MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#8551

2014-11-08 22:32

k paní němcové asi toliko :   https://www.youtube.com/watch?v=8M3FJv8TqdE

antilunisek

#8552 Re:

2014-11-08 22:32

#8506: Lunisek -  

 A Vy musíte do klecového lůžka...jste nebezpečný sobě i svému okolí....:o))))


Nepřihlášený uživatel

#8553 Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:32

#8547: - Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 jejda, tady máme ale někoho z ultra jádra, snad samozného řidiče Zemáku !

Samozřejmě všichni kradou, jen prezident dává třetinu platu. Jinak by šla ČR ke dnu že ... K tryskáči - bývá zvykem, že si ministři a prezident berou podnikatele k sobě do vládního speciálu, neumím si představit Obamu, že by letěl na jednání třeba zrovna do číny v tryskáči nějakého třeba ropného magnáta... 

smlouvy byly prospěšné, čínské polívky se od zítra budou prodávat od 2 Kč...


Nepřihlášený uživatel

#8554 Re: Re:

2014-11-08 22:33

#8539: - Re:  

Pan Ptáček znaven již je svými výkřiky, však co nejvíc trápí ho, že uschl mu nadobro jeho vlastní ptáček, poté co milovaná strana jeho rudá od Moskvy a Pekingu zářící, opustila vládu ve zdejší zemi a milý pan Ptáček soudruh to kovaný, ryčný to rudý rek, již na správnou soudružskou šoustačku nenarazí potom co mu to vše podivný samet před 25 léty vzal.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8555 Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:34

#8544: - Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

 Takže ten pán z této diskuze není nepodařený vtip, ale realita. Jste už druhý, od kterého to slyším či čtu, včetně mě to jsou tři lidé a to už není legrační. Samozřejmě si každý bude ze plentou volit koho chce, odkejvat v práci nebo v partě může každý co chce, ale jen to, že někdo takový nátlak vytváří, je hodno zamyšlení.

Pietro

#8556

2014-11-08 22:36

Podepsal jsem petici a vskazuju jediné: Zemane táhni nebo se neznám! 


Nepřihlášený uživatel

#8557 Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:36

#8510: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 bombardování Jugoslávie, bez mandátu OSN, ale USA si to přece může dovolit, stejně tak jak zbombardovalo 40 států po válce, hlavně,že to jsou ti dobří, je to humanitární bombardování a zavádění demokracie, té americké samozřejmě! a kolik zemí zbombardovalo  to špatné rusko? nesnáším nespravedlnost!!!!


Nepřihlášený uživatel

#8558 Re: Re: Re:

2014-11-08 22:38

#8554: - Re: Re:  

 ještě zaplačeš nad svým mudrlandsvím , jen vyčkej času

Marta Semelová

#8559

2014-11-08 22:39

Tak jsem dorazila druhou lahev vodky a ten hajzl se neozve , doprdele soudruzi kde to žijeme ?  To vám to neni hloupý mě takhle rozdělat ? Kterej soudruh mi to teď uďelá ?  Co ? Ps. Polykám . Vaše Marta.


Nepřihlášený uživatel

#8560 Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:40

#8555: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

 no to bychom to vyhráli , nemáš se čím chlubit


Nepřihlášený uživatel

#8561 Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:41

#8557: - Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 .. ještě jste zapomněl napsat, že Hitler nechat likvidovat Źidy... To totiž také nebude vůbec souviset s diskusí a budete mít echt pravdu... co se pořád debata stáčí na Havla? Bavíme se tu přeci o současném prezidentovi. Jak víte, že mi seděl Havel, jak víte, že jsem bombardování Jugoslávie neodsuzoval?Není vše jen černé a bílé. To že mi vadí jak se zeman chová neznamená, že jsem fanatický příznivce knížete a Havla... zamyslete se nad tím laskavě trochu...

Trochu mi připadá, že je to jako když policie chytí zloděje jak krade a ten začne bonzovat na souseda, že ten taky krade, ale v práci....

Teď řešíme toho chyceného.

antipietro

#8562 Re:

2014-11-08 22:42

#8556: Pietro -  

 A znáte ?.....a co budete dělat ?...dostanete hysterák a budete volat Karla ?.....:o)))))

Jan

#8563 Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:42

#8555: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

To je bohužel smutná realita, a to nejen na pracovištích, ale i ve školách, smím-li soudit ze situace u nás na VŠ. Pamatuji si tu vřavu před prezidentskými volbami, jak se agitovalo u nás v aule, všude ryk, ať volíme Karla, ať ho všichni lajkujou přes Facebook apod., no hrůza. Když jsem jim řekl, že volím podle vlastního úsudku, ne pod vlivem nátlakové propagandy, vypadalo to, že mě zblblí Karlovi fans zavraždí.

Jan, student (nejmenované) pražské VŠ.


Nepřihlášený uživatel

#8564 Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:43

#8553: - Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 s bezkonkurenční blbostí se diskutovat nedá


Nepřihlášený uživatel

#8565 Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:44

#8558: - Re: Re: Re:  

 Nevyhrozuj, tajtrdliku !

Jaroslav

#8566 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:45

#8376: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Namátkou jsem otevřel diskusi a narazil na tento Váš příspěvek. Perfektní, naprosto s Vámi souhlasím. Jen se obávám, že kdo nechce chápat, nepochopí. A kde nejsou argumenty, nastupuje mezmocná hrubost a vulgarita. Být na místě Zemana, styděl bych se za své fanoušky, on ale právě na tuto sortu voličů vsadil. 


Nepřihlášený uživatel

#8567 Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:45

#8508: - Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 jenže to by museli ti řvouni nebýt zmanipulováni

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8568 Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:46

#8561: - Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Nikoliv, není to jen debata o Zemanovi, je to i debata o pokrytectví, které Zeman kritizoval a na které svým vystoupením chtěl upozornit. To, co bylo mnohými z této diskuze či petentů ignorováno u některých, není ignorováno u Zemana. A Havel byl též prezident, dokonce prý morální autorita.

Jaroslav

#8569 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:46

#8376: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane Skáceli, namátkou jsem otevřel diskusi a narazil na tento Váš příspěvek. Perfektní, naprosto s Vámi souhlasím. Jen se obávám, že kdo nechce chápat, nepochopí. A kde nejsou argumenty, nastupuje mezmocná hrubost a vulgarita. Být na místě Zemana, styděl bych se za své fanoušky, on ale právě na tuto sortu voličů vsadil. 


Nepřihlášený uživatel

#8570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:47

#8563: Jan - Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

 No a co emigrace do Ruska ? Tam by ti nic nehrozilo .

XY

#8571 Re: Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:48

#8563: Jan - Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

 To je úleva vědět,že existují lidé ,kteří mají vlastní mozek a nepatří do STÁDA...buďte na sebe pyšný....


Nepřihlášený uživatel

#8572 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:49

#8569: Jaroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Je mi líto, ale patrně čtete jinou diskusi než já. Hrubost zde předvádějí v plné parádě zejména zfanatizovaní antizemanovci. Bodejť by ne, je jim bytostně vlastní.


Nepřihlášený uživatel

#8573 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:49

#8568: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Tak to se mu to kritizování pokrytectví nějak nevyvedlo am měl by příště volit jinou formu výchovy. Z mnoha reakcí a to nejen pražské kavárny je patrné, že část národa jeho morální políček nepochopila....


Nepřihlášený uživatel

#8574 Re: Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:51

#8561: - Re: Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 v podobném duchu mi připadá i tady strašit komunistama, to už bychom mohli začít strašit švédama, že si u nás zopakují třicetiletou válku ;-) No a k Zemanovi - sprostými výrazy jen poukázal na to, za jaké činy dostali pussy riot cenu václava havla od lidí, kteří ho nyní kritizují, podpora ekonomiky číny a ruska není sice líbivá,ale pragmatická, jelikož amerika je před bankrotem a eu na tom také není dobře - např. jižní státy nám pěkne dávají zabrat a stávky v německu a francii také ukazují že není vše růžové, opilost je vyvolaný mýtus, který není dokázán, vyznamenání také bylo v rámci možností, za to že odmění sobě sympatické lidi není nic špatného, dělo se to i před tím.  Pokud nejste zfanatizovaný pokrytec, ale pouhý idealista, tak vám tu zlobu neberu a snad se dočkáte ;-)


Nepřihlášený uživatel

#8575 Re: Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:53

#8563: Jan - Re: Re: Re: Re: Re: VOLIL JSEM KARLA!!! 

Ty studuješ VŠ? Příjemně jsi překvapil, já mám dnešní vysokoškoláky zafixovné jako nevyzrálé pubertální hejsky zamilované do fialového číra a vršící ve svém mluveném i písemném projevu jednu vulgaritu a hrubici za druhou. Za to, že jsem vás všechny soudil podle stádovitých frikulínů volících fialové číro se dodatečně omlouvám, ty máš můj respekt!