Petice za odvolání Zdeňka Kapitána z funkce ředitele ÚMPOD

cle

#26 Nekompetentní rasista a žába na prameni

2015-01-27 12:19

"Rasismus je podle mého názoru přirozená věc. Chcete říct, že jsme v postmoderní době překonali to, co fungovalo celý středověk, čemu se národy bránily a díky čemu jsme udrželi relativní národní čistotu? Já do toho nechci vkládat žádné nacionalistické myšlenky. Zeptám se takto: Proč sem ty děti pouštět?" - Zdeněk Kapitán, 2010, toho času ředitel UMPOD. Zdroj: Google "Stát chrání Česko před dětmi z ciziny, Romy ale vyváží". Závěr: Tento člověk měl být odstoupen již před pěti lety, něco v tomto státě je hodně špatně.


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-01-27 12:21


Nepřihlášený uživatel

#28

2015-01-27 12:23

 ...Thus, the percentage of children placed with relatives ranges from 3% (Finland) and 5% (Sweden, United Kingdom), to 63% in Latvia and 75% in Portugal. Foster families take in 0.5% of children in Portugal, 10% in Estonia, but more than half in France and Spain, 69% in Norway, and 75% in the United Kingdom. Institutions look after 10% of children in Norway, Portugal and the United Kingdom, and just over 50% in Hungary and Sweden. 33....


Nepřihlášený uživatel

#29

2015-01-27 12:27

Člověk, pro kterého je pozice v úřadě jen dobře placené teplé místečko... Místo, aby dělal, co má v popisu práce (a názvu úřadu), pořádá školení, aby vysvětlil, proč nic dělat nemůže. Lže, očerňuje oběti a staví se na stranu jejich utlačovatelů, aby nemusel nic dělat a bohužel tím vytváří negativní postoj k matce u řady občanů, kteří o případu ví jen ze zpráv. Tenhle tvor už nadělal škody víc než dost, je na čase mu ukázat, že jeho kafíčko opravdu není zadarmo a navěky...

Nepřihlášený uživatel

#30

2015-01-27 12:53

Žádám o okamžité odvolání nekompetentního státního úředníka Kapitána.

Nepřihlášený uživatel

#31

2015-01-27 15:12

lidé pracující s dětmi by měli mít v první řadě srdce na správném místě a mít velkou emapatii, a ne být jen vykonavateli nějakých paragrafů, jako je pan Kapitán

Nepřihlášený uživatel

#32

2015-01-27 15:12

Deti maji byt s mamou!
Karel

#33 Ubohé

2015-01-27 15:44

Někdo nejde s davem, tak je ho hned třeba lynčovat?


Nepřihlášený uživatel

#34

2015-01-27 15:45

Dobrý den,podepsal jsem tuto petici z důvodu,že mám taky dítě a být ve stejný situaci,taky by se mi nelíbil postoj a hlavně postup pana Kapitána..Pan Kapitán má uplně jiné pravomoce,než veřejně hlásá..A o české sociální zprávě,jako celek,se radši nebudu vyjadřovat..Držím palce,aby děti byly vráceny matce do ČR.Žádný stát si toto nemůže dovolit!!!

Nepřihlášený uživatel

#35

2015-01-27 15:46

Nelíbí se mi,že skoro všude sedí nekompetentní lidi,co víc uškodí než pomohou!!Co nebo kdo je nutí,aby rozhodovali o jiných lidech!!Přeji jim,ať se jim tohle všechno vrátí!Jestli jim ty koryta stojí za jednu nešťastnou mámu a dva malé kluky,kteří ani neví,která bije a za chvíli mámu ani nebudou chtít znát-kdoví,čím jim tam vyhrožují a kde je ten pověstný zakopaný pes!!!!Bože dej,ať už tenhle nesmyslný horor skončí!!!

Nepřihlášený uživatel

#36

2015-01-27 16:20

Odebrání dětí matce bez přímých důkazů je zločin a lidé, kteří toto jednání podporují jsou zločinci. Jednou chci mít taky děti a právě proto podepisuji tuto petici v naději, že by za moje děti už skutečně bojovali, kdyby nastaly problémy. Doufám, lidi, že dostanete rozum a konečně se začnete bít za práva nevinných a ne pro práva zločinců.

Nepřihlášený uživatel

#37

2015-01-27 17:03

Není-li kompetentní, nemá cenu aby fungoval i celý úřad jako takový. I obhájce hájí vrahy, ale tenhle člověk pro ty děti není ochoten udělat vůbec nic. Dlouho jsem neslyšela takové byrokratické bláboly jako od něj.

Nepřihlášený uživatel

#38

2015-01-27 17:39

Úřad pro mezinárodně právní ochranu dětí byl zřízen proto, aby chránil práva dětí v mezinárodním kontextu, za využití všech možných dostupných prostředků. A pokud by tyto prostředky byly vyčerpány,tak aby byly hledány nové cesty,iniciovány nové mezistátní smlouvy apod.,za účelem ochrany lidských a rodičovských práv a práv dětí.Je naprosto nutné, aby ředitelem takovéto důležité instituce byl člověk s osobnostními předpoklady pro tuto funkci, člověk,který dokáže hledat nové cesty řešení, nikoliv formulovat zdůvodnění, proč případ řešit nelze.Je mnoho případů českých dětí,které čekají na pomoc tohoto úřadu v různých zemích světa.Je nutné obnovit respekt této instituce a poskytovat reálnou pomoc pod kompetentním,aktivním a iniciativním vedením a dobře vybraným,v mezinárodním měřítku akceschopným pracovním týmem.
Vybrat přezdívku

#39 Předmět

2015-01-27 17:48

Pana Kapitána sleduji již několik let ,není to bohužel první případ,kdy  aktivně  nejedna a chybi mu kompetence!


Nepřihlášený uživatel

#40

2015-01-27 18:16

Pan Kapitán v pořadu ČT HYDEPARK dokázal,že platit si takovouhle bezzubou instituci a nedostat odpovídající servis,tak to jde oravdu jen u nás.V pořadu bylo slyšet 1000 a 1 výmluvu,jak to nelze,jak jsme právně bezzubí,jak jsme odevzdali naše právo do Brusele atd,atd.....Tak nač tam živit takovéhleho právnického čuníka ve zlatém chlívku?
Proti obchodu s dětmi a orgány !!!

#41

2015-01-27 18:39

Navrhuji nejen odvolání daného úředníka, ale i jeho prověření z korupce, kterou tento případ zavání, tak samo i jeho nadřízených !!!


Nepřihlášený uživatel

#42

2015-01-27 19:20

Co je to za stát, který nechrání své občany? Pokud je to tak, ptám se, k čemu stát občané vlastně potřebují?

Nepřihlášený uživatel

#43

2015-01-27 19:27

Chci lidi ve vysokych funkcich,kteri svoji praci delaji dobre a ne takove,jako je pan Kapitan!


Nepřihlášený uživatel

#44 Re:

2015-01-27 19:31

#1: -  

 LIdičky jen podepisujte, my si takový lidi platíme z našich daní a pokud neplní to co má a nepokusil se mamince pomoc tak k cemu tam je.. já sama mam dve deti ve veku, kdy je paní odebrali a nedokažu si představit, co jejich maminka zaživá a co potom ty děti. Je to peknej hnus 


Nepřihlášený uživatel

#45

2015-01-27 19:57

Nemám ráda bezcharakterní lidi, bohužel takových lidí je víc v rámci kauzi dětí paní Michalákové. Odstoupit by měli sami.

Nepřihlášený uživatel

#46

2015-01-27 21:37

Souhlasim,aby se cinily kroky,ktere pomuzou resit danou situaci co nejrychleji!JK

Nepřihlášený uživatel

#47

2015-01-27 23:56

Podepisuji, protože se mi dělá zle z alibismu pana Kapitána, díky takovým jako je on, mi bylo ukradeno deset let času s mými sourozenci...a taky věřím, že pokud je nějdo jediný , kdo může pomoci, pak musí a pokud tak nečiní, je spolupachatelem zla...

Nepřihlášený uživatel

#48

2015-01-28 01:25

Ano odstoupení Kapitána i Marksové.....

Nepřihlášený uživatel

#49

2015-01-28 04:56

Okamžitá změna v zákoně a postupech rozhodujících úřadů. I v CR jsou děti odebírány rodičům aniž by byl důkaz ! Je tragické, nemorální a nelidské odebrat děti do cizího prostředí, to není zájem dítěte, to je zájem dospělých amatérů. Je brutální a trestuhodné takto zacházet s psychikou dětí. Je jim odebráno právo na matku/otce !
lida

#50 odebírání dětí kvůli podezření

2015-01-28 05:16

mimo. Dítě má základní právo na matku/otce. Kdo je zodpověný, že toto právo je dítěti odebráno, musí nést konkrétní postih, nesmí vykonávat funkci, pokud proti zlu nezakročil.

Že vykonávající orgán neprošetří "stížnost" důsledně před odebráním ! V případě pouhého podezření "někoho" odebere dítěti jeho osobní, vlastní, prostor a nejbližší, vsadí dítě do "vězení" - naprosto cizího prostředí s naprosto cizími lidmi ! Zákon i v CR a  přístup k řešení je trestuhodný. ZÁJMEM DĚTÍ NENÍ ZE DNE NA DEN PŘIJÍT O MATKU/OTCE! Otřesné následky na celý život, pro zúčastněné.