MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#8876 Re:

2014-11-09 18:21

#8872: -  

 Styďte se za koho chcete. Máme demokracii, máte na to právo.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8877 Re: mně to fakt nedá, musím odpovědět :-)

2014-11-09 18:21

#8865: Jirka - mně to fakt nedá, musím odpovědět :-) 

 Nezdá se mi to. Já totiž netvrdím, že je Zeman správným prezidentem (maximálně tak napíšu, že podle mého názoru je správným prezidentem), já tvrdím, že je prezidentem zvolený většinou ve volbách.

Nejsem povolán k tomu, abych určoval, kdo je vlastenec, ale jsem povolán k tomu, abych určoval, kdo je nebo není vlastenec podle mě.

"Je to sice méně, než měl Zeman, ale je to nezanedbatelný počet."

Toto myslíte vážně, nebo jako vtip? Volilo ho méně lidí než Zemana, proto se nemohl stát prezidentem, tím se stává ten, kdo získá více hlasů. A ano, já si myslím, že ten, kdo volil K. S. není vlastenec. Je to můj názor, nikomu ho necpu. Podle mě vlastenec nemohl, pokud slyšel jeho vyjádření k Benešovi a chování k veteránovi z 2. sv. války (jméno mi vypadlo, omlouvám se), někho takového volit. Podle mého názoru ho nemohl volit ani někdo, kdo se cítí být Čechem či Moravanem, aniž by byl vlastencem. A že zřejmě ani neuměl hymnu, nebo možná dodnes neumí, to nechám stranou.


Nepřihlášený uživatel

#8878

2014-11-09 18:21

je třeba volit ty, o kterých vás média vlastněná překabátěnými komouši budou přesvědčovat, že jsou ti špatní...to je pan prezident Zeman, pan Babiš a ANO, DSSS....svině zlodějské udělají cokoliv, aby se jich zbavily

Nepřihlášený uživatel

#8879

2014-11-09 18:21

ZEMAN = OŽRALÝ EMAN. JE TO PROSTĚ DEBIL.


Nepřihlášený uživatel

#8880 Re:

2014-11-09 18:22

#8855: -  

 Každý mail založila skutečná osoba, že nějakým bolbečkům, tedy obdivovatelmů Zemana stojí za to, zakldáat imaily kačer donald, za to opravdu normální lidé nemohou, ale Miloš Zeman za to může velmi, neboť je to on kdo v lidech budí ty jejich nejhorší vlastnosti. 

Roman Skácel

#8881 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 18:23

#8816: Svarun - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Trochu vyčerpávají to číst a je to dokonale myšlenkově sterilní, vidíte svět jen černobíle, špatní a imperiální Američané a hodné jen trochu důrazné Rusko s Putinem, velmi doma oblíbeným. Bla-bla-bla...

Ale dobře, máme jen dvě možnosti, buď být na straně demokratického světa, nebo na straně Ruska, ovšem proti demokratickému světu. Jsem rád, že už bylo dávno rozhodnuto a že nikdo nepřihlížel při tomto rozhodování k Vašemu názoru na věc. Demokratický svět nám dokonce odpustí i to, že budeme v jeho rámci někteří na straně Ruska, protože je to naše právo, Rusové moc na výběr nedávají svým občanům, tam je jasné, kdo je kdo a politická opozice se tam velmi rychle umlčuje, víme?

Být na straně Ruska už jsme si zkusili, děkuji už nechci a pokud se Vám tolik stýská po skutečné "ruské demokracii", nic Vám nebrání změnit špajz.

Vy si alespoň můžete vybrat, kde budete žít, Rusové moc na výběr nemají, časem se mnoho z nich stane ekonomickými emigranty a nebojím se, že by pak emigrovali do Číny, nebo Indie. Hádejte kam zamíří, ano k prosperitě a skutečné demokracii a skutečnou svobodou.

Člověče, co vlastně chcete, žijete v demokratické společnosti, která Vám zaručuje Vaše práva podle Deklarace lidských práv a svobod, co Vám chybí, máte doma teplo, počítač, co jíst, máte práci, můžete kam jen chcete a dělat tam co jen chcete v mezích tamního zákona a budete tu zase vypisovat to, jak jsou Amíci zlí a Rusi hodní. 

VAŽTE SI TOHO CO MÁTE A NEZÁVIĎTE RUSŮM JEJICH BÍDU!

 


Nepřihlášený uživatel

#8882 Re:

2014-11-09 18:23

#8879: -  

 

ne, to jen ty jsi debílek

Nepřihlášený uživatel

#8883 Re:

2014-11-09 18:24

#8855: -  

 Tak je to s každou peticí, i s tou na podporu Zemana. Tam se podepsali také nějací recesisté pod virtuálními jmény. Efekt je stejný, jsou to zanedbatelné počty. Relevantní je počet IP adres. Ale pokud se chcete ujistit v tom,  že realita je jiná a ujistíte tím i Zemana, nikdo vám v tom pochopitelně bránit nebude.  Docela mne baví představa, jak s tím nesmyslem běžíte na Hrad -D


Nepřihlášený uživatel

#8884 Re:

2014-11-09 18:24

#8879: -  

 Tak ses nám udělal. A teď hybaj zpět do klecového lůžka, pan doktor ti dá injekci.


Nepřihlášený uživatel

#8885 Re: Re:

2014-11-09 18:25

#8880: - Re:  

 

mluv za sebe, komoušku

Nepřihlášený uživatel

#8886

2014-11-09 18:25

Představa vážnosti hlavy státu vyplývá také z etického chování, které je panu prezidentovi na hony vzdáleno.

Nepřihlášený uživatel

#8887

2014-11-09 18:26

toho ožralýho komunistu zvolila ulice, ulice ho zase odvolá, tak to má být


Nepřihlášený uživatel

#8888

2014-11-09 18:26

pane prezidente, vydržte, těch pár sviní co tu kvičí jsou nepodstatné .....

Nepřihlášený uživatel

#8889 Re:

2014-11-09 18:27

#8878: -  

 Zeman masivně porušoval zákon o přímé volbě a to nejen nejen délkou kampaně ale i podivně získanými zdroji na tuto kampaň. Vy skutečně s čistým svědomím volíte člověka, který který vyměnil 48 % hotovosti MUS v objemu 15 mld. za 650 mil. a ještě k tomu zlodějům přidal stroje a uhlí? Jste blázen? Vy jste snad už někdy viděl StBáka, který by nekradl? A s čístým svědomím tedy volíte Babiše? Proč by měl být Babiš výjímkou, myslíte si, že nekrade a to ve velkém? 


Nepřihlášený uživatel

#8890 Re: Re: mně to fakt nedá, musím odpovědět :-)

2014-11-09 18:27

#8877: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: mně to fakt nedá, musím odpovědět :-) 

 Ktééé tobofff bůjj, ktéé toboff buj. Boryš umííííí ...  Ať si jej strčí za klobouk, krasavce.


Nepřihlášený uživatel

#8891 Re: Re:

2014-11-09 18:29

#8889: - Re:  

 

a nějaký důkaz...jak to, že už jste nepodal trestní oznámení...nebo jsou to jen vaše plky?
Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8892 Re:

2014-11-09 18:30

#8888: -  

 Vidím to tak, že panu prezidentovi je tato diskuze u zadnice :-)


Nepřihlášený uživatel

#8893 Re:

2014-11-09 18:31

#8888: -  

Komunisté a náckové prorušují zákon o volbách, aby se dostali k moci. Miloš Zeman porušova masivně zákon o přímé volbě. Co tedy je komunista nebo nácek, nebo snad nějaká kombinace komunisty a nácka? 


Nepřihlášený uživatel

#8894 Re:

2014-11-09 18:31

#8887: -  

 To je ale legrace.  Asi v hlavě vyluxováno, tak se neví, že prezident je neodvolatelný.  Musel by sám abdikovat a takovou radost Zeman pomatencům neudělá.  Navíc bude zvolen i na další období.  Už to všichni vydýchejte, než se zlostí zalknete.


Nepřihlášený uživatel

#8895

2014-11-09 18:32

Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini, co komouše úmyslně nechal ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "pravice" či "demokraté"...končíme vy hovada rudý ...."Lumpenkavárno bolševická"
Roman Skácel

#8896 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 18:32

#8827: kdemohkrad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

Nemohu za to, že nechodíte na diskuze zase tak často, když Vám tolik jde o formu a v obsahu Vašich příspěvků je fakt přetěžké najít něco, na co bych Vám ještě mohl vůbec odpovědět.


Nepřihlášený uživatel

#8897 Re: Re: Re:

2014-11-09 18:34

#8891: - Re: Re:  

 To, že porušoval zákona o příme volbě prošetřováno bylo, ale "bylo shledáno, že porušování nebylo tak velké, aby vedlo ke zrušení voleb" :-) s čímž já nesouhlasím. Dnes je již bohužel komunista Zeman absolutně beztrestný, tedy nemá smysl na něj podávat žádné trestní oznámí, přitom jeho podíl na privatizaci MUS je bezpochyby podíl nejen na gigantické zlodějině, ale také i vraždách, které tuto zlodějinu provázely. 


Nepřihlášený uživatel

#8898 Re: Re:

2014-11-09 18:36

#8883: - Re:  

 Ano počet adres nehraje roli, neboť např. O2 veřejné dresy již neposkytuje, tedy uživatelé sdílejí veřejné adresy s mnoha a mnoha dalšími uživateli. 

Roman Skácel

#8899 Re: Re: Re: Re: vyjdeme do ulic

2014-11-09 18:36

#8861: - Re: Re: Re: vyjdeme do ulic 

 Já to vidím jinak než Vy. 

Když už tedy někoho (třeba i celý národ) zklameme, a to tak že pořádným průšvihem kalamitně, tak si přece stoupneme před ty, které jsme zklamali a omluvíme se.

Na omluvu pana prezidenta zapomeňme a nezlobte se na mě, tohle ho usvědčuje nejen z nízkého sprosťáctví, ale rovnou z bezchrakternosti.

A dále je možno vyvodit, že pokud nebylo moudré takto mluvit do veřejného vysílání Českého rozhlasu, pak to mohlo být už jen stupidní.

Závěr: Máme tady jedince, který je sprosťák, bezcharakterní a ještě i stupidní.

A to je fakt hustý, když jde o prezidenta republiky!

Můžeme opravdu blahopřát, jak dobře přímá volba prezidenta dopadla...


Nepřihlášený uživatel

#8900 Re:

2014-11-09 18:36

#8879: -  

 Přidej, kódlčípku!  Nějak za svým vzorem zaostáváš.  Když žumpa, tak pořádná.