STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT NA KOŽICHY!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT NA KOŽICHY!!!


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-04-20 18:06

Souhlasím se vším! Myslím, že by to chtělo také nějaké obrázky a odkazy, aby lidé viděli tu hrůzu. Sama jsem založila petici na ukončení medvědích farem, kde trpí medvědi v Číně, je mně z toho zle.

Díky všem za podporu!!!

Vojtěch Talián

#2

2015-04-20 18:20

:-DDD Ten text je k popukání. Dej si Křemílka a Vochomůrku, napiš si úkol z přírodovědy a neotravuj  dospělé lidi svým pseudohumanismem. Protože jsi děcko, moje ironie ti bude cizí, tak polopaticky: já si kožichy nekupuju, protože SoftShell je jednoduše lepší matriál než jakýkoliv kožich, píšu ti jako nezúčastněný pozorovatel. Ale z jiného úhlu pohledu. Až ti to tu podepíše třeba 1000 lidí, co uděláš? Vytiskneš to (česky) a pošleš do Vietnamu, Kambodže a podobných zemí, odkud většina kožichů na světový trh přichází? A pokud to pošleš, co si představuješ? Že se majitel fabriky chytí za nos, uzná, žes mu konečně otevřela oči a on svého výnosného byznysu nechá? :-DD Johohóó. Nevadí, jsi zatím naivní děťátko, co málo ví, jak to na světě chodí. Ale to se časem poddá, přijde puberta, pak si i zašťoucháš a tak po dvacítce pochopíš, jak byla tahle snaha o houně. :-D Jediné, co proti výrobě kožichů můžeš dělat, je nekupovat si je. A taky můžeš psát podobné petice na internet. A teď mi ještě napiš, že nejsi děcko, a že máš občanku a fakt už slítnu ze židle. :-DDD 


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2015-04-21 15:49

#2: Vojtěch Talián -  

 Víš co? Mě tvůj názor nezajímá !!! -_-

Vojtěch Talián

#4 Re: Re:

2015-04-21 17:12

#3: - Re:  

  Ani jsem nečekal opak, ale rád bych slyšel co s těmi podpisy za měsíc / dva uděláš. Že jsi dítě, není ostuda, každý někdy byl dítě, ale petice má smysl pouze když se odevzdá někomu, kdo s popsaným problémem umí něco udělat. A to mě zajímá, kam to hodláš odevzdat?


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re:

2015-04-21 17:46

#4: Vojtěch Talián - Re: Re:  

 Na ochránce zvířat :)

Vojtěch Talián

#6 Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 17:58

#5: - Re: Re: Re:  

 :-DDD Dobrý no... Taky napiš petici, že je dobrý předpovídat déšť a odnes to na ČHMÚ. Petici, že je dobrý jíst mléčné výrobky a odnes to na Madetu. A jako bonbonek závěrem napiš petici, že sport prospívá zdraví a odnes to Martině Sáblíkové.

Asi nechápeš, co se ti snažím říct, ale to nevadí. Sranda s tebou je...


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-04-21 17:59

Hahahah,ale mě tvůj názor nezajímá pochop to!!!!!!!! Prostě každá živá bytost má právo na život!!! Tak drž hubu!!!

Vojtěch Talián

#8 Re:

2015-04-21 19:05

#7: -  

Možná se zvládáš chovat ke zvířatům, ale chování k lidem máš na úrovni neandrtálce. Schopnosti ovládat emoce napomáhá třeba pravidelný sex.

Včera jsem ze sebe sundal lezoucí klíště a rozmáčkl jsem ho. Moc se omlouvám, že nezapadám do tvého vnímání světa. :-DDD

Každý živočich nemá automatické právo na život. V tom jsi vedle. S takovou teorií bych si nikdy nemoh dát pečené kuře a jaká je to dobrota!

Že tě nezajímají názory, se kterými nesouhlasíš? To je mi tě docela líto, protože to budeš mít v životě dost těžké. Každý den budeš konfrontovaná s názory, které ti nejsou po chuti. Ale to je na delší povídání. Život tě naučí. ;-)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-22 18:37



Anonymous

#10 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-22 18:43


Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2015-05-05 21:56

#2: Vojtěch Talián -  

 Boooože ty jsi debilní tvor.Tebe bych chtěl mít u nás na boxu. Tam bys poznal,jaký jsi ještě klouček a blbíto.


Nepřihlášený uživatel

#12

2015-05-31 23:05

ZAVRAŽDIL BYCH VŠECHNY LIDSKÉ HYENY, KTERÉ JSOU TOHOTO SCHOPNI !!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#13

2015-06-13 19:19

Zcela souhlasim netyrejte zvirata jen pro sve poteseni ....kozich v dnesni dobe staci umely ktery nahradi kozich z bezbranych zvirat.Nikdo nemavpravo krute zabit zvire jen pro nejaky bezceny kozich.

Nepřihlášený uživatel

#14 Koment

2015-06-13 19:58

Som rada ze vznikla takáto peticia✌


Nepřihlášený uživatel

#15

2015-06-13 19:59

ahojky netírejte zvířátka oni si chcou žít svuj život mám je moc ráda tak je netírejte udělejte to pro mě prosím
borek

#16

2015-06-13 20:01

ahojky netírejte zvířátka mám je moc ráda jsou moc rostomilé tak je nechte na pokoji oni si chcou žít svuj živou udělejte to promě


Nepřihlášený uživatel

#17

2015-06-13 20:20

zvieratá si nezaslužia utrpenie a týranie

Nepřihlášený uživatel

#18

2015-06-14 05:40

Takto sa správajú ľuria?
Nie... No nemôžem ich prirovnať ku zvieratkám...
V týchto časoch si maxálne kúpim umelí kožuch...
Ako by sa tým ľuďom páčilo, keby som prišla za nimi, začala ich týrať, a nakoniec z nich urobiť "kožu(ch)"?
Kožuchy... Ale bodľa facebukovej stránke na ktorej je veľa likes a ta stránka má názov "pes je jídlo ne kamarád" už aj pojedanie psíkov...
Preto prosím, dajte lajk na stránku "STOP stránke:pes je jídlo né kamarád"
Kde sa snažíme nahlásiť tuto stránku a zistit mená ľudí zo stránky o pojedaní psov aby boli odsúdený....
Za pochopenie ďakujem

Nepřihlášený uživatel

#19

2015-06-14 13:29

Takhle petice je skvělááá věc !! snad si lidi uvědomí že jsou jenom zrůdy a nic jiného !!!!

Nepřihlášený uživatel

#20

2015-06-14 18:20

Toto musí skončit aj to sú živeé tvory :( ak chcete kožuchy oholte si hlavy alebo p*** :((((

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-06-14 18:35

Vážně nechápu jak někdo může zabít neviné zvíře jen pro ňáký blbí kožich !!! Lidem co jim to dělaj by se asi taky moc nelíbylo kdyby s snih někdo udělal kožich !!!!

Nepřihlášený uživatel

#22

2015-06-15 16:32

Ludia nemaju city Je debil ten kto tira Zviera mislite si že zviera žiadni cit nema neboli ho to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Standa

#23

2015-09-05 08:26

Nojo, tady nejde o milované chlupáče našeho čoklofilního národa, nýbrž obyčejný "zvířecí plebs" Co na tom, že tyhle zvířátka trpí, to si nezaslouží tolik pozornosti jako nějaký týraný sradlavý čokl. :-(


Nepřihlášený uživatel

#24

2015-11-14 20:28

Podepsano a sdileno!!!!

Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2016-05-27 23:52

#12: -  

 Možná bys to měl konzultovat s psychiatrem. Sice ti předepíše něco, po čem budeš definitivně magor,  ale nic lepšího není.