Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#1026

2014-11-19 23:23

Mám rád lidi, kteří mluví o problémech pravdivě, i když jim občas něco ujede. Nikdo není neomylný, důležitá je myšlenka.

Nepřihlášený uživatel

#1027

2014-11-19 23:34

Nestydím se za presidenta Zemana, stydím se za lidí, kteří zneuctili památku 17.listopadu, volají po demokracii a přitom je jim ukradená,soudě dle toho chování.Myslí si o sobě, že jsou něco jako novodobá šlechta proto se ti příživníci lepí na Schwarzenberga,pro mě žádný kníže není u nás byly tituly dávno zrušeny. Jsem znechucená tím co se v této zemi děje proč česká televize štve lidi proti proti presidentovi místo toho,aby objektivně za naše poplatky informovala co se děje u nás a v jiných státech. V televizi by měli řešit,že je u nás bída a nezaměstnanost a ne dělat rozhovory s prostitutkamy. Od toho máme bulváry! Nakonec ještě Miloši nedej se a jen tak dál, máš naši podporu!
Roman Skácel
Hodonín

#1028 Re: Re: Re: Re:

2014-11-20 02:26

#1020: - Re: Re: Re:  

 Uděláme to jinak, drahá paní, já budu i nadále psát svoje podložené názory sem a Vy si můžete vybrat, zda nad nimi budete přemýšlet, nebo jako obvykle ne a uvěříte tomu, že pokud nejsou má tvrzení kompatibilní s tím, co říkali na stranické buňce, pak jsou už jedině stupidní a dlouhé.

Až zas budete mít chvilku, zeptejte se někoho z Vaší stranické buňky, co je to "stupidní", nechejte si to slovo přesně definovat.

P.S. Hned pak zjistíte, že sem smolíte nesmysly, když ani neznáte skutečnou podstatu toho, co valstně přesně tvrdíte.

Moc mě těší, že Vám jdu na nervy, budete si muset zvyknout a koupit nějaké ty prášky na hlavu do zásoby.

P.P.S. S manželkou se nad výroky některých zdejších bavičů docela i zasmějeme, Vy jste dost podprůměrná bavička, spíš poněkud trapně vlezlá, než vtipná...

Roman Skácel
Hodonín

#1029 Re: Re: Re:

2014-11-20 02:30

#1010: - Re: Re:  

 Možná já, možná Vy, kdo ví. Doporučuji nechat lidi, aby si to přebrali sami.

Nějaký názor k tématu? Opravdu nejsem důležitý, to pan Zeman je docela stále větší a větší problém... :-)


Nepřihlášený uživatel

#1030

2014-11-20 07:02

Souhlasím, že jsou nám podávány převrácené informace, které vyjadřují silný zájem manipulace ve svůj prospěch. Plně souhlasím s panem presidentem který vše správně označil. Děkuji za tuto petici, jsem ráda že jsem se mohla přidat a tak vyjádřit svůj názor.
M

#1031 Mrázek

2014-11-20 07:42

Doporučuji příznivcům i odpůrcům M.Z. tuto knihu: Kmotr Mrázek (Jaroslav Kmenta)
je to smutné, leč leccos dává smysl, bohužel.


Nepřihlášený uživatel

#1032

2014-11-20 08:06

Pan prezident Zeman rekl jen pravdu, nechapu ten humbuk kvuli nekolika peprnejsim vyrazum, kdyz nekteri clenove parlamentu mluvi mnohem hur. A k tomu navic casto lzou...

Nepřihlášený uživatel

#1033

2014-11-20 09:28

je jasné proč tolik hněvu vůči Zeanovi, protože Zeman nepoškozuje vlastní stát ve prospěch USA a my jsme vazalský stát. nenáme vlastní vůli. nemíme říkat něco jiného, než nám vnucují naši vládci v USA.

Roman Skácel
Hodonín

#1034 Re: Re: Re:

2014-11-20 10:37

#1011: Petra Jelínková - Re: Re:  

Co není PRAVDA, to je lež, na tom se jistě shodneme?

Tak tedy, co není pravdou na tom, co výše tvrdím paní Jelínková?

P.S. Pokud o někom tvrdíte, že nemá pravdu, bylo by nejméně rozumné to dokázat v diskuzi, přičemž bez skutečného názoru z Vaší strany k mým přehledným a docela jasným názorům to jen stěží dokážete. O tom asi pochybovat nemůžeme.

P.P.S. Pokud o někom tvrdíte, že nemá pravdu a on ji má, pak lžete...

Jak je to s logikou snadné, že...?

Takže...?

Tipuji, že už bude jen dokonalé ticho, protože logika i pravda jsou pro Zemanovce, jako česnek a kůl v srdci pro Upíry...

 

Gurmán

#1035

2014-11-20 10:43

Ovar je nejlepší s vejci a rajčaty. Chce to repete!

Doporučuje Láďa Hruška.

Roman Skácel
Hodonín

#1036 Re:

2014-11-20 10:43

#1033: -  

Mluvte za sebe, za mě v žádném případě nemluvíte.

Mě úplně stačí skutečnost, že USA jsou prokazatelně už 20 let našimi strategickými spojneci v ekonomické i vojenské oblasti a naši vojáci stejnými vojáky NATO, jako jsou američtí, víme...?

Jste směšný, ...směšný a ubohý ve své ideologické PASTI, která je tak moc zřetelná, jako Vaše lidská hloupost, ...Vás osobně, její oběti...

Roman Skácel
Hodonín

#1037 Re: Mrázek

2014-11-20 10:46

#1031: M - Mrázek 

A máte i nějaký svůj vlastní, řekněme autentický názor?

To pan Zeman rád pořád cituje a my abychom si to pak přebírali, ona i Bible je parádní ideologie, z níž citovat je všeobecně rovno skoro jakékoli pravdě, i kdyby současně protichůdné. Právě proto Bibli vidím jako ideologi, tedy, řekněme, účelovou pravdu, ...nikoli pravdu zřetelně objektivní...

Co Vaše pravda ve věci našeho prezidenta?

Roman Skácel
Hodonín

#1038 Re:

2014-11-20 10:47

#1032: -  

Co opravdu pravdivého pan Zeman řekl?

A vsadím se, že bude ticho po pěšině... :-) 

Neprohlédnuvší metač kamenů

#1039 Pravdivý a odvážný Zeman

2014-11-20 10:50

#1014: -  

  Také se mi líbí jeho pravdomluvnost. Například, když veřejně prohlásil ".... kunda sem". K tomu je třeba mít nejen velkou lásku k pravdě, ale i odvahu! Stejnou odvau, jako když, zlískaný jak to boží hovádko, odhalí veřejnosti  pravého viníka svého stavu: zlotřilé viry. I když ví, že ho nemine posměch neprohlédnuvších a zabedněných občanů.....

Roman Skácel
Hodonín

#1040 Re:

2014-11-20 10:53

#1030: -  

Tohle není názor. To je Vaše místní provolání, tedy deklamace...

Musel(a) byste nám poněkud prokázat, proč TVRDÍTE, co považujete za PRAVDU, tedy že pan Zeman NENÍ opilec, lhář a stupidně se chovající politik, aktuálně ve funkci nejvyššího ústavního činitele této země.

Právě k prokázání tohoto Vašeho tvrzení jsem připraven s Vámi diskutovat.

P.S. A pokud to nedoložíte? Prostě zcela logicky lžete, když neumíte prokázat to, co tvrdíte o jiných, když někdo tvrdí pravý opak, a to názory a prokazatelnými skutečnostmi, ...podloženě... 

Víte, zde už nejde o dohadování se, ale o skutečnou PRAVDU o tom, zda je prezident ČR Zeman stupidní opilec a lhář, i kdyby to mělo zbořit vše, čemu jste dosud věřil(a), jako svojí pravdičce, stále menší a menší a nakonec v koutku zcela schoulené, dlouhodobě živořící a budoucího života naprosto neschopné.

Vypovídající ve své celé nahotě o reálné skutečnosti a skoro hrůzných důsledcích s tím spojených...


Nepřihlášený uživatel

#1041 Re:

2014-11-20 10:55

#984: -  

 Správně, Veleba! Také já se musím zastat svého pucfleka. Takového by mi záviděl snad i Leonid Ilijič Brežněv a to měl svého Husáka!

Vladimír Hitlerovič Putin, t.č. gosudar vší Rusi a blízkého zahraničí


Nepřihlášený uživatel

#1042 Re:

2014-11-20 10:58

#1027: -  

 Máš bídu? Tak to jsi asi nezaměstnaná prostitutka.


Nepřihlášený uživatel

#1043 Re: Re:

2014-11-20 11:03

#1006: Roman Skácel - Re:  

 Já myslím, že současný veliký politik, státník a náš prezident bude mít tu bustu také. Na Putinově WC bude sloužit (podobně jako originál) jako držák Putinova toiletního papíru. K ničemu jinému použít nelze.


Nepřihlášený uživatel

#1044 MILOŠE DO KOŠE

2014-11-20 11:23

Druhé největší ruské bance klesl kvůli sankcím zisk o 98 procent, žádá o pomoc

HURÁÁÁÁ


Nepřihlášený uživatel

#1045

2014-11-20 13:11

Dle mého názoru pan prezident Zeman mluví pravdu a 100% mu záleží na naší vlasti. Takže stojím při něm, fandím mu a přeji mu ještě dlouhé prezidentování!

Nepřihlášený uživatel

#1046

2014-11-20 15:44

Zeman není blbec.Pavel


Nepřihlášený uživatel

#1047

2014-11-20 18:29

Vytvořila se jednotná protizemanovská fronta, kde se sdružují padouši, kterým protestující mladí lidé bez životních zkušeností slouží jako užiteční blbci. Tito mladíci jsou tvárným těstem v rukách zkušených demagogů typu Kalouska, Bursíka či Kocába, kteří postupují podle osvědčených postupů, kde se vyhledávají nepřátelé té jediné a správné pravdy, tito nepřátelé jsou zostuzováni a prezentováni jako zrádci a padouši, se kterými je nutno zatočit.

Nepřihlášený uživatel

#1048

2014-11-20 18:52

Nebyl jsem voličem p. Zemana, ale z těhle zhrzených voličů Sch. my je zle.

Nepřihlášený uživatel

#1049

2014-11-20 19:19

Považuji to v této situaci za nutné

Nepřihlášený uživatel

#1050 Re:

2014-11-20 19:26

#1047: -  

Promluvil soudruh z ÚV KSČ nebo přílsušník PS VB !!! Jako za starých časů...

Vstáváme, dobré ráno!!!