9. 7:Přišly dny zúčtování, přišly dny odplaty. Izrael ale vykřikuje: "Prorok je blázen! ‚Muž ducha' zešílel!" To proto, že jste tak zkažení, máte tak velkou nenávist.

2.Korintským 11:16 Opakuji, ať mě nikdo nemá za blázna. A i kdyby, přijměte mě aspoň jako blázna, abych se i já trochu pochlubil.17Pokud jde o chlubení, nemluvím teď z Pánova pověření, ale jako blázen. 18Když se mnozí chlubí tak tělesně, pochlubím se i já.19Vy, takoví mudrci, si přece na blázny potrpíte!20Klidně snášíte, když vám někdo poroučí, když vás někdo vyjídá, okrádá, ponižuje, fackuje!21Zahanbeně přiznávám, že já na něco takového sílu nemám. Čím se však někdo tak troufale chlubí - teď mluvím jako blázen - na to si troufám i já.

:-) Amen