PETICE NA PODPORU PANA PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA PRO JEHO SETRVÁNÍ


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: Re: Re:

2014-11-05 09:09

#74: - Re: Re:  

 ty jsi zase trotl, ale máš jinak skvělé argumenty, neměl by ses vrátit do klecového lůžka?

Adolfhitlernejsem

#77

2014-11-05 09:29

Konečně máme prezidenta kterej se nebojí říct svůj názor :) Prostě se s tím nesere a to je dobře .. vláda pořád schvaluje nesmyslné zákony a kdo je proti tomu Zeman a proč vláda nemá ráda Zemana a nechtěla ho jako prezidenta protože věděli že proti jim někdo bude a bude je kritizovat za to že tenhle stát posílaj do píči tam už vlastně jsme viz Kalousek,Paroubek,Nečas atd..... :) Prostě se nebojí říct co má na srdíčku což je dobře :) Sice jsem nežil za komunisty nevolím je ale vím že kdyby se zachovali v tý době lépe tak to tu vypadá jinak ;) PIRÁTI DO TOHO !


Nepřihlášený uživatel

#78

2014-11-05 09:36

Evidentně štvavá kampaň,at´udělá p.Zeman cokoliv,všechno se obrací proti němu. Nejsem zastáncem vulgarit,ale jak má konečně na faleš a šlendrián poukázat? A novináři mají o čem psát, místo , aby psali o životě lidí v republice a trochu pozitiva, chytají se a rozmazávají a do nekonečna budou psát o nepodstatném .Tak je to.

Nepřihlášený uživatel

#79

2014-11-05 09:40

viva zeman

Nepřihlášený uživatel

#80 Re:

2014-11-05 10:08

#3: -  

Ano, ano a zase jenom ano. Perfektně zformulované a hlavně vyřčené! Na rozdíl od pochlebovačských řečí většiny českých politků v dnešní době náš president snad jako jediný český politik objektivně zhodnotil skupinku ruských exhibicionistek. I když jsem zavilý ateista, tak za zhanobení chrámu, který je druhým posvátný, za jejich pohrdání historií, starými lidmi, kteří se ve víře narodili a i v ní zemřou, nebo jestli jsou tak hloupý, tak za jejich hloupost, bych jim nadělil pětadvacet bejkovcem, žena nežena. Až by z jejich zad krev crčela a ony řvaly bolestí, tak by si snad uvědomily svoji malost a ubohost.


Nepřihlášený uživatel

#81 Re: Re:

2014-11-05 10:21

#73: gillan - Re:  

 pravděpodobně máte pravdu.. Mě v této souvislosti napadlo znění jednoho článku ústavy..četl jsem v roce 1993../odhad 273..ale asi ne/ o tom, že :.. každý občan české republiky má beztrestné právo chránit demokracii se zbraní v ruce.. ..Ten to článek jsem po roce 2005 již nenašel. ??


Nepřihlášený uživatel

#82

2014-11-05 10:25

Je to svobodně námi zvolený prezident - my ho nedáme!!!
Djlaro

#83 PETICE NA PODPORU PANA PREZIDENTA

2014-11-05 10:27

PETICE NA PODPORU PANA PREZIDENTA - PROSÍM VŠECHNY CO SE PŘIDALY K PODPISU POKUD MOHOU NECHT SDÍLEJÍ ODKAZ PETICE NA PODPORU PANA PREZIDENTA NA VŠECH MOŽNÝCH SÍTÍCH A STRÁNKÁCH NECHT DOSÁHNEME CO NEJVĚTŠÍHO POČTU . DĚKUJI...


Nepřihlášený uživatel

#84

2014-11-05 10:37

Řešit v našem státě jen nějaké to "sprosté" slovo, bylo by nám hej !!!

Nepřihlášený uživatel

#85

2014-11-05 11:02

Prdel, hovno, hajzl, prošoustat, předposranost, bordel - to vse jsou vulgarni vyrazy
kterymi verejnost bez zardeni castoval ministr zahranicnich veci ČR
Karel Schwarzenberg.
A to kritikum prezidenta M. Zemana nevadilo?
TAK MERTE VSEM STEJNYM METREM!!!
Petr25

#86 Re: To víte,že nás to se**, proto podporujeme prezidenta Zemana. Pane prezidente, nedejte se!

2014-11-05 11:07


Nepřihlášený uživatel

#87

2014-11-05 12:36

Jen ať se pan Zeman nedá. S Kárlem von Hajajou by to byl průser.

Nepřihlášený uživatel

#88

2014-11-05 12:41

Současná naše pseudodemokracie nezaručuje plný a rovnoprávný výkon lidských práv. Je to zvůle mocných a majetných ( Havel, Schvazenberg a jim podobní). K prosazení svých nekalých majetnických zájmů se neštítí žádné lži a nekalých praktik ( ovládání a zneužívání štvavých médií - TV ). Evidentně útočí na levicově orientované myšlení a vrcholem všeho tohoto hnusu je cílený a dlouho dobu trvající útok na Miloše Zemana. Stojím s valnou většinou poctivých lidí za prezidentem Milošem Zemanem. Je třeba reagovat, vystoupit demonstrativně do ulic a to hned 17.listopadu.

Nepřihlášený uživatel

#89 Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 12:57

Je zajímavé, že pravdoláskařům nevadí Kalousek, který zfackoval na ulici mladíka, nevadí jim rozkradený stát, jednosměrná masmedia, která sama rozehrávají "hon" na prezidenta by měla jít sama do pryč. Z nenávistných redaktorů a taky umělců je mi smutno. Všeho do času.


Nepřihlášený uživatel

#90

2014-11-05 14:08

Co to je za blbost, že tam hned je váš podpois potvrzen nesouhlasím s takovými podvody.

Nepřihlášený uživatel

#91

2014-11-05 14:11

Prezident mluvil tak, jak mluví většina lidí, kteří ovšem navenek ze sebe dělají to, co nejsou. Prezident není žádný b...c, někteří lidé se s tím bohužel nedovedou vyrovnat.

Satan

#92 Podpora

2014-11-05 14:14

Souhlasím s prezidentem a vyjadřujumu vysokou podporu.Ať si všichni hrábnou do svědomí jestli takovej brajgl dělali když byl ve vládě Topolánek premiér jak rozdával facky atd..nebo vožrala Kalousek jako ministr financí co oni vyváděli a to nikoho nezajímala prestiž ČR.


Nepřihlášený uživatel

#93

2014-11-05 14:28

Jeho názory jsou mi blízké. Nejvíc řvou ti, kteří mu nesahají ani po paty a taky naši VIP, kteří mají možnost ty svoje nesmysly prezentovat v ČT. Za koho mluví? Za mě určitě ne.

Nepřihlášený uživatel

#94

2014-11-05 14:39

Máš chybu ve slově "nedivým", kundo.


Nepřihlášený uživatel

#95

2014-11-05 15:18

Velmi zajímavé čtení:)

Nehodlám zde urážet pana prezidenta, ani jeho ovečky. Byl zvolen regulerní volbou, to že to byla 1/4 populace je chyba celého národa, že je v těchto věcech liknavý.

Pan prezident musí sám vědět o čem chce hovořit a co chce publikovat, je to jeho právo. Pokud je to v neprospěch našeho národa, je to jeho odpovědnost.Máme demokracii, každý si může říkat co chce a neznamená to, že s názory musí souhlasit celý národ.

V jeho postavení, ale nelze akceptovat jeho nereprezentativní chování. Byl zvolen jako prezident a očekává se, že se jako prezident bude chovat. Je v pořádku, že i vrcholový zástupci řeknou věci na rovinu. Ale vždy to lze říct slušně.

Jak chcete umravňovat dnešní mládež, která je již už tak zvrácená, když nejvyšší zástupce našeho národa se chová jako .............?

Evidentně má potřebu udělat ještě větší ostudu, než se povedlo panu Klasouvi.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#96

2014-11-05 17:09

Nasrat Vy proruský bolševický prasata! Ten vožrala nás ve světě jen zesměšňuje, tak jako jeho předchůdce!

Djlaro

#97 Re: Troubo

2014-11-05 19:25

#96: -  

 Hlavně že největší notorik Kalousek setrvává . Ty si asi stejnej dement jako on...

mirďas

#98

2014-11-05 19:27

S jeho názory téměř souhlasím, s tím co řekl nemám problém má pravdu, ale měl by si uvědomit, že nevystupoval jako ,,Zeman" , ale jako przident republiky. Když bude takto vystupovat manager nějaké firmy, myslím si, že s takovou firmou nikdo nebude chtít mít nic společného. Příště na plnou hubu, ale slušně


Nepřihlášený uživatel

#99

2014-11-05 20:22

Pan prezident použil správné výrazy.Jinak se to už ani nedá říct.Za co by měl tedy odstopit? Za pravdu,kterou říká?

Nepřihlášený uživatel

#100

2014-11-05 20:33

Musel jsem!