CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ - PRO HUMPOLEC


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-02-09 12:28

Obchodních center je v Humpolci dost, chybí spíše mateřské školky a když pominu bezvýznamný skate areál s několika prolézačkami, tak mi nutně vychází, že pro vyžití mladých od 4 do 20 let tu vlastně nic není. NEUVAŽUJI TENISHALU, KTEROU SI POSTAVILO NĚKOLIK VYVOLENÝCH - a maminám s malými dětmi u studeného plechového bazénu prší na hlavu....
XY

#2

2015-02-09 19:48

Nevím co bude lepší. Zda obchodní centrum nebo parkoviště pro kamiony, které plánuje ICOM postavit namísto autobusového nádraží, pokud se neprosadí nákupák.

AntiBuss

#3 Re:

2015-02-09 21:56

#2: XY -  

 Nejste dostatečně informován/informována, parkoviště kamionů jest účelovou pohrůžkou, která při řádně zpracované zprávě EIA neprojde. Mají to pánové dobře a takticky promyšlené, to jim nelze upřít.

Milan

#4

2015-02-10 12:27

Humpolec má dost míst pro nakupování, výstavbou dalšího obchodního centra dojde k nevratné změně a úpadku města, to nikdo z nás nechce. Obchodní centrum nepřinese nic, ani místa pro práci, ani odpočinek ani relaxaci...jediný výsledek, že bude více aut ve městě, více kamiónů a výsledkem bude více autobusů na zastávce u mlíčňáku. Icom nikdy neprosadí parkoviště pro kamiony na místě stávajícího autobusáku, je to naprosto proti rozumu a logice. zachovat stávající autobusák, opravit ho...tím se město může nějak profilovat v rámci služby pro občany a ne vymýšlet nesmysl, který nikomu nepřinese nic. 

Michal

#5

2015-02-10 14:36

Já vám nevím. Novej busák by byl cca. 100 metrů od toho stávajícího a další market? Mě je to celkem jedno, ale napadlo vás, že tím vzniknou i nové pracovní pozice? 

Míša

#6

2015-02-10 14:56

Já bych místo nákupáku brala krytý bazén-ale s dostupným vstupným např. jako v Pelhřimově. Míst pro děti na sportovní vyžití je tu málo S dalším nákupákem také nesouhlasím. Ty smradlavé hnusy (co se týká např. masa, uzenin, salátů) bych stejně nekupovala. Ale je fakt, že s budovou na autobusáku by se mělo něco udělat, je pro ostudu!!!

Míša

#7

2015-02-10 15:03

Pro Michala:

 

jeden nejmenovaný obchoďák má takové praktiky, že co se týká lahůdek a uzenin, musí být pořád všechny misky plné nakrájených salámů, salátů.. plesnivé klobásy se druhý den ráno umyjí než se dají do vitríny a vše se pěkně prodává. A večer, když se některé produkty neprodají, tak se na to prodavačky musí složit a zaplatit to. Před nástupem do zaměstnání vám nabídnou plat cca 14 000kč, ale na smlouvě pak máte 9000 kč.

Tak pro takový obchoďák bych pracovat nechtěla. Těch 100-150 slibovaných pracovních míst, ať si strčí xxxxxxxx 

Michal
Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2015-02-10 15:47

#7: Míša -  

 Já píšu, že mi to je jedno. Takové jídlo stejně jdu koupit přímo k řezníkoj. Jde mi o ty pracovní místa. Je tu hodně lidí bez práce a ty budou rádi za všechno a potom tu jsou jiní lidé co dojíždějí do okolí, kde mají plat třeba 12 000kč, ale 3 000kč projezdí.

A jak už jsem psal. To opravdu lidem vadí, že autobusák bude o 100 metrů dál? Tenhle busák je stejně hroznej a nikdo do něj nebude investovat ani korunu.

Takhle by vznikl nový moderní busák.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-10 16:07


šofér

#10 neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-10 16:09

  žádnej moderní autobusák, to co chce Icom postavit dělá pouze pro svoje autobusy, jeho strategií je co nejvíc vytlačit konkurenční soukromé dopravce, proto vybírá 100 Kč za vjezd na autobusák, a proto tam soukromí dopravci nezajíždějí. Protože na zastávkách to mají se sohlasem kraje a města zadarmo. Proto jsou zastávky přetížený. U pošty denně projede 60 busů, u mlíčňáku projede 80 nebo 90 busů. To je děsný, přeložením autobusáku dojde ještě k většímu natlačení týhle dopravy do města. To dopustí jen volové nebo uplacení radní...

AŤKA

#11 Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-12 07:58

#10: šofér - neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš 

 Souhlasím se šoférem, radní z města by hlavně měli řešit stávající nevhodný stav dopravy autobusů ve městě - a nepodřizovat záměru soukromých osob potřeby všech obyvatel ve městě. Firma ICOM, pokud se chce pozemku zbavit, ať jej Město odkoupí zpět a postaví na něm  něco, co bude obyvatelstvu k užitku! Autobusák si ICOM pro svoje autobusy zajistí!


Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2015-02-12 08:10

#5: Michal -  

 tak si zkuste chvilku pracovat v Liedlu, Penny nebo Bille a pak mluvte o nových pracovních místech!


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re:

2015-02-12 08:14

#8: Michal - Re:  

 množství neproplacených přesčasů, bossing a mobing na pracovišti, minimální mzda. Nevím nevím, zkuste si to. 

Třeba právě na parkovišti může být minizastávka pro cca 4 autobusy a nemusíme být závislí na ICOMu. Přecházet s dětmi okružní ? ? ?  

frady

#14 Re:

2015-02-12 15:16

#7: Míša -  

 Jaký obchoďák? Proč to neřeknete, ať víme, kteří lumpové za tím stojí!

potapec

#15 Re: Re:

2015-02-12 16:36

#14: frady - Re:  

Je za tim vrchni obecni kozel co sedi na radnici a jim manipulovane koalicni zastupitelstvo v prvni lajne s kryptokomunisty Namyslem a Karafiatem, dr. Vaclavem Mengele, pohrebni sluzbou, ktera zatim nema ve meste konkurenci, a tak muzete pokracovat dal... KDU-CSL zatim nevi jestli hlasovat pro nebo proti, direktor se boji o flek rizeny socialni demokracii z kraje. Kazdy je za neco vdecny... kecy o Kauflandu...ten si to v Humplu postavi, kdyz o to bude stat kdekoliv jinde. Aby bylo jasno u marketu jde o souboj kartelu Penny+Billa (Rewe) proti Lidl+Kaufland (Lidl und Schwartz-Gruppe). Tam kde je Lidl a Kauf dostava Billa a Penny na prdel. Fakt se nemusite bat o Kaufland.


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re:

2015-02-13 06:14

#15: potapec - Re: Re:  

 zas až tak bych sitaci na radnici nehanila, nevíte jak to je...


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: Re:

2015-02-13 17:47

#16: - Re: Re: Re:  

 ba naopak, je vidět že to tam zná hodně dobře a je v obraze !!!!


Nepřihlášený uživatel

#18

2015-02-15 21:58

Držím pěsti aby se dobrá věc podařila a tím zůstalo tak jak je.. Děkuji že i já mohla hlasovat, jezdím za přítelem do Humpolce a tak si tohle malebné město jak já říkám plné zeleně zamilovala a tím i účastnila hlasování..

Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-16 15:15

Humpoletz

#20 Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-16 16:59

Humpoletz

#21 Re: Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-16 17:00

#19: - Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš 

 Krematorium tady fakt chybí a pořádný pohřby taky.


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re: Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-16 20:34

#21: Humpoletz - Re: Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš 

 Nebojte se, cizí pohřební služby už mají Humpolec v hledáčku, protože od humpoláků zjistily, že pohřební servis je v Humpolci předražený díky monopolu pana Balouna (nebo paní Balounové) nad kterými drží radnice ochrannou ruku, stejně jako nad řadou dalších vyfikundací, které se v Humpolci dějou. 

lili

#23 Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-17 11:17

#10: šofér - neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš 

 ...cizí lidi co přijedou k mlíčňáku marně hledají spoje dál a provoz kolem školy a pošty je fatastrofa.

Bývá zvykem, že doprava se z měst vyvádí a ne, že přes město drandí autobusy a náklaďáky.  

plumhead

#24 Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-17 11:40

#23: lili - Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš 

A bude jich drandit ještě víc! Humpoláci ještě ani netuší, co na ně chystá bratr Kučera a bratr Bernard! A už to bude brzo... 


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re: Re: neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš

2015-02-17 11:46