Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#926 Re: Re: Re: Re: "Umělkyně"

2014-11-17 15:16

#915: Roman Skácel - Re: Re: Re: "Umělkyně" 

 ...pán evidentně sleduje naše média, což takhle si někde najít pravdu, pane Skácele?


Nepřihlášený uživatel

#927

2014-11-17 15:17

Nešťastná forma pro pravdivé pojmenování skutečnosti většinou slouží odpůrcům autora k rafinovaným útokům za účelem jeho diskreditace.

Nepřihlášený uživatel

#928

2014-11-17 15:26

Zdá se mi, že se postupně, co se týká pravdy, vracíme zpět před rok 1989 a to v tom smyslu, že zase existuje pouze "jedna pravda".
Tehdy to byla pravda "levicová", dneska je to pravda "pravicová" a nic mezi tím.
Ještě dlouho se budeme učit demokracii včetně přijímání např. volebních porážek je otázka.


Nepřihlášený uživatel

#929

2014-11-17 16:05

Dnes je 17.11.2014. Je mi stydno za to, co se dnes v Praze děje. Jsme snad v Egyptě, Sýrii nebo na Ukrajině, abychom si tu nechali organizovat skupinami, které hájí americké zájmy, demonstrace na odstranění demokraticky zvoleného prezidenta? Pokud prezident Zeman až tak překáží Kalouskovi, Schwarzenbergovi a podobným, pak by měl být podporován!

Nepřihlášený uživatel

#930

2014-11-17 16:43

Chtějí snad jeho odpůrci, aby to tady dopadlo jako na Ukrajině? Tedy svrhnout násilím demokraticky zvoleného prezidenta?

Nepřihlášený uživatel

#931 Re: Zeman a Klaus jedno jest.

2014-11-17 16:44

#65: Reiner - Zeman a Klaus jedno jest. 

 Reinere, Reinere Ty určitě nejsi žádný šašek, ale věš pro kterou se šašci drbou .....


Nepřihlášený uživatel

#932

2014-11-17 16:50

Mám rád ty co se nebojí a nejsou v duchu většinové patolízalské připosranosti pokrytci. Na Národní jsem byl a songy "pusinek" bohužel slyšel

Nepřihlášený uživatel

#933

2014-11-17 16:50

Pekný fígl :podívejte se a šup.váš podpis byl potvrzen

Nepřihlášený uživatel

#934

2014-11-17 17:05

Jsem pohoršen jakým způsobem je překrucován projev MZ a eskalováno davové šílenství.Tyto manipulace byli vlastní KSČ.Demokracie vypadá jinak.

Nepřihlášený uživatel

#935

2014-11-17 17:18

Zeman nikdy nekradl. Modrá tlupa a havloidi jsou obr zloději, kteří nikdy nic nevytvořili. Jenom přerozdělejí , rozkrádají a zadlužují.

Nepřihlášený uživatel

#936

2014-11-17 17:29

Přestože mi jsou proti srsti jak určitá sebestřednost, tak neslušnosti, které by si měl prezident odpustit, má toho v hlavě víc než bandy křiklounů, kteří nemají potuchu o demokracii a poskakují, jak jim zkorumpovaná média nabulíkují. V 89. byl Zeman jeden z mála statečných a fakticky je stále.

Nepřihlášený uživatel

#937

2014-11-17 18:11

Zatim nejlepsi prezident, ktery pro republiku neco dela !

Nepřihlášený uživatel

#938

2014-11-17 19:44

Pan Zeman není sice nijak zářný klenot a reperesentant naší republiky, ale snaží se pomoci (viz jednání v Rusku a Číně-snaží se získat ztracené trhy), vypadá to že snad i nelže. Jenže bohužel jde tak proti zájmům SFM (světové finanční mafie) a tedy i proti zájmům našich zaprodaných vlastizrádců, kteří by tak nemohli co SFM slíbili. Bohužel však naše prolhaná zaprodaná média proti němu rozjela silnou štvavou kampaň. Jirka

Nepřihlášený uživatel

#939

2014-11-17 19:49

Je to uměle vyvolaný hon na prazidenta

Nepřihlášený uživatel

#940

2014-11-17 20:41

Zvolili jsme si ho za presidenta protože má svoje názory a myslím si že je nejmíň ovlivnitelnej a nedá se koupit.To o jeho protikandidátech se říci nedá.Když jsem se totiž zeptal bratrance našeho Von ,jestli je pravda že byl na "schůzi" zednářů a USA, tak mi odpověděl : no a co to já byl teď taky ve Francii.Tak si nemyslím ža zrovna tito soupenci tohoto společenství budou mít zájem na blahu naší republiky ale na jejím dorozkradení a prodáním cizincům.Všechny řadím mezi vlastizrádce kteří zničili a nebo pomohli zničit celý národní majetek, který celé generace od bílé hory a za každého režimu vytvářeli.Toto je za celá staletí největší devastace naší země.Takhle se dnes vyhrávají války.Stačí pár prodejných zmetků ,dobře připravených a na správném místě a je to.

Nepřihlášený uživatel

#941

2014-11-17 20:44

Je to můj prezident!

Nepřihlášený uživatel

#942

2014-11-17 20:51

Několik tisíc Pražanů to není celá Česká republika.

Nepřihlášený uživatel

#943

2014-11-17 21:55

Konečně po dlouhé době prezident, který se nebojí říkat pravdu

Nepřihlášený uživatel

#944

2014-11-17 22:43

velice dobře víme jak snadno se dají zmanipulovat lidé, zvláště mladí. Víme jak zmanipulovaní studenti uštvali paní Baborovu. A taky si snadno domyslíme kdo za tím stojí. Jsou to lidé ,kteří žvaní o demokracii a svobodě pokud jsou voleni jejich kandidáti. Pokud je to jinak, spustí bláboly o pošlapání svobody a sprostě útočí na politiky, kteří byli řádně zvoleni ve svobodných volbách. Pane prezidente Zemane máte moji plnou podporu a odolejte štvanici kterou na Vás tak zvaní "právdoláskaři" rozpoutali.


St.

#945 Re:

2014-11-17 22:54

#944: -  

 Prezident Zeman čelí tlaku a napadání své osoby i úřadu od samého konce volby prezidenta. Ti, co ve volbě neuspěli, donekonečna štvou a popuzují veřejnost proti jeho osobě. Jejich politická příslušnost je víc než jasná. ODS, TOP 09, KDU ČSL. Těmto nevyhovuje prezident, který není loutkou jejich zájmů a zájmů zahraničních mocností včetně EU. Nehodí se jim člověk, který jasně a srozumitelně pro všechny obyvatele nazývá věci pravými jmény, i když přitom použije vulgární výraz. Takového člověka si já osobně vážím, proto má mou plnou podporu.


Nepřihlášený uživatel

#946

2014-11-17 23:10

První prezident od převratu 1989 který není loutkou domácí politické scény a ni zahraničních zájmů. Jeho někdy i vulgární výrazy jen naplno vystihují to, o čem hovoří. Nejde lotra pojmenovat ctihodným pánem, nejde poběhlici nazvat dámou. Má můj hlas a podporu.

Nepřihlášený uživatel

#947

2014-11-18 00:04

Pan prezident Miloš Zeman i za mne již vše řekl.

Nepřihlášený uživatel

#948 Re:

2014-11-18 00:24

#947: -  Pan Pussydend už za mně řekl všechno!

 Jája První,Zemanov


Nepřihlášený uživatel

#949 Re:

2014-11-18 00:27

#901: predátor -  Ano pane predátor!

 DceraPrvní,Zemanov!


Nepřihlášený uživatel

#950 Re: "Ušlechtilý president"

2014-11-18 00:56

#910: - "Ušlechtilý president" 

 Vy ste hlúpy. Dnes som zachytila v TV v rámci osláv 17. novembra také avandgardne poňaté divadelné predstavenie, mala to byť akási recesia, výsmech komunizmu. Keď sa Vám niekedy do rúk dostali tie politicko-výchovné divadelné hry z čias najhoršej totality za Stalina, ktoré si mali robiť akože srandu z nepriateľov ľudu, tak to bolo presne ono, ibaže v opačnom garde. Podobne vyzeralo aj to divadlo dnes na tom Albertove. Trápna schematická propagandistická fraška, zle zrežírovaná, zle zahraná, vulgárna, primitívna, pre rovnako vulgárneho a primitívneho diváka bez vkusu a schopnosti samostatne myslieť. Pán Miloš Zeman obstál so cťou. Hanbiť sa majú organizátori toho nechutného podujatia a lovu na Zemana.