Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#1301

2014-12-02 11:50

Podporuji našeho prezidenta

Nepřihlášený uživatel

#1302

2014-12-02 11:56

Podporuji prezidenta, kterého jsem volila a stydím se za lidi, kteří se projevují tak ubohým způsobem.

Nepřihlášený uživatel

#1303 Re:

2014-12-02 11:56

#1298: -  

 Svatá pravda: jen sprostého a primitivního hnusáka napadne při překladu slova "pussy" hned "kunda". Asi na nic jiného tento slimák nemyslí. Při tom mluví anglicky jako "Massa Bob", že i v Číně se museli pozastavit nad ubohostí jeho "angličtiny" (spíše pidgin  english). Zkrátka sprostý ožrala dělá celé republice ostudu, jen hubu otevře.

pavel

#1304

2014-12-02 12:02

Pane prezidente nedejte se. Vyznamenat Pussy Riot mohl jen idiot.

 


Nepřihlášený uživatel

#1305

2014-12-02 12:16

Ti kdo chtějí někoho kritizovat by si měli získat originální podklady (přepis nebo záznam),nejen co se povídá.To co řekl Miloš Zeman o tzv.politických vězních v Rusku jen nazval tak jak to skutečně je.Nelze to ani považovat za sprosté.Jeho citace jsou jen kritikou těch které citoval.A že někdo z....vil zákon je jen čistá pravda nic víc.

Nepřihlášený uživatel

#1306 Re: Re:

2014-12-02 12:19

#1303: - Re:  

 Příteli,hlavně že vy jste výkvět inteligence


Nepřihlášený uživatel

#1307 Re:

2014-12-02 12:35

#1: -  Za včerejšek podepsalo petici proti odstoupení pussydenta Zemana alias Ovara Bradavičnatého  od 00.00 hod 01.12 2014do 23:52 hod včetně Ovčáčka,Milouše Zemana a Kachrla Švajnera a Mrdavce Obecného,2 504 lidí!To znamená 2 500 platných podpisů,které tam zůstanou a nebudou zmazány zřizovatelem!Na této petici už skoro za celý měsíc podepsalo dohromady i s obyvákem Ransdorfů,Semelů,Zemanů,15-ti členého příbuzenstva Velebů necelých 3 500 podpisů!Je to ale kontrast nevážení soudruzi Zemanovci,co!?Pussydent Zeman Zemanovič Zemanko!Bléééé P.S z vysoka,daleka i široka na vaši podporu zvracím!M.Z

 


Nepřihlášený uživatel

#1308

2014-12-02 12:39

Jen tak dál. Bylo dost pravdoláskařů. 40 let jsme lezli do zadku Rusům a teď USA? Zeman je zatím jeden z mála politiků co se nepodělají a mají vlastní názor. Navíc názor blízký normálním občanům této země. Je zarážející jaký prostor dávají média Kalouskovcům a všem co tuto republiku rozkradli. Kdyby vyhrál volby Schvarzenberg tak zprivatizoval celou republiku. Já jsem s prezidentem Zemanem spokojený.

Nepřihlášený uživatel

#1309

2014-12-02 13:10

Jsem hrdý na svého prezidenta, ať se to někomu líbí nebo třeba nelíbí.

Mám už plné brejle té nesmyslné mediální masáže, kterou vyvolávají jen obyčejní a to zopakuji třeba tisíckrát "obyčejní komedianti", kteří o morálce vůbec nic neví jen jí mají plnou ......

Uspořádají třeba Majdan ve Washingtonu nebo budou tvrdit, že nás osvobodila amerika, když nám zbombardovala Škodovy závody, jen když jim to někdo zaplatí nebo se to vyplatí.

Vyznamenat Pussy Riot mohl opravdu jen komediant, posedlý morálkou...když mu to ovšem vyhovuje proti Rusku. Jde tu zase jen o moc a prachy. Na morálku tento představidel koloniální mocnosti ihned zapomene, pokud se mu začnou bouřit poddaní v Africe, Indii nebo třeba na Falklandech.

 

Bohužel. Lidstvo se za těch tisíce let vůbec nezměnilo, vůbec nepoučilo, stále je to jen o chamtivosti a nenažranosti, je úplně jedno, pod jakým pláštíkem se to schovává.

Jednou nás masírují politici círve, jednou politici civilní, jen se mění způsob. Ve středověku opozici hned podřezali nebo upálili, dnes se největší všiváci schovávají za budovatelskými hesly současnosti"svoboda, demokracie,lidská práva", vystupují v mediích jako svatoušci a pomocí těch sponzorovaných rádoby morálních lidí vymývají mozky holotě. Áno, holotě!!!!

Jsem hrdý na svého prezidenta, ať se to někomu líbí nebo třeba nelíbí.

 

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#1310

2014-12-02 13:11

Nemám rád Kalouska, knížete a pravdoláskaře.Demokracie je pro ně jenom prázné slovo.

Nepřihlášený uživatel

#1311 Ivana

2014-12-02 13:13

A podepište i tuto podporu presidenta: http://www.branmeprezidenta.cz/   raději to napíšu ještě jinak, kdyby se odkaz nezobrazil a to branmeprezidenta.cz  a před to napište www. 

 


Nepřihlášený uživatel

#1312 Re: Re:

2014-12-02 13:48

#1307: - Re:  

 Vážený pane,

děkuji. Jste typickým představitelem kritiků Miloše Zemana. Děkuji


Nepřihlášený uživatel

#1313 Re: Re:

2014-12-02 14:05

#1303: - Re:  

 Výborně, máme kandidáta na prezidenta.

V hovorech z Lán bude národ slyšet jen pípání z reproduktorů.

Výborně, jen tak dál.


Nepřihlášený uživatel

#1314 Re: Re: Re:

2014-12-02 14:49

#1306: - Re: Re:  

 Naštěstí ovšem nejsem prezident České republiky. A ani blbec, který volil Zemana podle úvahy : "je sprostej jako já, to je můj člověk".

Někdo

#1315 Re:

2014-12-02 14:51

#1309: -  

 Mně se to líbí. Jen ať blbci a hulváti se hlásí ke svému prezidentovi. Svůj k svému!


Nepřihlášený uživatel

#1316 Re: Re:

2014-12-02 15:02

#1315: Někdo - Re:  

 Blbci a hulváti podporují svého prezidenta, inteligenti a slušňáci kupují úžasné obrazy a dávají je do aukcí.

Svůj k svému!


Nepřihlášený uživatel

#1317

2014-12-02 15:52

Pussy riot.

Pussy to jsou velké hvězdy, budou učít děvčata,
podrobný jim návod dají, jak se kradou kuřata.
Medaili jim Václav Havel, za umění tenkrát dal,
v boji proti Putinovi, celý svět je rázem znal.


Veřejně se obnažují, grupen sex je jejich boj,
inspiraci mají v žumpách a fekál je jejich zdroj.
Náš president řekl v Lánech, pravdu o té havěti,
televize, roshlas i tisk, ozvali se v zápětí.


Hanobili presidenta, tahle chátra sečtělá,
plní pouze příkaz z hůry, za prachy vše udělá.
Na náměstí banda šmejdů, s kartama se váleli,
kdepak byla policie, když tam bordel házeli.


Vzal bych důtky na tu chátru, střískal bych jim prdele,
na závěr by Pussy riot, jim zazpívaly v kostele.
Pussy idol mladých dívek, jsou kultura národa,
co se chová jako šmejdi, to snad není náhoda.


Kalousek ten fekál tlačí, je udřenej pantáta,
Pussy riot ho za to nacpou, tam kam si cpou kuřata.
Z chlastu mu už mozek měkne, játra tvrdnou je to tak,
diagnóza potvrdila, že mu ujel tenhle vlak.

Sobotka tu verbeš chválí,souhlasí stou pakáží,
politíci pro koryto i nemožné dokáží.
To co slíbil dnes neplatí, lůza si s tím poradí
že je stejný jako Kalous, to mu zřejmě něvadí.



Nepřihlášený uživatel

#1318

2014-12-02 15:56

Zastavme nenávistnou kampaň proti demokraticky zvolenému prezidentovi.

Nepřihlášený uživatel

#1319

2014-12-02 16:15

Kdyby Ti co mávali červenýma kartama proti prezidentovi radši mávali kartama proti zvýšení platů poslaců nebo církevním restitucím mělo by to nějaký smysl .Ale jinak je to trapné.Velké věci jim unikají protože se zabývají hloupostmi.


Nepřihlášený uživatel

#1320

2014-12-02 16:16

Já osobně si myslím,že pan prezident Miloš Zeman se ničím špatným neprovinil. Že mu ujelo "pár"slov? Vždyť říká pravdu!!! Ti co řvou za jeho odstoupení jsou podpůrci těch zlodějů co náš stát rozkrádají... A hlavně určitá média ráda tuto hysterii podporují !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1321

2014-12-02 16:19

Když červené musí být možnost i dát zelené, ať je to na férovku.

Nepřihlášený uživatel

#1322

2014-12-02 16:19

Žádný člověk se nezavděčí všem, v demokracii by však měl možnost své názory říkat a my bychom o nich měli důkladně přemýšlet.Abychom jen neopakovali názory jiných, jejich zájmy nám nejsou známy. Prozatím se halasní demokrati prezentují velice nedemokraticky. A soustředěný útok na člověka může být velice nebezpečný.

Nepřihlášený uživatel

#1323

2014-12-02 16:22

FANDÍM ZEMANOVI MLUVÍ Z HLAVI NIC NEČTE TO SE MI LÍBÍ

Nepřihlášený uživatel

#1324 Re: Re: Re:

2014-12-02 16:27

#1313: - Re: Re:  

 Nevím kdo jste, že vás tak zaráží několik sice správných, ale nevhodně vyřčených vět. Asi nejste učitel ani rodič dospívajících dětí, jinak byste věděl, že v jejich slovníku se snad ani slušná slova nevyskytují. A to jsme jim vzorem my, nemůžeme všechno svádět na prezidenta. A jak vůbec mluvíte vy? Není to případ, že kvůli třísce v oku druhého nevidím trám v oku svém?

Hana Zemanová

#1325

2014-12-02 16:54

Tak aby bylo jasno! Jsem hrdá za našeho Pana PREZIDENTA ZEMANA !!!!!Konečně muž na svém místě!!!! Ti debilové co řvou za jeho odstoupení to je banda podpůrců těch zlodějů co naši zemi celá ta léta rozkrádali!! Netáhla co nic neumí!!!!Jen pijavice co se za státní peníze kapsují. Co by chtěli??? Toho Rakouskýho Trautenberga??? Pane prezidente NEDEJTE SE!!!!!